Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Internet jamab

Soovitatud postitused

Mul on internetiga selline probleem, tegelt on probleeme isegi palju. :D No igatahes on nii, et internet tuleb kaabliga kuskilt...koridurist.. :D Siis läheb Modemisse. Modemist läheb üks juhe ruutrisse ja teine telefoni. Ruuter on Airlive WN-300R. Ruutrist läheb 2 juhet arvutitesse. Nii.. Sellega on siis selline probleem, et vahest läheb ruutril üks tuli - WAN oranžiks, ehk siis see ei tööta. Kui WAN on oranž, siis see ei anna internetti edasi. Kui võtan interneti otse modemist, saan selle ühendatud, kui desable, enable teen Local Arena Connectionile. Kui aga panen modemist tuleva sama juhtme ruutrisse ja uue juhtme ruutrist arvutisse, kaob internet ära. Teen ruutrile ja modemile reseti, korraga, vahest tuleb tagasi, vahest mitte. Vahest aitab see, kui hoian ruutrit ja modemit pikemat aega väljas, umbes minut aega.

Kui teen modemile ja ruutrile korraga restardi, siis juhtub nii.. (Videost on näha)

 

http://www.youtube.com/watch?v=gTJg0UDR3hE

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Proovi seda juhet, mis ruuterisse läheb, teise auku toppida.

 

Mul on modemis 1 auk, arvutis 1 auk, ruutris 4 auku. Mõtled, et peaksin kasutama ruutri 3. ja 4. auku?

 

Soovitan proovida ka uue/teise ruuteriga. Ma pakun, et ruuter on läbi licalt.

 

Ruuter ei ole vist katki, kuna see jamab suht kogu aeg niimoodi, kord nädalas vähemalt, siis hakkab jälle tööle.

 

Kumb ruuter on üldse? Alumine või ülemine?

 

Alumine on modem ja ülemine ruuter. Ülemisel on ju antenn küljes, ei märka? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vabandust, aga ma ei mõelnud ennem kui ma midagi tegin :S

Ruutrisse on aint üks sissetulev-auk ja modemis aint 1 väljaminev-auk, ehk ss juhe saab olla aint ühte moodi seal vahel :D

Kui see juhe on olemas ss peaks ju WIFI töötama, aga ei tööta sest WAN on ruutril väljas (oranz).

Need 4 auku ruutris on väljaminevad

Oskate ss aidata???

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Nüüd läks elekter korraks ära ja kui tagasi tuli, ei hakanud enam ruuter ja modem õigesti tööle. Tegim mitu korda mõlemale korraga restardi, ei aidanud. Võtsin interneti ots modemist. Aga noh, eelmine kord, kui jama oli, siis sain korda. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.