Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline blu

ARK Sõidueksamid

Soovitatud postitused

VIP
PMed

 

---------- Post added 27-07-11 at 12:40 ----------

 

 

No sa võid alustada jah, aga raha sa vist tagasi ei saa nende autosõidude eest...

Ega ma ei tahagi raha tagasi..kannan lihtsalt andmed teise autokooli üle ja pean seal sellevõrra vähem sõite tegema.Päris loll peaks olema kui arvaks, et raha ka veel tagasi saan...


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma arvan, et kõige parem on sul see ise välja nuputada. Kui kõik hakkavad selliseid küsimusi küsima, jätma meelde erinevate õpetajate marsruute, siis tuleb linnapeal jala kõndides hakata kiivreid kandma. Sõidueksamil teed sa eksami oma sõiduoskuste kohta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kas keegi teab, et mis sõidueksamis sisaldab? Mis täpsemalt? Mida tegema peab täpsemalt jms..?

 

Mul 24.august ARK sõidueksam. Aitäh. :)

 

Esimene asi peaks olema platsil sõit. Küljeboxid jne. Parkimine jne.

Siis on linnasõit.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega keegi ei tea, kas selline võimalus on olemas, et vahetan poolepealt autokooli?Praegu olen OÜ Autosõit aga kui tahan minna teise autokooli kas siis pean uuesti alustama või midagi....Tegin Autosõidus 10 sõitu ära ja teooria läbisin ka seal.

 

tahad ka eksami mingi valgas teha?:D


megan_fox_by_jacku157.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sõit done, väga lebo marsuut oli, Mustamäel paar tiiru ja sealt ehitajate tee kaudu Õismele, ümber Sinilille tanklas tagasipööre, Ehitajate teele. Seal tankisime ning mustamäel Kaja peatuses oli lõpp (:

Parkima ei pidanud kuskile? Mul Paides oli nii, et eksamineerija ei lubanud parkides jooni ka puudutada, kuigi reegel on minuarust selline, et manööverdades võin jooni ületada. Aga õnneks 2. katsel parkisin õigesti ja kõik läks hästi :)


keivin.png

kummibox.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Parkima ei pidanud kuskile? Mul Paides oli nii, et eksamineerija ei lubanud parkides jooni ka puudutada, kuigi reegel on minuarust selline, et manööverdades võin jooni ületada. Aga õnneks 2. katsel parkisin õigesti ja kõik läks hästi :)

 

Jep üks naine oli eksamineerijaks, platsi ka ei tulnud :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.