Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Runescape lagib.

Soovitatud postitused

interneti ühendus nadi ?

 

Eino mul on eriti haige värk.. kasutan stv interneti see on 1mb/sec ning arvuti on kah vägagi võimas.. ning igapäev kell 22:00 hakkab lagg peale (vahel täiesti võimatu mängida..) ja kell 12 öösel lõppeb (0:00) täppipealt kell 22:00 hakkab ja 0:00 lõppeb.

ja see on olnud juba 1n ja 3p nii.. helistasin stv kah sealt öeldi et teevad korda, aga kust otsast !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mmm, jah mõtlesin sama ,et java viga, aga kurat, see windows7 ei anna seda downloadida või noh ütleb ,et midagi failis vms...

Ja ma väga safe mode ka ei viitsi koguaeg panna kui tahan minna pkima, arvuti on piisavalt hea ,et saaks ilma safe modeta, lihtsalt peab paar asja korda tegema...

 

---------- Post added 29-07-11 at 03:09 ----------

 

Ta nagu jõnksutab vms.

 

---------- Post added 29-07-11 at 03:52 ----------

 

Testisin siukest asja ka ,et panin kõik low peale ja pärast kõik high peale ja mingit vahet polnud ikka oli sama lag edasi.

Nii et kas migni probleem on Javas või ma ei tea... Kõik teised mängud nagu näiteks, Starcraft2,Black Ops2,CS1.6 - kõik jooksevad jumala hästi välja aga mingi runescapega hakkab migni jama..

Keegi mingi hea teadlane võiks aidata:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mmm, jah mõtlesin sama ,et java viga, aga kurat, see windows7 ei anna seda downloadida või noh ütleb ,et midagi failis vms...

Ja ma väga safe mode ka ei viitsi koguaeg panna kui tahan minna pkima, arvuti on piisavalt hea ,et saaks ilma safe modeta, lihtsalt peab paar asja korda tegema...

 

---------- Post added 29-07-11 at 03:09 ----------

 

Ta nagu jõnksutab vms.

 

---------- Post added 29-07-11 at 03:52 ----------

 

Testisin siukest asja ka ,et panin kõik low peale ja pärast kõik high peale ja mingit vahet polnud ikka oli sama lag edasi.

Nii et kas migni probleem on Javas või ma ei tea... Kõik teised mängud nagu näiteks, Starcraft2,Black Ops2,CS1.6 - kõik jooksevad jumala hästi välja aga mingi runescapega hakkab migni jama..

Keegi mingi hea teadlane võiks aidata:)

 

Fuck, kirjutasin mingi 3 realise jutu ja siis kustutasin touchpadiga kogemata ära, enam pikka juttu ei tee. Ma arvan et sa jooksutad rsi vale graafika kaardi peal, mine rs settinguttesse ja otsi sealt koht kus saad valida OpenGL ja Software jne. Vaheta neid ja mine proovima kas ikka laggib.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

runescape serverid laggavad üle üldse. Palju kordi on nii et lihtsalt jookseb kokku korraks ja siis tuleb 100 tuhat hitti ja oled drop dead , teine võimalus keegi DDoSib sind


Kui sul üldse midagi kiiret on siis see on su ajurakkude hävimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Fuck, kirjutasin mingi 3 realise jutu ja siis kustutasin touchpadiga kogemata ära, enam pikka juttu ei tee. Ma arvan et sa jooksutad rsi vale graafika kaardi peal, mine rs settinguttesse ja otsi sealt koht kus saad valida OpenGL ja Software jne. Vaheta neid ja mine proovima kas ikka laggib.

 

mul ka arvutis opengl graafikakaart...


megan_fox_by_jacku157.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Samm 1 - Küpsised

Kustuta kõik küpsised. Enne seda salvestada veebilehtedel sa ei lähe tihti, kuid ikkagi kasutada oma lemmikute hulka. Küpsiste, avatud internet ja minna tööriistu. Vajuta "Internet Options". Otsige "Delete Browsing History". Vajuta, et siis ilmub. Saate kustutada Temporary Internet Files, või siis nuppu OK vabaneda küpsiseid, alad jne

 

Aste 2 - Extra Programs

Sulgeda ekstra programmid, minge all paremas nurgas oma ekraanil tegumiribal. Seal saab vaadata volume control, oma internetiühendust ning kõige tõenäolisemalt on teie viirusetõrje programm. Kõik muud programmid, näiteks iTunes, Limewire ja kõik muu programm, et sa ei võiks seal olla. Paremale klõpsake seda ja vaata, kui ta ütleb lähedal. Mõned programmid, et pean lähedal on-

-Quicktime

-iTunes

-limewire

-HP Total Care nõunik

-Adobe Reader

-6. eesmärk

-Real Player

 

Samm 3 - soovimatud programmid

Ma kustutasin palju, palju programme, et ma ei kasutanud. Kui te ei kavatse minna kustutada programm, seda läbi juhtpaneeli. Mine Control Panel, programmid, ja vaata, mis sul on. Kustuta kõik kohtuprotsess pakub Dial up (kui sa ei kasuta seda) ja vanad programmid.

 

Edit:

Samm 4 - Süsteem Startup

 

Ma soovitaks teil võtta pilk süsteemi käivitamisel samuti.

 

Start-> Run. Tippige käsk msconfig. Hüppa startup tab ja eemaldada unncessary teemad.

 

Samuti saate diferendi Windows alla (XP vähemalt joosta jooksul 128MB ram kergesti) check out http://www.blackviper.com/ kes juhendaks teenust, mida saab puudega. See võimaldab vabastada palju ram.

 

Ka küpsiseid ei põhjusta lag Nad on tilluke 1KB tekstifaile ja ainult kutsutud, kui sa lähed konkreetse veebilehel.

 

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

SStep 1- Cookies

Clear all cookies. Before this, save any websites you do not go on often but still use to your favorites. To clear cookies, open internet and go to tools. Click on "Internet Options". Look for "Delete Browsing History". Click that, then a box will appear. You can delete Temporary Internet Files, or you can click ok to get rid of cookies, sites, etc.

 

Step 2- Extra Programs

To close extra programs, go to the bottom right corner of your screen on the taskbar. There you can look at volume control, your internet connection, and most likely, your virus protection program . Any other programs, such as Itunes, Limewire, and any other program that you don't might be there. Right click on it, and see if it says close. Some of the programs that I have to close are-

-Quicktime

-Itunes

-Limewire

-HP Total Care Advisor

-Adobe Reader

-AIM 6

-Real Player

 

Step 3- Unwanted Programs

I deleted many, many, programs that I didn't use. If you are going to go to delete the program, do it through the control panel. Go to control panel, programs, and see what you have. Delete any trial offers, Dial up (if you don't use it), and old programs.

 

Edit:

Step 4- System Startup

 

I would recomend you take a look at the system startup as well.

 

Start->Run. Type msconfig. Jump to the startup tab and remove any unncessary items.

 

Also, you can trim Windows down (XP at least to run within 128MB of ram easily) check out http://www.blackviper.com/ for a guide to services that can be disabled. This can free up lots of ram.

 

Also cookies aren't likely to cause lag They're tiny 1KB text files and are only called upon when you go to a specific website.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.