Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Presidendi valimised !

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Tarand võiks muidu küll olla, mitte et mul oleks Ilvese vastu midagi, aga tema ülbus on ikka liiga palju . See, kuidas ta arvab, et tema on kõigist üle ja tark ning teised on kõik lollid . Ainult enda taskusse raha lendab ning suurte sõnadega räägib, aga tegusid pole midagi . Tarndiga debatil ka ta hakkama ei saanud .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Olin Ilvese poolt


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tegelikult on mul ausalt jumala pohhui, kes see president on. Eesti on put*i kukkunud riik ja ega see President poleks seda riiki sealt mingi ime moodi välja toonud. Ta ainult esindab Eestit, reisib ringi, peab aastas paar kõnet ja naudib oma keskmisest suuremat palka.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tegelikult on mul ausalt jumala pohhui, kes see president on. Eesti on put*i kukkunud riik ja ega see President poleks seda riiki sealt mingi ime moodi välja toonud. Ta ainult esindab Eestit, reisib ringi, peab aastas paar kõnet ja naudib oma keskmisest suuremat palka.

 

Totally agreed with u .


[align=center]

Eesti_Eliit.png

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

lol, kui Tarand oleks saanud enamushääled, mis on üsna absurdne, siis poleks ta presidendiks läinud. Ta oli seda ise ka öelnud. Ta kandideeris põhimõtteliselt ainult sellepärast, et ainult 1 kandidaat poleks. Miks peaks ta europarlamendist ära tulema, kus presidendi elu oleks samm allapoole tema puhul. Inimestele meeldib Tarand ainult sellepärast, et ta ei kuulu ühtegi erakonda ja kritiseerib teisi erakondi, mis nad valesti teevad jne. (loe: poeb rahvale) Oleks olnud inimeste otsustada, siis ma ei imestaks kui loll eesti rahvas oleks Tarandi valinud, kes oli nö Keskerakonna poolt aproovitud.

Aga no suhteliselt pohhui on küll, kes riigipea meil on, kuna tema ei otsusta mitte midagi meil. Ainuke võim mis tal on, on see et ta saab tulevasi seadusi tagasi lükata 2 korda enne kui need ikkagi ära tehakse.

 

pic related

th_86feel_like_a_sir.png


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ise olin tarandi poolt. kahju et ilves sai pressaks, aga noh eks vaatame kuidas ta esimese korra kohta teeb siis.

Tarandi 5 aastat presidendida tõid eestile väga kasuks nii egonoomseld kui ka õgonoomselt


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ise olin tarandi poolt. kahju et ilves sai pressaks, aga noh eks vaatame kuidas ta esimese korra kohta teeb siis.

Tarandi 5 aastat presidendida tõid eestile väga kasuks nii egonoomseld kui ka õgonoomselt

 

wtf sa ajad? ise ka aru saad, mida sa ütlesid?

 

 

 

Tarand saavutas hinnalise teise koha, Ilves jäi eelviimaseks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ise olin tarandi poolt. kahju et ilves sai pressaks, aga noh eks vaatame kuidas ta esimese korra kohta teeb siis.

Tarandi 5 aastat presidendida tõid eestile väga kasuks nii egonoomseld kui ka õgonoomselt

Mis esimese korra kohta teeb siis? Tarand ei ole president olnudki ju!

Muudetud liikme Hidden Ninja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.