Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mina Wazzup aka Scammer ?!?

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

LiveBoy. Palun mitte süüdistada Mind millegis mida ma pole teinud.

Kuna scammiti minu vahvli kontoga siis olen osaliselt süüdi ka mina.

K1tb. Hoia mulle põiald et kõik läheks hästi.

Täna 13:30 töövestlus ning siis näis. Arvatavasti saad irl raha :).

 

---------- Post added 19-09-11 at 14:36 ----------

 

Perse kukkunud foorum ju. Absoluutselt kõik scammerid unbannitakse. Rune24-ja omanik siin nüüd, eks ta teeb Rune24-jas samuti sedasi .

 

Sain selleeest nüüd hoiatuse, mis tähendab et mul on õigus ;)

 

Kurat. Õigus sul ? Väidan vastu. Olles vahvli liige aastast 2007 tean Reegleid. Kuigi sina peaksid neid nüüd lugema. Scamm teemasse võivad postitada Mõlemad Osapooled ( scammer/kannatanu/scmmi saanud isik + Moderaatorid). Antud juhul sina polnud kannatanud/1ks osapool ning Sush.

K1tb. Töövestlus läks üpris hästi. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Miks unban? See pm ju nagu vägisi võlgu võtmine siis ju...

 

Täpselt.

Peakski banned jääma.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

4. "Scammer" teemast võivad osa võtta vaid mõlemad osapooled, moderaatorid, administraatorid, eeskujulikud ning need, kes on mingit moodi tunnistajad. Niisama spämmijad saavad hoiatused. Näiteks (Jah, scämmis mind ka; Bännige ära; jt)

 

Kedagi ei ole unbännitud, olge rahulikud ja ärge koguge postcounti siin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Miks unban? See pm ju nagu vägisi võlgu võtmine siis ju...

 

kuule tattnokk. Kui ma oleks scamminud siis ma siin oma nägu ei näitaks. Kurat kui sa lugeda ei oska või minust midagi ei tea siis tõmba nahhuj. Sinusugustest tuleks vahvel tühjaks teha.

Awesome .. Ning sina tuled ka kaagutama ? Hoitke suu kinni kõik kes asjaga pole kursis.

 

Erik. Kuidas ma saan fking 2 kontot prg omada ? fking 1 on banned. Kurat lugege ometi. Vaadake ringi jne. Topelt konto minuteada võis olla aga nende kahe kasutaja vahel tehingut teha ei tohtinud. Kuna räääkisin kunagi kellegiga et mul vend kah olemas ning tegi kah kasutaja ning öeldi et tehingut teha ei tohi. So GFto u to . Perse mul on kõrini juba vahvli näägutajatest. Ainult moded ja paar isikut on veel normaalsed kes jagavad matsu välja. Ülejäänud on Täiesti LOHHID .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kuule tattnokk. Kui ma oleks scamminud siis ma siin oma nägu ei näitaks. Kurat kui sa lugeda ei oska või minust midagi ei tea siis tõmba nahhuj. Sinusugustest tuleks vahvel tühjaks teha.

Awesome .. Ning sina tuled ka kaagutama ? Hoitke suu kinni kõik kes asjaga pole kursis.

 

Erik. Kuidas ma saan fking 2 kontot prg omada ? fking 1 on banned. Kurat lugege ometi. Vaadake ringi jne. Topelt konto minuteada võis olla aga nende kahe kasutaja vahel tehingut teha ei tohtinud. Kuna räääkisin kunagi kellegiga et mul vend kah olemas ning tegi kah kasutaja ning öeldi et tehingut teha ei tohi. So GFto u to . Perse mul on kõrini juba vahvli näägutajatest. Ainult moded ja paar isikut on veel normaalsed kes jagavad matsu välja. Ülejäänud on Täiesti LOHHID .

kuule tibla, sa oled ju mingi 18aastane töötu tolgus. Käid kuskil tasuta wifiga kohas rsi pelamas. No offence aga sa võisid ta vabalt üle lasta...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eikko ,miks ma sul blocked oled? Ostsin sult j4k sp4rr0w3 ,suve alguses võtsid tagasi ,andsin andeks ,nüüd on mitmeid kordi tagasi võetud ja sind pole nädalaid msnis näinud.Btw ,kes vajab Eikko andmeid pm-ige mulle.

 

Suht närvi ajab juba sellise vennaga jändamine,vanust peaks sul juba nagu olema?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ta pidavat alles esmaspäeval tööle minema :D


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.