Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Foorum: Graafika

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Ma tean photoshopist nii mõndagi nüüd, ja disaini oled ise teinud, banner on: HM valmistatud .

Ja sunday nahuj sa koguaeg tõmbled, mis siis et mul hetkel mingi pubeka iga vms ? Idc.

Rlly, nahuj te ässitate kõiki minu vastu ma tahan lihtsalt rahvast foorumisse, ma ei taha mingit respekti teenida vms ..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx
Mis seal jubedat on......?

Pubekate silmade läbi on see ju peldik, kuna pole moodsam disain.

Kuid mina leian, et foorum peaksgi olema ametlik, mitte ära rikutud mingi moodsama disainiga.

 

Kõik kellel kobisemist siin on - Tehke ise paremini, ja siis vaatame kuidas teil endal läheb kui teie töösid mõnitatakse.

 

@ GraafikaMeister

Loodan, et teid saadab edu, disain ja foorumi rankid on väga kenad.

 

Sinu arusaam moodsast disainist on väga vale - vilkuvad flash bannerid ja silmadele hakkavad toonid ei ole moodsad, pigem on lihtsad, selged ja puhtad kujundused. Palun ära tule rääkima asjadest, millest sa ei tea, kui maailma parim tol alal. Kuna tegemist on siiski graafika foormiga, peaks seda kuidagi viisi näha olema. "Kui ei meeldi, tee ise parem" on luuseri mõtteviis. Kui ma tahan teha graafikaga tegelevat foorumit, siis ma teen selle, hoolimata sellest, mitu "graafikameistrit" midagi taolist juba varem loonud on. Ainuüksi selle pärast, et tõestada, et graafikameister ei ole nii osav kui ta arvab, mina oma aega raiskama ei haka, mis see mulle ikka annab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel
Mis seal jubedat on......?

Pubekate silmade läbi on see ju peldik, kuna pole moodsam disain.

Kuid mina leian, et foorum peaksgi olema ametlik, mitte ära rikutud mingi moodsama disainiga.

 

Kõik kellel kobisemist siin on - Tehke ise paremini, ja siis vaatame kuidas teil endal läheb kui teie töösid mõnitatakse.

 

@ GraafikaMeister

Loodan, et teid saadab edu, disain ja foorumi rankid on väga kenad.

 

Tegelikult on misterx-il vägagi õigus ja see, et mõni algaja ise paremat disaini ei teeks (pean sind silmas), ei tähenda, et see hea oleks.

 

Muidugi soovin ka edu, aga kui midagi üldse üritada siis otsast peale ja korralikult!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

peace.png

I mean, What the fuck is that shit? Teie arvates on see suht kena töö vms?? Need foorumlased nagu 50'st kes ei tea mis asi on Photoshop ja teevad mingite GIMPidega mingit sitta kokku ..

Mu ema joonistab paintis ka paremini, ausalt ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sellel foorumil pole tuleviku, mina jah olin üks kasutaja seal ja kui aus olla siis ei taha enam sinna satuta, rene aka graafikameister sa oled selles ise süüdi. Sa ripid teiste töösi ja esitled neid nagu enda omadena + kui keegi tõe välja toob et see ripitud siis kustutad posti lihtsalt nagu poleks midagi olnud. Ime kah siis et kõik sind halvasti kohtle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.