Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kumb osta?

Soovitatud postitused

Et jah, kannata veel Microsot juba annab vihjeid , et on tulemas Uus Xbox kuid sellega läheb aega.

Ps3 on siiski nagu ta on, võimas ja särki värki kuid pole veel mõtet ka seda osta.

Kuna tulemas uued ja võimsamad asjad, varsti ilmumas ka uus Wii.

Aga nendest 2'st soovitan siiski PS3, endal on olemas kõik PS'id v.a 3 kuna see on veel kallis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ps3 see jama, et näpud väsivad ära koguaeg sellest liigutamisest, aga xboxil mõnus pult :D


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Uute hinnad Eestis algavad umbes 190€(4GB)ja 250€(250GB) juurest ja lõppevad 360€ juures(250GB koos kinectiga).

Hinnad amazonis algavad 150€(4GB), ja 200€ 250GB mudel.Koos kinectiga on 300€. (hindadele lisandub ilmselt mingine postikulu)

Kui soov moditud konsoolijärgi, siis pead ilmselt Slimi asemel kasutatud Fati vaatama.(mul modimisega ja fat'idega kogemus 0, niiet ootame targemate meeste sõna - ntx Jackinthexbox)

Onlines mängimiseks on vajalik Xbox Live Gold konto, mille eest Eestis tuleb välja käia 57€ - aastane.(kes otsib, leiab ka odavamalt)

 

Konsooli head ja vead (võrreldes ntx ps3)

 

 

Xbox

 

Halb

Live teenus on tasuline

vanematel mudelitel võib esineda RROD(emaplaat sureb ära - mingi jootetinaga seotud probleem)

puudub blue ray mängija(isiklikult ei oma ühtegi blue ray'd, ja filme vaatan läbi arvuti, seega ei tunne absosuutselt sellest puudust)

Kohati vaimupuudega mängijad online'is( ei soovi solvata kedagi, vaimupuude all pean silmas 12 aastasi heeliumi häälega poisikesi, kes aint tatti pritsivad)

 

Hea

Live teenus on turvaline ja palju häid lisasi selle rahaeest - zune, netflix jne.

Suured kuulsad tiitelmängud (Call Of Duty näiteks) optimeeritakse esmalt just xboxile

Riistvara võimsam kui konkurendil

Kasutatud mänge saab järgmine tarbija ka onlines mängida.

Kinect siiamaani parim seda tüüpi liides.

Tarvikud, lisad jne veidi odavamad

Pult mugavam

 

 

PS3

 

Hea

Live teenus on tasuta

Väidetavalt vastupidav

Blue Ray mängija

 

Halb

Live teenus on tasuta, seega on ettetulnud miljonite kasutajate andmete(sealhulgas ka pangaandmete) lekkimist. Selletõttu on PSN pool 2011 aastast katki olnud.

Kasutatud mänge edasi müüa raske, kuna online on seotud konsooliga, kuhu mäng esmalt osteti.

Natuke vanemaid mänge enam onlines mängida ei kannata, kuna kõik mängud ära hackitud.

Konsool ~15% kallim kui Xbox. Tarvikud(puldid, lisad jne) kallimad kui Xbox

Riistvara nõrgem.

 

 

 

 

 

Kõik arvudega väited on õiged.

Eesti hinnad põhinevad euronicsi hinnakirjal

 

Eesti xboxi foorumist.


jokerv3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mina pakuks, et võiksid wii osta. Kuna endal on ka ja olen väga rahul. Graafika ka tiptop ja värki.

 

Sa ei oska lugeda vms?

 

"Endal on Wii ja PSP ka olemas, PSP'l on aku või laadija katki. Wii'ga on päris lõbus mängida"

 

---------- Post added 04-10-11 at 17:08 ----------

 

Ostsin ära täna. Päris äge :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Playstation 3

Kuna nedal ka on :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Xbox on hea konsool, aga see läheb kiiremini läbi. Eriti selle plaadilugeja. Network on tasuline (muidugi kui sul on mingi 60-70€ aastas maksta siis okei).

Ise soovitan PS3 kuna see on vastupidavam, aga kui ostad siis soovitaks osta 320GB mitte 160GB.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Jup arvutit ei ületa siiski miski.

 

aruvil pole pooli mänge mis ps3 või xboxil,niiet jh.

Ma ostaks ise küll ps3.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise isiklikult oman PS3 ja v2ga rahul sellega.Kasutanud ligi 3a vist kui mitte rohkem ja siiamaani k6ik korras.

PS3-s suhteliselt k6ik meeldib peale PSN (Playstation Networki) kuna see jamab ypris tihti.

xBoxi pole olnud,proovinud jne..ei oska midagi selle kohta 6elda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
aruvil pole pooli mänge mis ps3 või xboxil,niiet jh.

Ma ostaks ise küll ps3.

Mida sa ajad ... kõik mängud mis konsoolidel on ka arvutil. Võibolla mõned mängud on tõesti konsoolidel teised, aga need ka mingid saastad.

Ja minu arust on nii, et ennem tuleb PC-le mäng välja kui konsoolile niiet.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mida sa ajad ... kõik mängud mis konsoolidel on ka arvutil. Võibolla mõned mängud on tõesti konsoolidel teised, aga need ka mingid saastad.

Ja minu arust on nii, et ennem tuleb PC-le mäng välja kui konsoolile niiet.

 

Konsoolile ikka ennem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Konsoolile ikka ennem.

 

Mm noo see pole reaalne kuna see oleks suht imelik. Pc usereid on kordades rohkem kui konsoolide omasid, aga küsimus oli siiski selles, et arvutit ei ületa miski ja nii see ka on ja jääb ka arvatavasti.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.