Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Filmi tuvastamise teema

Soovitatud postitused

SUPERVIP

 

Täpselt, tänud!


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kes teab mis film see oli Chuck Norris ise mängib ka seal suht vana film on.

 

Mingi lennuk kukkub alla ja see on lapsi täis, Chuck Norris siis juhatab ja peab viima neid kuskile, mööda jõge lähevad seal vahepeal jne!

 

Kes teab mis film see olla võiks?

 

Edit:

Sain teada juba

Braddock: Missing in Action III

Muudetud liikme Jomppa'i poolt

H-A-W-A-Y <3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tervist, film vajaks tuvastamist. Mina mäletan filmi nii.

 

Peategelane töötab kooli ajalehetoimetuses, kooli tuleb uus poiss, kes on endale tuntust saanud peksmistega. Kooli ajalehetoimetusest antakse talle ülesanne sellest poisist lugu teha. Ta satub uue poisiga vetsus kokku, palub talt luba loo jaoks. Uus poiss läheb närvi, lükkab ta vastu peeglit, ja ütleb "Täna kell 3 kooli parklas". Pmst kell 3 kooli parklas nad kaklevad ja see ajalehetoimetuse poiss võidab. Sooviks filmi nime teada saada, aitäh.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Üpris ammu sai vaadatud üks film, oli mees ja naine, elasid õnnelikult aga mees pettis naist vms(tegi talle midagi). Mäletan, et lnaine oli blond ja läks meest tema korterisse tapma vms, pani igasse käte sõrmuseid ja sidus need musta paelaga kinni. Päris hea film oli isegi, oskab keegi aidata

 

Enough (2002)

http://www.imdb.com/title/tt0278435/

 

Hea film tõesti :)


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul ei tule täpselt nimi meelde...

 

Film on selline, et on üks mees, pitsakullerist mees, ta veab mingisse töökotta pitsat pidevalt jms, seal töökojas parandati, tehti autosi jms, siis tõi üks naine oma bmw sinna ja see pitsakuller võttis selle auto ja läks võistlema, tagasi tõi suht katkisena, siis see mees "sebis" selle naise ära ja lasi seal samas töökojas ralliauto teha ning seda naist õpetada ka sõitma.

 

Loodan et väga halvasti ei seletanud

Oskab ehk keegi öelda? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul ei tule täpselt nimi meelde...

 

Film on selline, et on üks mees, pitsakullerist mees, ta veab mingisse töökotta pitsat pidevalt jms, seal töökojas parandati, tehti autosi jms, siis tõi üks naine oma bmw sinna ja see pitsakuller võttis selle auto ja läks võistlema, tagasi tõi suht katkisena, siis see mees "sebis" selle naise ära ja lasi seal samas töökojas ralliauto teha ning seda naist õpetada ka sõitma.

 

Loodan et väga halvasti ei seletanud

Oskab ehk keegi öelda? :D

Meenutab "Drive" filmi. Aga pole päris kindel.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mõned tegevused filmist, mille nime teada tahaks:

Filmi jooksul toimusid paavsti valimised. Mingi illuminaati tüüp hakkas ajaloolistel põhjustel kristlasi piinama ja tapma. Illuminaatid tahtsid mingisuguse algainega Vatikani õhku lasta, lõpuks toimus plahvatus õhus ja kõik pääsesid.

Alles oli telekas ka, jube huvitav film oli ja tahaks uuesti vaadata.

 

//Sain

Muudetud liikme m6uk'i poolt

Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

vajab tuvastamist!

mingi neege ja tema sõbrad olid nad l2ksid mingisse majja teemandit varastama siis pärast üks kukkus mendi autole peale ja siis seal oli et ta läks kohta kus ehitati mingit hoonet ja ta peitis teemanti sinna torusse ära pärast kui vanglast v2lja sai siis seal kohas oli mendi maja, ta võltsis pitsa kostüümi jne siis l2ks sinna ja kui hakkas üles minema siis krabas ühelt mendilt mingi kaardi, ja p2rast ta l2ks sinna mendi riietes.

vajab tuvastamist sest et ma ei n2inud l6puni aga hea film tundub!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
vajab tuvastamist!

mingi neege ja tema sõbrad olid nad l2ksid mingisse majja teemandit varastama siis pärast üks kukkus mendi autole peale ja siis seal oli et ta läks kohta kus ehitati mingit hoonet ja ta peitis teemanti sinna torusse ära pärast kui vanglast v2lja sai siis seal kohas oli mendi maja, ta võltsis pitsa kostüümi jne siis l2ks sinna ja kui hakkas üles minema siis krabas ühelt mendilt mingi kaardi, ja p2rast ta l2ks sinna mendi riietes.

vajab tuvastamist sest et ma ei n2inud l6puni aga hea film tundub!

