Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

.......

Soovitatud postitused

ddos = Distributed denial of service ehk kui saat ddos attacki kellegi hackerilt siis näiteks ta võib näha kõik mida sa arvutis teed, tavaliselt ddos attack= vanglasse. tean mis ddos on aga nh ma ei oska seletada hästi seda

 

ddos attackist võid vahest lahti saada näiteks windowsi re-installiga :D:D

 

tavaline ddos attack mida iga yks teha võib on selline et crashid mingi neti lehe. aga et seda teha on sul vaja teada selle lehe ip: näite selline :D:D mine cmd kirjuta ping "ip" -l 66550 -t ja oota natukene ja siis reloadi see leht mille ip on ni sul on kirjas nagu et serveriga ei või võtta uhendust :D:D

 

tegelt see mingi eriline ei ole aga see lihtsalt tõstab sinu ja selle neti lehe pingi nii suureks et ta ei saa yhendust sellega

 

neti kiirusega on sellise asi et näiteks myl on 40mb/s neti kiirus millest 15mb/s minu kasutusel ja kui ma midagi alla laen kiirusega näiteks 5mb/s siis neti kiirus kukkub sul 5mb ehk sul on siis neti kiirus 10mb/s


steam_statimage.php?p=0442821899&s=tf2_1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Aga ma ei lae mitte midagi alla ja lampi neti kiirus kukub ja kukub ja kukub ja siis väheke uuesti kiiremaks ja uuesti kukub,kukub,kukub...

 

Ja kas see DDoS on siis põhiliselt keylogger ? Et mul arvutis mingi 2 antivirust (AVG,Avast), ja olen neid scanne kümneid kordi teinud, nädalas mingi 2-3 korda, aga mitte midagi ei leia.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga ma ei lae mitte midagi alla ja lampi neti kiirus kukub ja kukub ja kukub ja siis väheke uuesti kiiremaks ja uuesti kukub,kukub,kukub...

 

Ja kas see DDoS on siis põhiliselt keylogger ? Et mul arvutis mingi 2 antivirust (AVG,Avast), ja olen neid scanne kümneid kordi teinud, nädalas mingi 2-3 korda, aga mitte midagi ei leia.

 

no tee format arvutile, ja vaata kui siis kah nett ei ole tip-top, siis netti,ruuteri viga ;)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
no tee format arvutile, ja vaata kui siis kah nett ei ole tip-top, siis netti,ruuteri viga ;)

 

Hehe ei tahaks väga hetkel formaati teha arvutile kuna pole teist windowsi plaati ja hetkel on vist legaalne versioon peal. Tahaks ikka muid viise teada ka et kuidas aru saada et kas on vana ruuter või on arvutis viga. Ruuter on siis hetkel THOMSON SpeedTouch 510.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ja kas see DDoS on siis põhiliselt keylogger ? Et mul arvutis mingi 2 antivirust (AVG,Avast), ja olen neid scanne kümneid kordi teinud, nädalas mingi 2-3 korda, aga mitte midagi ei leia.

 

 

viska teine viiruse törje minema, soovitan visata AVG minema kuna 2 viirusetörjet ei soovitata ja avast parem kh

 

---------- Post added 20-08-11 at 14:03 ----------

 

Ruuter on siis hetkel THOMSON SpeedTouch 510.

 

proovi teha ruutelile restart. sest endal sama firma ruuter pool aastad vana ja nädalas korra tahab restarti siis töötab jälle ilusti


steam_statimage.php?p=0442821899&s=tf2_1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lugu siis siuke et pidevalt neti kiirus kõigub, tõmban midagi alla siis algul on allalaadimis kiirus 100 kb/sec ja siis mingi kui minut aega tõmmand tõmbab allalaadimis kiiruse mingi 3-30 kb/sec. Et kas on ruuter vana või on mingi muu probleem.

 

Ja keegi rääkis mulle mingist DDoS'ist et mis see teeb siis, ja kui mulle seda tehtud siis kuidas ma selle nagu mingi avastan ja lahti saab sellest.

