Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Pettur ''Kevin'', ehk Kevin Alliksoo V2.

Soovitatud postitused

VIP
Mis vahet seal on ?

Sixtyfury91 - isegi kui tema ei varastanud peab tema selle tagastama, sest igaüks vastutab oma foorumikasutaja turvalisuse eest ise ning katab tekitatud kahjud.

 

Ta ei ole kohustatud seda tegema.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui ma enda raha kätte saan (18 euri pmst / 72m), siis miks mitte ;)

Mina pole sult mingit raha saanud = mina sulle mingit raha andma ka ei hakka, vastasel juhul scammiksid sa mind.

iseenesest on jube kaval on teha ise msn ja siis sellega foorumi kasutajaga scammima hakata hiljem öeldes, et aaa lol see pole minu msn-gi.
Jube kaval võib olla aga mina seda teinud pole, seda saab tõestada iga isik siin foorumis kellel on õigused IP'sid kontrollida.

 

Mis vahet seal on ?

Sixtyfury91 - isegi kui tema ei varastanud peab tema selle tagastama, sest igaüks vastutab oma foorumikasutaja turvalisuse eest ise ning katab tekitatud kahjud.

Mida sa ajad, mina pole midagi kohustatud tagasi maksma mida mina pole võtnud.


quagmirelo7.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mida sa ise ajad? Mõtle ka natuke enne kui mingit debiilsust suust paiskama hakkad.. Petetud on sinu foorumikasutajalt ja sina oled selle eest vastutatav, kui kedagi sellelt kasutajalt petetakse. Sina oled vastutatav, enne kui IP checki pole tehtud.


Silper.png

Jeah :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida sa ise ajad? Mõtle ka natuke enne kui mingit debiilsust suust paiskama hakkad.. Petetud on sinu foorumikasutajalt ja sina oled selle eest vastutatav, kui kedagi sellelt kasutajalt petetakse. Sina oled vastutatav, enne kui IP checki pole tehtud.

 

Saab ka seda asja niimoodi mõista, kuid süüdi on selles ikkagi foorumikasutaja "Kevin".

Tooksin ühe näite, oletame, et mul on siin foorumis suur usaldusväärsus ja näiteks 500 tehingut, lepin sõbraga kokku ja annan talle parooli, tema siseneb foorumisse programmiga, mis varjab tegeliku IP-d ning kasutab erinevaid programme, et jälile ei jõutaks, kas see poleks natuke ebanormaalne, et inimesed saavad üle, ning seda ei tasuta ?

Pole mõtet hakata ajama, et "hackiti", siin foorumis on palju mõtekam hakkida teisi kasutajaid. Ma kaldun arvama, et selle taga olid sina või siis oled liiga lohakas oma paroolidega.

Lisaksin I Friikartuli postitusele: Isegi peale IP chekki on tema vastutav, seda on foorumis korduvalt öeldud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.