Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

9/11 - Terroriakt

Soovitatud postitused

Ise mäletan ka seda kuidas telekast seda näidati, et lennukid lendasid sisse jne.

 

Aga kahtlane on see, et üks tüüp kes seal koristanud oli vms. ütles, et kõige suurem asi mis ta leidis oli tükk mobla nuppudest. Aga siiski leiti ju terved passid mis kindlasti kuulusid terroristidele... Ja see tüüp kes enne ütles, et bush korraldas selle, sellele võin ma vastu öelda, et bush ei ole nii tark, et sellist asja korraldada.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See oli USA valitsuse töö. Lennukid põrutasid WTC-see sisse ning samal ajal lõhkesid järjest pommid tornide sees. Nädal aega enne õnnetust olid lastud majast ära viia kõik pommikoerad õppuste ettekäändel. Pommikoeri tagasi ei toodutki. Kaksiktornid olid konstrueeritud vastu pidama ka lennukiga kokkupõrkele, kuid talad olid läbi saetud nagu te piltidelt võite näha. Täpselt nii tehakse siis, kui maja õhatakse. Ning mitmel korral viidi sisse mingeid kahtlaseid asju, mis kästi valvuritel kontrollimata läbi lasta. Kas pole kahtlane, mis?

kui lennuk tleb suure kiirusega ja lendab torni sisse sis tahad öelda et see ülemine osa oleks lslt pidanud alla kukkuma w ? :D:D:D

ülemine osa hakkas lihtsalt vajuma ja nii sööstsid mõlemad tornid vastu maad...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ja sa tõesti arvad, et mõni selle konspiratsiooni osaline ei oleks juba suure raha eest suud lahti teinud we?Issand jumal.Nii palju inimesi peaks sellest siis teadma ja arvatavasti mõni oleks ammu suu juba lahti teinud.

 

Ja kes neile selle suure raha maksab? Selle peale ei tulnud? Kes sellest peaksid siis teadma? Paarist inimesest piisab täiesti. Väiksemad osalised osalevad selles enda teadmata, et tehakse halba. Kui keegi ka kahtlustama hakkas, siis öeldi, et kõik on õppuste tarvis. Mõtle enne kui ütled.

Veel teine aspekt. Sellel samal päeval "rünnati" ka ju pentagoni. Pentagoni oli ka "lennanud sisse suur kauba lennuk". Nagu USA valitsus väitis, siis juhtisid seda algaja lennukipaberitega terroristide, kes olid lennukijuhtimist õppinud alles mõni kuu. Selle lennukiga tehti õhus 180kraadine väga järsk pööre, mitte suure kaarega, mis on väga väga väga raske juba kogenud lennukipilootidele. Lennuk pööras ringi ja sõitis hoopis teisele poole pentagoni sisse, mis oli parajasti sellise olukorra vastu kindlustatud. Lennuki diameeter (ühetiiva otsast teiseni) oli palju suurem kui auk, mis tekkis pentagoni. Kohapeal ei olnud jälge ühestki tükkist, mis oleks pidanud seal olema,kui lennuk sisse sõitis. Seega loe rohkem sellel teemal ning mõstad paremini minu kirjutatud teksti.

 

---------- Post added 11-09-11 at 11:32 ----------

 

kui lennuk tleb suure kiirusega ja lendab torni sisse sis tahad öelda et see ülemine osa oleks lslt pidanud alla kukkuma w ? :D:D:D

ülemine osa hakkas lihtsalt vajuma ja nii sööstsid mõlemad tornid vastu maad...

 

Kus ma midagi taolist väitsin. WTC-l oli tugev metallkonstruktsioon, mis oli kindel isegi lennukiga kokkupõrke vastu. Torni oleks pidanud lihtsalt auk jääma, midagi kokku ei oleks pidanud kukkuma.

