Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Lure Loodid

Soovitatud postitused

Siit välja lugedes huvitute teie nendest ja sellest teemast kõvasti rohkem, kui meie.

Pluss kust sa veel seda nägid, et ta mitmeid kordi trades? Minu arust ta lihtsalt klikkis seal niisama. Tradeti vaid korra. Pole mõtet niisama tatti pritsida.

 

Põhimõte sama, aga okei video oli meeldiv reaction oli kõva muud midagi mõnuz


Ära topi selliseid linke siia.gif

topin küll

Päris topidki ;)

 

Tahad deleten su ära?Vajuta ja ma hammustan!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Põhimõte sama, aga okei video oli meeldiv reaction oli kõva muud midagi mõnuz

Siit siis järeldame, et sinu loogika järgi on PCs ju kõik sama... Sama üks, niisama klikkimine.

Aga jah, lureme vahepeal niisama igavusest, sellepärast ka sellised loodid... Muidugi inimesed, kes asjast midagi ei tea tulevad ütlema, et jama loot või mis iganes. Aga ega sa 10 minutiliste luredega muud saagi. Millegipärast kõik sellised inimesed arvavad, et sa lihtsalt lähed otsid rarega venna ja lured ta ära, ei... Sellistega suheldakse aktiivselt nädalaid. Ja ma pakun, et keegi ei viitsiks hommikust õhtuni mängida, et selliseid ära rääkima. Pole sellist aegagi võtta kuskilt. Kui sa niisama mõne tunniga rare saad, siis sul on lihtsalt vedanud, kuna juhtusid õigel ajal parimal positsioonil olema, et sellise idioodiga kokku joosta.

 

Aga nagu näha, siis teema läheb rahvale peale. Kõik võtavad aktiivselt sõna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga ega sa 10 minutiliste luredega muud saagi. Millegipärast kõik sellised inimesed arvavad, et sa lihtsalt lähed otsid rarega venna ja lured ta ära, ei... Sellistega suheldakse aktiivselt nädalaid.

 

Selles on sul õigus, et raresi ei saa niimoodi otsida nagu dragon fulle, aga keegi pole mölisenudki, et miks raresid ei tee. Lihsalt point selles, et see video mõttetu ja sitt reaction. Ja see, et sa ütled et need on 10min lured on ka täielik BS, te otsite ühte luret mingi 2 tundi lol. Ma olen üpriski kindel, et need kõik pildid mis te siia panete ongi kõik lured mis te saate ja siis jagate selle veel kaheks ja saate mingi 3m tunni ajaga. Niiet sitt. GF.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kusjuures ei ole, kui kohe kenasti otsida kavatsed ja huiata, siis d full nuubid räägib ilusti 10-20 minutiga sisse. Aga tavaliselt teeme muud tsirkust ka ning võib pikemaks venida.

 

Pole mõtet tulla jutustama, kui sa ise asja pole täielikult pikemat aega pealt näinud :)

Ja Raiko teeb lihtsalt nüüd enamus ajast piltide asemel video. Miks ka mitte, recordib ära, produceb ära ja Camtasia lükkab ise sulle YouTube selle. Ei mingit erilist probleemi. Sama lihtne nagu pildiga.

 

Ja lure pole raha teenimiseks, vähemalt mul mitte. Rohkem funnimiseks. Raha vaja, siis dicen... Nagu näitaks viimase 2 päevaga. 4 rolli ja +350M. Muidugi oleks rohkem, aga no, hostid võtsid ka oma osa (~60M).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

GE sai 31.4m

 

13zr3fk.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Heh , proovisin korra talkida. Kohe esimene tuli :P

31m

 

Btw lil, see lurede saamine ei v6ta 2h. Pmst mul on nii et kui mingi kahe vennaga feilib siis lihtsalt hakkan videoid vaatama ja muid asju tegema. Mingi 2 n2dalat tagasi ma proovisin niiet mai vaata vidde ja aint luren. 42m tuli p2evaga..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tahaks just teie skype kommentaare kuulda kus teil 10m pärast nerdgasm, juba videoltnäha , 100000000x tradeda et looti näha, massiiiivne. selline adrekas oli sees käed ka värisesid?

meeldiv.

 

Mis siis? Sul endal tuleks tilgad püksi, kui saaksid ka korra sellist lure näppida..

Kadedus on lihtsalt nii suur teil? Rahunege maha või minge siit teemast üldse minema.

 

Raiko pane ennast valmis, homme olen tagasi! :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

w000000000t, 160m lure mardiga, mart lasi algul faili tra, loll läks ikka sisse. 15min lure :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Meh, see vend ei jaganud midagi.

 

2rwxlyw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ui bljaa mart, kena! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mart, nime pole enam mõtet varjata, kuna paljud on juba näinud videost

 

Ta ei varjagi enam nime.

 

 

 

ui bljaa mart, kena! :)

 

Mina tõin venna, mitte mart...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis siis? Sul endal tuleks tilgad püksi, kui saaksid ka korra sellist lure näppida..

Kadedus on lihtsalt nii suur teil? Rahunege maha või minge siit teemast üldse minema.

 

Raiko pane ennast valmis, homme olen tagasi! :D

129053171566023006.jpg


Ära topi selliseid linke siia.gif

topin küll

Päris topidki ;)

 

Tahad deleten su ära?Vajuta ja ma hammustan!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Tvi ma uuesti otsima, loodab et saab ka kedagi veel t2na.

Btw kui te vaatate seda teemat siis uurige k2be veitsa ennem kui commentite :D Vaadake mingi 2 lehte tagasi vms.

 

T2na luresime 3h ja saime 200m . Suht hea :D

 

---------- Post added 24-10-11 at 18:51 ----------

 

LMFAO ??? Esimene tuli.

Full bandos, ags , fury, 11m cash.

Ags prottis

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vahvel oli vahepeal maas, nagu näha, aga Mart sai kohe peale posti tegemist ühe venna :D AGSi prottis tho :(

 

25i9dol.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.