Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer, DocK

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Noo, minu summa oli õnneks suhteliselt väike. DocKi enda vastu mul ei ole mitte midagi. Vabandas ilusti jne. Kuid juhul kui su vahvli konto ja MSN hacked said, siis oled tõesti ise vastutav. Ja kui on oht ,et sellise eliit staatusega kasutaja nagu sinul on (OMM, Eeskujulik jne) on korra hacked olnud, siis oleks õige bann peale panna, et selline asi enam ei korduks. Muidugi mina võtan oma süüdistuse tagasi kui ma raha tagasi saan.

 

 

DocK üks küsimus veel aint. Mis ajal sa avastasid ,et su MSN on hacked?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Noo, minu summa oli õnneks suhteliselt väike. DocKi enda vastu mul ei ole mitte midagi. Vabandas ilusti jne. Kuid juhul kui su vahvli konto ja MSN hacked said, siis oled tõesti ise vastutav. Ja kui on oht ,et sellise eliit staatusega kasutaja nagu sinul on (OMM, Eeskujulik jne) on korra hacked olnud, siis oleks õige bann peale panna, et selline asi enam ei korduks. Muidugi mina võtan oma süüdistuse tagasi kui ma raha tagasi saan.

 

DocK üks küsimus veel aint. Mis ajal sa avastasid ,et su MSN on hacked?

 

Ei tasu DocKi sõimata ja laimata, kõik võivad hacki saada, aga huvi pärast, millal sa viimati ise sees olid?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lõpetage see pugemine ja tema kaitsmine. Selliseid juhtumeid on küll ja küll olnud. Kuna tegu oli DocKi enda kasutajate, mitte mingite fakeritega, siis vastutab tema kõige eest. ~200m on suur raha ning kahjutasu tuleb korvata. Päris nii ei käi, et lased suure summa üle, soovid kõigile ilusat suve ja lahkud.

 

Kannatanud, võtke minuga ühendust.


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.