 

Enne kui mingit mõttetut pläma edasi ajate, vaadake seda filmi. http://www.youtube.com/watch?v=IlowQcdaUVM

Umbes 57, minutil algab kaksiktornide teema. See kõige lihtsam seletus teile filmidest, sest nagu ma tean te lugeda ei oska või ei viitsi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Need tornid olid ehitatud nii, et need kannataks lennuki sisse lendamisi, maavärinaid, tornaadosid jne! Rustonia ja Toplelt, kui te sittagi ei jaga, siis ärge kirjutage siia.. Da Nag-il täiesti õige jutt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
okei, aga miks te arvate et üldse USA valitsus selle taga on ? äkki on see pommide panek ja õhkamine terroristide töö ?

 

Sest USA valitus tahtis ettekäänet Lähis-Idasse tungimiseks, et sealseid naftavarusid enda käsutusse saada. duuhhh. Loe selle tüübi antud linki ja aata videot mille ma sulle linkisin enne. Enne ära mingeid küsimusi esita.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sama, vaadanud ka neid dokke hetkel,

 

* Maja ei saa vertikaalses asendis lihtsalt kokku kukkuda

* Operatsioon läks maksma 200.000 dollarit + väga hästi kavandamist ( mille puhul pidi USA Appi tulema )

* FBI/CSI Maja oli evakueeritud sellel päeval.

 

Aga R.I.P kõikidele kes seal olid.


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ja kes neile selle suure raha maksab? Selle peale ei tulnud? Kes sellest peaksid siis teadma? Paarist inimesest piisab täiesti. Väiksemad osalised osalevad selles enda teadmata, et tehakse halba. Kui keegi ka kahtlustama hakkas, siis öeldi, et kõik on õppuste tarvis. Mõtle enne kui ütled.

Veel teine aspekt. Sellel samal päeval "rünnati" ka ju pentagoni. Pentagoni oli ka "lennanud sisse suur kauba lennuk". Nagu USA valitsus väitis, siis juhtisid seda algaja lennukipaberitega terroristide, kes olid lennukijuhtimist õppinud alles mõni kuu. Selle lennukiga tehti õhus 180kraadine väga järsk pööre, mitte suure kaarega, mis on väga väga väga raske juba kogenud lennukipilootidele. Lennuk pööras ringi ja sõitis hoopis teisele poole pentagoni sisse, mis oli parajasti sellise olukorra vastu kindlustatud. Lennuki diameeter (ühetiiva otsast teiseni) oli palju suurem kui auk, mis tekkis pentagoni. Kohapeal ei olnud jälge ühestki tükkist, mis oleks pidanud seal olema,kui lennuk sisse sõitis. Seega loe rohkem sellel teemal ning mõstad paremini minu kirjutatud teksti.

 

---------- Post added 11-09-11 at 11:32 ----------

 

 

Kuule ära aja parem naerma.Selliste asjade eest makstakse tänapäeval sitaks.Ja sa tahad öelda, et mingi kogenud pro ameeriklasest piloot tegi seda või?

Loe rohkem?Ma arvan, et ma olen selle teema kohta sitaks lugenud ja ei lähe lihtsalt selle ajupesuga kaasa.Sellisest asjast ei saa elusees sul paar inimest teda.Ajad naerma sellega, et üritad tarka mängida siin lihtsalt...Ma võin ka youtubest tuua sellised videosid, mis räägivad just vastupidist värki.Ja btw praegu käib Discovery pealt üks hea saade, soovitan soojalt vaadata seda.Parem kui youtu.be


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sest USA valitus tahtis ettekäänet Lähis-Idasse tungimiseks, et sealseid naftavarusid enda käsutusse saada. duuhhh. Loe selle tüübi antud linki ja aata videot mille ma sulle linkisin enne. Enne ära mingeid küsimusi esita.