Libavõmm - http://www.filmiveeb.ee/filmid/893/Libavomm/


3620d31887f2b8c.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vaja teada filmi nime.

Mingi rikka meha poeg vajas operatsiooni ja sobivaks doonoriks oli ainult vangis olev kutt. Ja ennem oppi hakkas mees siis haiglas mässama ja üritas põgeneda ( ei mäleta kas sai minema või mitte ). Meelde on jäänud aint need detailid


3620d31887f2b8c.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi oskab soovitada mingeid mafia filme?


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul ka üks film vajab tuvastamist. Mäletan nii palju, et mingi mees jõi baaris, läks õue. Vaatas üles tähtede poole, järsku sai mingi asjaga vastu pead vms. Sellele järgnes blackout, kui tüüp üles ärkas, oli ta jõhkralt tark. Minu meelest oli Nicholas Cage peaosas, not sure.

 

http://www.imdb.com/title/tt0117333/?ref_=tt_rec_tt

Suht juhuslikult leidsin üles nüüd.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tervist, film vajaks tuvastamist. Mina mäletan filmi nii.

 

Peategelane töötab kooli ajalehetoimetuses, kooli tuleb uus poiss, kes on endale tuntust saanud peksmistega. Kooli ajalehetoimetusest antakse talle ülesanne sellest poisist lugu teha. Ta satub uue poisiga vetsus kokku, palub talt luba loo jaoks. Uus poiss läheb närvi, lükkab ta vastu peeglit, ja ütleb "Täna kell 3 kooli parklas". Pmst kell 3 kooli parklas nad kaklevad ja see ajalehetoimetuse poiss võidab. Sooviks filmi nime teada saada, aitäh.

 

tahaks ka seda :D kuradi hea film oli.

Kas pealkiri ei olnud mitte kella kolmega seotud ka selles filmis ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tahaks ka seda :D kuradi hea film oli.

Kas pealkiri ei olnud mitte kella kolmega seotud ka selles filmis ?

Ma ise juba leidsin filmi üles. Palun: http://www.imdb.com/title/tt0094138/?ref_=sr_1


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tuvastage ära.

 

Filmi tegevus toimus Maal, täpsemini USAs / Ameerikas. Juhtus siis selline asi, et väga väga paljud inimesed ja loomad (hüppasid autode ette näiteks) tegid enesetapu, kui läksid näiteks õue vist, või puutusid õhuga kokku. Vahepeal tuli siis välja, et seda asja põhjustasid taimed. Siis ühed ellujääjad jagasid end kahte gruppi, et ellu jääda ning siis need taimed neid ära ei tapnud. Lõpus oli vist nii, et rohkem inimesi ei surnud, kuid siis paari kuu pärast algas see uuesti.

 

Oleks väga tänulik kui keegi ära tuvastaks.

 

 

tean ,et aeg võib väga väga hilja olla aga ikkagi kes tahavad saavad vaadata

 

 

Filmi nimi siis "The Happening" Tegu 2008-nda aasta filmiga

 

 

 

 

Trailer:

 

 

 

 

 

Hindan seda filmi: 10/10 , väga mahe film

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tervist, film vajaks tuvastamist.

 

Mäletan midagi sellist: Oli üks mustanahaline mees ja naine (minu mäletamist mööda oli neil ka poeg), mehel tekkisid mingite tüüpidega probleemid ning nad pidid põgenema.

Nad ööbisin rikkurite majades või suvilates vms.

Nais näitleja oli minu mäletamist mööda suht tuntud näitleja, kuid nägu praegu täpselt silme ette ei tule.

Mees näitlejat ei mäleta.

 

Pole just parim kirjeldus, kuid äkki keegi oskab arvata. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.