Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Suvakate Pubi ning Surf

Soovitatud postitused

VIP

Umm wtf? Proovisin korra pubi connectida ja saan sellise kirja: "Kicked :Remove_server_ip_on_your_nickname", nick oli "3K^ sHell.w". Milline osa mu nimest sisaldab IP-d?


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

äkki see nr 3 ?:D:D:D


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Võibolla on see nr3 võibollla see .


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mul on mingi mega reklaamimise blocker peal, vb tõesti luges seda 3e seal IPks vms, vabandan. Ning see krdi kickimine liiga kiire reconnecti ajal on suht idiootne asi ja, ma olen korduvalt seda välja lülitanud aga ikka see lülitub sisse ning ma pole seda pluginat leidnud ka veel, see ilmselt mingi teise plugini sees.

 

 

E: Võtsin pubilt selle IP blockeri maha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui public serverisse connectin ja olen seal umbes 3 sekundit siis lööb selle kirja ette - Kicked :"Too fast reconnect is not allowed"

 

Sul elion ju.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis plugin see on, mis pubis kuulidel läbi pea laseb lennata? cf.bullet.amxx?


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mis plugin see on, mis pubis kuulidel läbi pea laseb lennata? cf.bullet.amxx?

 

Selline http://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=489668 aga natuke ümber tehtud :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

see plugin mis kickib on automaatselt peale pandud rando poolt. Ma võtsin sealt 3 pluginit maha vist, sest ei teadnud kumb see on (Mul kickis ka välja koguaeg) ja siis pandi serveri kinni, et kahjustan nende serveri töötamist vms.

 

Aga Edu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Zombie läks kinni, miks? Kuna sellega oli nii palju probleeme ning minul eriti hetkel aega csiga tegeleda pole, rohkem oli server vist kinni kui lahti, seega loodan mõistvat suhtumist. Kuid pubi ei ole niipea veel plaanis sulgeda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

lasin "live"-le headi läbi smoke luckiga ja sain laksust permanently ban, suht haiged ikka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

deepblue nimeline admin sai korduvalt üle mu käest, hakkas mind lohhiks sõimama ja tegi rage votebani tulemusega 4 poolt 4 vastu - ehk siis banned ja reasoniks oli vist aimer vms.

 

Kui nad oleks ainult mu steamid'd vaadanud või vaevunud steami profiili vaatama, siis oleks näinud, et steami acc mul aastast 2003 ja vaevalt, et ma sellise acciga koodima tulen mingisse eesti bottom serverisse.

 

Et selline väga mõttetu server ja ei soovita kellelegi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.