 

Ma ei näe mingit põhjust miks peaks keegi sulle DDoSi laskma. Mis netti kasutad?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Oleks vaja siia AVG asemele otsida muu viirusetõrje, kuna Avast ainult prooviversioon siis keegi teab kust saaks mingi Kaspersky antivirust või ESET NOD32 Antivirust piraaditult saada, et ei tahaks väga maksta selle eest. Ja kasutan vist Elioni netti, aga see suht vana kuna see võetud ennem kui Elion TeliaSoneraga liitus, mingi 3-4 aastat ennem seda.

 

1441712900.png

 

Tegin siis testi, aga mul peaks olema 1Mb download kiirus, upload peaks sama olema nagu testis, ja ping peaks nagu üldse alla 100 olema.

Kas see defragmenteerimine mõjutab ka natukene arvuti või interneti tegutsemis kiirust? Et pole päris kaua kaua seda teinud.

 

 

EDIT : Võtsin nüüd AVG maha ja ping läks normaalseks, aga allalaadimis kiirus ikka sama aeglane.

 

1442028535.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ja kasutan vist Elioni netti, aga see suht vana kuna see võetud ennem kui Elion TeliaSoneraga liitus, mingi 3-4 aastat ennem seda.

 

Tegin siis testi, aga mul peaks olema 1Mb download kiirus, upload peaks sama olema nagu testis, ja ping peaks nagu üldse alla 100 olema.

Kas see defragmenteerimine mõjutab ka natukene arvuti või interneti tegutsemis kiirust? Et pole päris kaua kaua seda teinud.

[/url]

 

minu meelest elionil ongi download speed 1mb/s endal on see teliaSonera 40mb/s nett ja ilusti töötab. soovitan teha ruuterile restarti ja ytle siis kas aitas. kui ei aitand siis helista enda ISP hostile ( ehk sellele kes sulle neti pakub) ja kysi milles probla. võib ka olla et arvuti liiga SI**a täis


steam_statimage.php?p=0442821899&s=tf2_1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
minu meelest elionil ongi download speed 1mb/s endal on see teliaSonera 40mb/s nett ja ilusti töötab. soovitan teha ruuterile restarti ja ytle siis kas aitas. kui ei aitand siis helista enda ISP hostile ( ehk sellele kes sulle neti pakub) ja kysi milles probla. võib ka olla et arvuti liiga SI**a täis

Ei no arvuti võib küll sitta täis olla aga ma ei leia seda üles, enda arust kõik pasa maha tõmmanud. Peab ehk siis tõesti Elioni helistama.

 

kui ddos siis peaks ruuteri resa aitama, ip peaks muutuma. Oleneb netist.

Olen neid resasi teinud nii et vähe pole, ja mul ei muutu ip kui ruuteri resa teen.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei no arvuti võib küll sitta täis olla aga ma ei leia seda üles, enda arust kõik pasa maha tõmmanud. Peab ehk siis tõesti Elioni helistama.

 

 

Olen neid resasi teinud nii et vähe pole, ja mul ei muutu ip kui ruuteri resa teen.

ma räägin ju, et oleneb netist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

possibly ruuteris mingi probleem; võibolla keegi varastab netti. Soovitaksin kontrollida, et ruuteril oleksid paroolid peal, wifi turvatud.

Ning mis kuradit te ajate et DDoSist saab Formatiga lahti? Kui asjast ei tea siis pole mõtet mingit pahna ajada.

DDoS ei ole nagu "keylogger" DDoS on muu asi, mis ei seostu sinu arvutiga üldse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nod32 pira versiooni saad nii:

 

Tõmbad endale full antivirus nod32 oma vms. http://Www.nod32.ee

Lähed lehele http://www.nod327.net sealt saad koguaeg kasutajanimesi ja paroole, et litsentsi pikendada. Et sinna lehele minna, peab olema nod32 keelatud. Kui lehel oled, võid taas antiviiruse sisse lülitada. Ise kasutan koguaeg nii.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.