Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Millist internetti kõlbab maal kasutada?

Küsimus

Millist?

Kuumakse võiks jääda alla 150 eesti krooni kuus ehk mingi alla 10-ne euri.

Ärge kõud pakkuge kuna see on mul olnud juba 5 aastat ja ootab prügikasti kuu aja pärast umbes.

Ma surfasin ringi tele2-he lehel ja mõtlesin sellest aga ei tea, kas see ikka on hea. umbes ~12km läheduses linnulennult on tele2-he mast just püsti pandud aga ei tea kas ikka on kvaliteetne internet.


Chuck_Raadik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

18 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Elisal peaksid ka suhteliselt head pakkumised olema. Samas lubavad operaatorid ka kahenädalast testiaega kui ma ei eksi. Seega oleks mingisugune proovimisvõimalus olemas, et saada teada mis just konkreetses kohas hästi levib.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Elisal peaksid ka suhteliselt head pakkumised olema. Samas lubavad operaatorid ka kahenädalast testiaega kui ma ei eksi. Seega oleks mingisugune proovimisvõimalus olemas, et saada teada mis just konkreetses kohas hästi levib.

 

Proovimiseta ei hakka ma mingit internetti kohe ostma, see on kindel. Tele2 aint laseb kampaania lõpuni(31.08.2011) oma 2 nädalat proovida.

Vaatasin veel tele2-he oma ja sain teada et ruuteri saaks kah'' tasuta '' aga sissemakse on 0€ ning kliendihind oli vist mingi 130€ välja ostes kui ma ei eksi.

 

130€ algul + 11€ kuus, 30 giga on mõistliku kasutamise piir, 2 aastat on leping, 350€ saavad nad kuskil selle ajaga kokku, saab lepingut lõpetada. ja oli 9mbit allalaadimis kiiruse maksimum, mis oleks ülihea mulle(stabiilsest 1mbitist piisaks mulle).

 

Pean veel vanematega rääkima sellel teemal, aga nad ei taha tele2-hte vist kuna kunagi sai ostetud tele2-he internet, kui ma tatt olin, siis see ei töötand.

 

Leviala kaart nätab kolmandat 3,5G levi mu kodukohas.


Chuck_Raadik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Proovi Elisa Minti, saad nädal aega tasuta proovida, siis pead otsutama kas soovid edasi kasutada või mitte.

Kuutasu on 12,72 € / kuus.


Tommy: "You know what I discovered - it's not who you want to spend Friday night with, it's who you want to spend all day Saturday with..."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Kui oled EMT ja Elioni klient, siis võta endale EMT netipulk...

Soovitan Pakett "L"-i, ütle EMT-s, et sa olen ka Elioni klient, siis nad teevad sulle alla seda.

14,94€ eest kuus saad hoopis 10,94€. Kehtib ka teiste pakettide juures, endal see, ning ei kurda üldse...

Kui oled Elioni, ning EMT klient, siis sa võid käia ka Elionis küsida soodukaid jne...

Kuna nad nüüd mõlemad lillad, ning kui oled mõlema klient, siis nad teevad väga palju soodukaid!

 

EDIT: Täpsemalt siit https://www.emt.ee/pakkumised/2011-parim-internetiuhendus-ja-netipulk#open-4652608-tabs-1


Jälgi mu skillerit

The-Game-REd.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

Elisa mint on mu tuttaval kasutusel, elab minust umbes 800m eemal, tal on internett harva kui kui on siis on sitt. Teine tuttav elab minust mingi 1km keset põldu pmst ja m.int pidi olema normaalne. Kui keegi viitsiks otsida kui palju on emti mõistliku kasutamise põhimõtte piirang siis oleks tore. Ma ise praegu kodust ära paariks tunniks.


Chuck_Raadik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Tead mul on mingi tavaline elisa netipulk, mitte mint, ma olen hiiumaal käinas, siin on nett 3g nüüd pandud, ja tead suvel vahet pole kas sa võtad tavalise või 3.5g vms, kiirus on neil maal sama.

Sa võid elisast küsida et kiire see oleks, kui alla 3g sis pole mõtet.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Proovimiseta ei hakka ma mingit internetti kohe ostma, see on kindel. Tele2 aint laseb kampaania lõpuni(31.08.2011) oma 2 nädalat proovida.

Vaatasin veel tele2-he oma ja sain teada et ruuteri saaks kah'' tasuta '' aga sissemakse on 0€ ning kliendihind oli vist mingi 130€ välja ostes kui ma ei eksi.

 

130€ algul + 11€ kuus, 30 giga on mõistliku kasutamise piir, 2 aastat on leping, 350€ saavad nad kuskil selle ajaga kokku, saab lepingut lõpetada. ja oli 9mbit allalaadimis kiiruse maksimum, mis oleks ülihea mulle(stabiilsest 1mbitist piisaks mulle).

 

Pean veel vanematega rääkima sellel teemal, aga nad ei taha tele2-hte vist kuna kunagi sai ostetud tele2-he internet, kui ma tatt olin, siis see ei töötand.

 

Leviala kaart nätab kolmandat 3,5G levi mu kodukohas.

 

Sulle piisab alllalaadimiskiirusest 100kb/s? Mulle jääks see küll maruväheks.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Sulle piisab alllalaadimiskiirusest 100kb/s? Mulle jääks see küll maruväheks.

 

 

no kui see oleks stabiilne siis oleks väga õnnelik. Kõu on praegu nii, et vahel on 140kb/s, paar sekundit hiljem on 6kb/s . multiplays ei saagi m2ngidagi.


Chuck_Raadik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
no kui see oleks stabiilne siis oleks väga õnnelik. Kõu on praegu nii, et vahel on 140kb/s, paar sekundit hiljem on 6kb/s . multiplays ei saagi m2ngidagi.

 

Meil on 12mbit nett ja pean ütlema, et sellest on isegi minu jaoks vähe. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Käisin just suvilas Tartumaal Tele2 netipulgaga. Mul on kõige odavam pakett ja kiirus on väga hea!

Milleks üldse maale nett kaasa võtta? Naudi suve selleta :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.