Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

On hea läppar v?

Soovitatud postitused

Protsessor jääks uuemate mängude jaoks veits lahjaks vist, endal kah i3 prose ja jääb alla natuke, mul ikkagi sitt mängida kah peale prose kuna mul intergreeritud videokaart Intel HD Grahpics.

 

Ekraan on läikiv nii et väga pask, oled kusagil päikese käes ei näe sittagi ekraanilt kuna peegeldub tagasi, aga muidu normaalne kui prose ja ekraan välja arvata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Protsessor jääks uuemate mängude jaoks veits lahjaks vist, endal kah i3 prose ja jääb alla natuke, mul ikkagi sitt mängida kah peale prose kuna mul intergreeritud videokaart Intel HD Grahpics.

 

Ekraan on läikiv nii et väga pask, oled kusagil päikese käes ei näe sittagi ekraanilt kuna peegeldub tagasi, aga muidu normaalne kui prose ja ekraan välja arvata.

 

:D no ma ei tea, intel HD kaardid on ikka väga halvad, selles võib asi olla, et uued mängud läggivad!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Intergreeritud videokaardid on väga halvad, aga Intel tava videokaardid suht head.

Kõik inteli kaardid pasad....

või too mõni hea inteli kaart välja

Küsi testida läpakat seal poes, mine CanYouRunIt.com ja proovi, kui küsitakse mis teed siis ütle et tahan teada kas arvuti veab need mängud välja või mitte.

 

mhm canyourunit kõige sitem koht nende jaoks

pigem google läpaka ülevaateid, seal olemas paljude mängude testid mingi mediumil ja keskmine fps siis jne


megan_fox_by_jacku157.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

http://www.notebookcheck.net/ATI-Mobility-Radeon-HD-5145.24581.0.html

 

GTAd ei taha nagu vedada eriti, isegi mitte lowi peal

FIFA peaks high-med mängitav olema

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Küsi testida läpakat seal poes, mine CanYouRunIt.com ja proovi, kui küsitakse mis teed siis ütle et tahan teada kas arvuti veab need mängud välja või mitte.

 

CanYouRunIt pole mingi näitaja..

 

Ja ega sellel läpparil tegelikult midagi viga ei ole, aga ei ole kindel kui kvaliteetne Asus on.

 

edit > vaatasin reviewit, tundub päris mõistlik isegi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Dellid parimad, mul tuttaval oli kunagi HP, põles mingi mõne päevaga läbi, Ordi endal olnud, kuumenes pidevalt üle, Asus on olnud kah endal, pidas küll hästi vastu aga Dell ikkagi parem :D.

 

Jep, nii ta on.

Endal ka Dell,suht rahul.. ja nii palju kui kuulnud olen, siis Dellid pidid kõige paremini vastu pidama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

I3 on ford sierra, i5 on ford focus ja i7 on ford mustang. Ford sierraga rallit ei sõida, kui tahad mänge mängida, siis alla i5 ära üldse vaatagi (selleks pead 150-200€ juurde koguma). Mis puutub videokaarti, siis see on täielik pask. Soovitan sul koguda raha juurde ja osta normaalne arvuti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.