 

Tahtsin just seda sama siia kirjutada, naftamaardlate kohta. Kuna seal on rohkem naftat peidus, kui kusagil mujal maismaal. + Vaadake erinevaid kaadreid sellest "õnnetusest" - on näha, et tegemist on kaubalennukitega , kuid "kaaperdati" reisilennukid, koos reisijatega. Ja see lennuk mis Pentagoni lendas ja seal "plahvatas" , tappes mõne inimese. Vaadake seda jälge mis sinna Pentagoni tekkis. Kui videokaamera lindilt on näha, et tekkis plahvatus ja samamoodi nagu teistes majades pidi kütus lõhkema, siis seal on paberid, raamatud, arvuti ja kõik muu sarnane täpselt kõrval, terve, puutumata. Lisaks miks "uputati" OBL laip ookeani ? Miks faketi ta "surnud keha" pilt mis netti üles läks ?

 

---------- Post added 11-09-11 at 16:30 ----------[/size:3gkritn6]

 

[/color]

 

---------- Post added 11-09-11 at 11:32 ----------

 

 

Kuule ära aja parem naerma.Selliste asjade eest makstakse tänapäeval sitaks.Ja sa tahad öelda, et mingi kogenud pro ameeriklasest piloot tegi seda või?

Loe rohkem?Ma arvan, et ma olen selle teema kohta sitaks lugenud ja ei lähe lihtsalt selle ajupesuga kaasa.Sellisest asjast ei saa elusees sul paar inimest teda.Ajad naerma sellega, et üritad tarka mängida siin lihtsalt...Ma võin ka youtubest tuua sellised videosid, mis räägivad just vastupidist värki.Ja btw praegu käib Discovery pealt üks hea saade, soovitan soojalt vaadata seda.Parem kui youtu.be

 

Tõsiselt, ära rohkem siia teemasse kirjuta palun :P Sa oled mitmel korral väitnud siin, et tead asjadest palju ja rohkem kui teised. Enamus su argumente on valed.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

 

Tõsiselt, ära rohkem siia teemasse kirjuta palun :P Sa oled mitmel korral väitnud siin, et tead asjadest palju ja rohkem kui teised. Enamus su argumente on valed.

Too mõni argument välja, mis ma olen kirjutanud?Ma pole ühtegi endateada välja toonud.See, et mina ei nõustu sinuga tähendab, et ma ei tohi siia kirjutada või?Kõva arutelu oleks siis küll onju?Tark vend oled ja sellepärast ma seda juttu ei usugi, et sinusugused targad seda räägivad.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mul on see päris hästi meeles. Olin siis küll vaid 8-aastane, ent see lõi nii pahviks. Kergelt öeldes olin šokis, ei suutnud juhtunud uskuda.

Nüüd on sellest möödas juba 10 aastat. Oeh, küll aeg lendab.

9/11, täna minu mõtetes..


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
[/color]

 

---------- Post added 11-09-11 at 11:32 ----------

 

 

Kuule ära aja parem naerma.Selliste asjade eest makstakse tänapäeval sitaks.Ja sa tahad öelda, et mingi kogenud pro ameeriklasest piloot tegi seda või?

Loe rohkem?Ma arvan, et ma olen selle teema kohta sitaks lugenud ja ei lähe lihtsalt selle ajupesuga kaasa.Sellisest asjast ei saa elusees sul paar inimest teda.Ajad naerma sellega, et üritad tarka mängida siin lihtsalt...Ma võin ka youtubest tuua sellised videosid, mis räägivad just vastupidist värki.Ja btw praegu käib Discovery pealt üks hea saade, soovitan soojalt vaadata seda.Parem kui youtu.be

 

Khmmm...Mu küsimus oli, kes maksab? Kas valitsus kes selle taga on? Ei. Üksikisikud? Ei. Sina? Kohe kindlasti mitte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Õige karistus terroristidele oleks kuul pähe, kõigile parem.

Terrorism on definitsiooni poolest poliitiliste või religioossete eesmärkide saavutamine hirmu ja vägivalla abil. Mida Sina arvad, kes on suurem terrorist - kas mingi kahtlane arengumaa paramilitaarne organisatioon, kelle osalus WTC rünnakutes on kahtluse alla pandud või üks suurriik, kes kasutas neid rünnakuid ettekäändena kahe tsiviilohvriterohke sõja alustamiseks ja oma rahva sisuliselt totaalkontrollile allutamiseks?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.