Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Uus kujundus & Logo/Bänner!

Soovitatud postitused

Külaline jkymmel

Alguses pidid tulema roheline, aga vahepeal oli ju isegi idee tagasi kolleaseks teha? Sunparty käes peaks olema PSD selle kollase versiooni kohta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Värvilahendus valikuliseks , nt ise valid endale teema , ntx nagu swiftkitil .


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Värvilahendus valikuliseks , nt ise valid endale teema , ntx nagu swiftkitil .

 

Ongi valikuline ju. Saad valida sinise ja musta vahel.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Õnneks on kujunduse muutmise taga inimesed kes ei vaata digimone, sest see üleval asuv digimoni universum on ikka päris rõve.

Hetkel on paras, kuid keegi võiks lihtsalt natukene maitsekamalt asja teha, mitte tuimalt: ruut ruut, ristkülik, smail, hall, sinine, roheline, ruut ruut kast.

 

Hetkel on foorum võrdlemisi kandiline(Mis mulle isiklikult meeldib), kuid värvide ja ikoonide poolest kuidagi kesine.

 

Lai versioon võiks ka olla, sest see kitsas on nagu tänavapost- Mulle isiklikult meeldib lai versioon rohkem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Õnneks on kujunduse muutmise taga inimesed kes ei vaata digimone, sest see üleval asuv digimoni universum on ikka päris rõve.

Hetkel on paras, kuid keegi võiks lihtsalt natukene maitsekamalt asja teha, mitte tuimalt: ruut ruut, ristkülik, smail, hall, sinine, roheline, ruut ruut kast.

 

Hetkel on foorum võrdlemisi kandiline(Mis mulle isiklikult meeldib), kuid värvide ja ikoonide poolest kuidagi kesine.

 

Lai versioon võiks ka olla, sest see kitsas on nagu tänavapost- Mulle isiklikult meeldib lai versioon rohkem.

 

true that, mingi valik peaks olema- nii värviline, kui ka lai/peenike vms.

 

:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.