Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Vahvel 2010-2011 ebameeldivamaks keskkonnaks muutunud?

Vahvel ebameeldivamaks muutunud?  

80 liiget on hääletanud

  1. 1. Vahvel ebameeldivamaks muutunud?

    • Jah - suht ebameeldivaks läinud.
    • Ei - on normaalne koht.
    • On koguaeg ebameeldiv olnud.


Soovitatud postitused

Need kes liitunud peale 1. jaanuar 2011 ärge palun hääletage.

Minu meelest vahvel viimase aastaga väga ebameeldivaks muutunud, vahepeal oli siin kasutajatevaheline respekt mida leiab praegu igas foorumis more or less, kui mitte siin, inimesed astuvad meelega piiridel ja sõimavad pauguvad, ei pea teistest lugu, vaidlevad, et ise mingi võita vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Võiks võtta asja tõsisemalt, kes ropendab paar päeva puhkust?


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Praegu pole midagi viga ju. Kevadel oli siin see löögirühm, see käis tõsiselt närvidele, aga praegu on küll täitsa normaalne imo.

 

Jep, vahepeal oli päris hull ikka aga praegu jumala rahulik, vahest keegi viskab nalja aga see normaalne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

+1, siin foorumis on tõesti natuke palju liikset õiendamist, moderaatorid ka nii ära keeranud. Sain mingi nädal mute selle eest et tegin enda foorumisse samad teemad mis siingi? Et nagu wtf? Ega vahvel selliseid sõnu ega teemasi välja ei mõelnud.

 

Samas kui teised trollid ja muud elukad saavad mingi tunniks ainult mute.

 

Tahaks rohkem õiglust siia, täiesti mõttetu muidu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Igav foorum juba jah , inimesed juba kaovad kamh.

Ja paljud juba kindlasti nende moderaatorite nimede pärast quitivad

Selline admin nagu Martin võiks kaduda .

Foorumis võiks olla mingi hea uuendus , aga mitte midagi sellist nagu need moderaatorid mis vahvli VÄGA koledaks teevad minu arvates.


40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Igav foorum juba jah , inimesed juba kaovad kamh.

Ja paljud juba kindlasti nende moderaatorite nimede pärast quitivad

Selline admin nagu Martin võiks kaduda .

Foorumis võiks olla mingi hea uuendus , aga mitte midagi sellist nagu need moderaatorid mis vahvli VÄGA koledaks teevad minu arvates.

 

Palun ütle mulle, mis sulle martinis ei meeldi?Minu arust sobib ta täiesti hetkeliseks administraatoriks.

Keda sa adminiks siis tahtsid?ennast?

 

psss.

 

Ütlen ausalt, et foorum on küll natuke allapoole läinud kui löögirühm oli siis ma ei käinud siin foorumis ültse.Kuid nüüd juba isegi paraneb asi siin, kuigi moderaatorid võiksid karmimad olla. Foorum oli ilus kui admin oli Olar. Kuid Sunpartyl ka midagi viga ei olnud ja ei usu, et ka Martinil ka midagi viga on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Palun ütle mulle, mis sulle martinis ei meeldi?Minu arust sobib ta täiesti hetkeliseks administraatoriks.

Keda sa adminiks siis tahtsid?ennast?

 

psss.

 

Ütlen ausalt, et foorum on küll natuke allapoole läinud kui löögirühm oli siis ma ei käinud siin foorumis ültse.Kuid nüüd juba isegi paraneb asi siin, kuigi moderaatorid võiksid karmimad olla. Foorum oli ilus kui admin oli Olar. Kuid Sunpartyl ka midagi viga ei olnud ja ei usu, et ka Martinil ka midagi viga on.

 

 

martin ikka oli parim mode kunagi minujaoks, loodan et ka parim admin.

lihtsalt tõesti suhtumist annab soovida ruukidelt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Maailmaparandaja või mitte, aga Jonathanil on tuline õigus.. Ei oska öelda, millest see tingitud on. Võibolla moderaatorid pole piisavalt ranged..


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Loodame et läheb aina paremaks, vahepeal oli suht hull küll aga ei saa midagi parata sinna ju, oli mis oli


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kahtlen seda, seda öeldakse selleks, et petta ennast tõelisuse eest.

 

Ma ei petta ennast tõelisuse eest, milleks mul seda vaja on? Ma räägin seda, mida ma arvan. Trollijatest mul täiesti ükskõik. Nad ei mõjuta mind. Ma käin sellistes teemades, kus neid enamasati pole (Muusika, filmid, snus jne.).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.