Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Foorum: Graafika

Soovitatud postitused

Külaline misterx
Ma võtsin need igfxist ..

Vahvli rahvast vihkab mind siis vihkab.

Otsi viga endas, mitte teistes, keegi ei vihka sind.

Igfxis ainult trollid ja spammerid, mu foorumis pole spammereid ega ei tule ka.

Kuidas sa selles nii kindel saad olla?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Hahahaa, kaitse keelab mulle trollida? Spämmi võib-olla natuke võtab vähemaks, kuid anult seda, mis robotite poolt tuleb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma muidu eriline troll ei ole, aga..

 

images?q=tbn:ANd9GcS2qKzMXNvo5mpeqWsSbF1-SsBPgg5EkUE0XvSHhxt17if1eHr38HRd14zmug


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Foorum näeb ikka reaalselt jube välja. Oleksin väga õnnelik, kui keegi teeks Eestis korraliku veebidisaini/-arenduse foorumi/keskkonna.

 

Mis seal jubedat on......?

Pubekate silmade läbi on see ju peldik, kuna pole moodsam disain.

Kuid mina leian, et foorum peaksgi olema ametlik, mitte ära rikutud mingi moodsama disainiga.

 

Kõik kellel kobisemist siin on - Tehke ise paremini, ja siis vaatame kuidas teil endal läheb kui teie töösid mõnitatakse.

 

@ GraafikaMeister

Loodan, et teid saadab edu, disain ja foorumi rankid on väga kenad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Rare skillzz, tundub et sa oled jälle üks nendest kes pole kursis Graafikameistriga. See tüüp ei tea disainist mitte kui midagi, veelvähem kunstist haha. Ei mõista miks ta selle foorumi tegi üldse, loodab mingit haiget respekti saada vist.

Mis moodsast disainist sa räägid? Foorum/koduleht peaks ikka olema selline mis kutsub vaatama, mitte ei tohiks eemale peletada.

Tehke ise paremini? Sai tehtud kunagi, polnud mitte midagi rasket. Aga et seda teha, peavad sul siiski mingisugusedki teadmised olema selle kohapealt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.