Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kumb osta?

Soovitatud postitused

Mida sa ajad ... kõik mängud mis konsoolidel on ka arvutil. Võibolla mõned mängud on tõesti konsoolidel teised, aga need ka mingid saastad.

Ja minu arust on nii, et ennem tuleb PC-le mäng välja kui konsoolile niiet.

 

Gears of War's, Red Dead Redemption, Halo uuemad osad jne.

 

Arvutit ei ületa miski graafika poolelt, kuid mängude valik on seal lahjem kui konsoolidel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Xbox kole roheline julla ning vastik. Kas osta xKarp 360 või Mängustaadion 3? Muidugi osta MS3 - eestikeeles :D

Mmm mängustaadion, u idiot?

Kui nii väga lahe tahad olla ja tõlkida eesti keelde siis oleks õige mängujaam3.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mm noo see pole reaalne kuna see oleks suht imelik. Pc usereid on kordades rohkem kui konsoolide omasid, aga küsimus oli siiski selles, et arvutit ei ületa miski ja nii see ka on ja jääb ka arvatavasti.

 

Tegelt, PC usereid on rohkem, aga nad pole dedicated gamerid. Mu ema ei tule arvutisse, et minuga CoDi, FIFAt või Battlefieldi mängida. Ta loeb lihtsalt oma uudiseid ja kõik. Võid vaadata steami statse. Üldjuhul averageb Call of Duty mäng sama palju release day-l Xbox 360il, kui PC-l on Steamis gamere kokku.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mm noo see pole reaalne kuna see oleks suht imelik. Pc usereid on kordades rohkem kui konsoolide omasid, aga küsimus oli siiski selles, et arvutit ei ületa miski ja nii see ka on ja jääb ka arvatavasti.

 

Loomulikult, et PC kasutajaid on kordades rohkem, kuna konsool on pmts. ainult mängimiseks mõeldud, arvutiga saab aga paljusi muidu asju teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

XBOX on odavam, pult on mugavam, ainuke miinus on see, et live aega peab ostma. PS3-l on jälle see miinus, et PSN on pidevalt maas.

XBOX + kinecti saab pmst sama hinnaga kui PS3. XBOX mängureid on rohkem kui PS3-el, vist. Aga noh eks see valik ole iga inimese oma, kumb osta, kas siis arvestada rahalist seisu või tõesti süvenduda nendesse plussidesse ja miinustesse mis nende konsoolide vahel on. Mul on omal ka vanema generatsiooni XBOX ja peab päris hästi vastu(lisajahutus on muidugi peal igaksjuhuks) ja olen täitsa rahul. Ei ole küll mingit tungi PS3-e peale üle minna vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Endale meeldib ka PS3 rohkem niiet soovitan seda(kui juba valik tehtud pole).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Endale meeldib ka PS3 rohkem niiet soovitan seda(kui juba valik tehtud pole).

 

Esimene post: 14th September 2011 19:09

 

Arvan ,et valik on tehtud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mina pakuksin ps3, sest seal tasuta online :P.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Endal xbox , muidu hea aga see on halb et peab LIVE ostma , Ps3-el on tasuta


Knock knock! <span style=✊"><span style=🚪">Who's there?<span style=❓">Daisy<span style=🌺">Daisy who?Daisy me rollin' they hatin' rfpozmEsQkGrhICq5LJW_RP4al5S.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Endal xbox , muidu hea aga see on halb et peab LIVE ostma , Ps3-el on tasuta

 

Palju xboxil see live maksab siis?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kindlalt xbox 360. Xbox võib sul ka kas või 10 aastat pidada vastu

Xboxile tuleb rohkem mänge kui millegile muule konsoolile. Ma vaatasin mis mängud tulevad välja sel aastaL ,seal oli siis mingi 50 mängu tuleb xbox 360-nele . Ja näiteks teistele ei tulnud üldse. Xbox on ka mugavam,parevam,kindlam ja kõike tähtsaim asi on kui emaplaat peaks katki minema ,siis ma oskan seda korda teha. SOOVITAN JULGELT XBOX 360.:thumbsup: . Aga Ps3:thumbdn:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kindlalt xbox 360. Xbox võib sul ka kas või 10 aastat pidada vastu

Xboxile tuleb rohkem mänge kui millegile muule konsoolile. Ma vaatasin mis mängud tulevad välja sel aastaL ,seal oli siis mingi 50 mängu tuleb xbox 360-nele . Ja näiteks teistele ei tulnud üldse. Xbox on ka mugavam,parevam,kindlam ja kõike tähtsaim asi on kui emaplaat peaks katki minema ,siis ma oskan seda korda teha. SOOVITAN JULGELT XBOX 360.:thumbsup: . Aga Ps3:thumbdn:

Vaidlen vastu,xbox kohe kindlasti 10 aastad vastu ei pea ja xboxile kohe kindlasti rohkem mänge ei tule.Ps3 on mitu korda rohkem mänge kui xboxil.Ja mis mõttes,et xbox on kindlam ?Sittagi see kindlam on võrreldes ps3-mega.Osta ps3 ja siis hakka räägima.

Kui telekas on mingi hd vms,siis soovitan kindlasti võtta ps3,kuna saad aru miks soovitasin.Ja kui tahad kindlat vastust,siis mine üldse konsoo.eu ja saad rohkem infot teada.

///:edit keegi võiks selle teema kinni üldse panna,kuna see algataja on ammu banned juba.Ja kes kurat selle vana teema üldse üles tõstis?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Algul kui ostad saad 3 kuud tasuta live.

Hinda ei tea.

 

OK

 

Aga teema pealkirja võiks muuta: Xbox vs Ps3 ??

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.