Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

DDoS-in Duel arenal [10%]

Soovitatud postitused

Võin jälle tegeleda vahel.

100m on miinimum tasu, ehk siis 1b stake. Samas võite rohkem ka maksta ja nt 500m stake teha ja 100m mulle anda :D

 

Kui ei tea mis selle teema point vms siis ei ole mõtet ühendust võtta :)

 

 

 

EDIT: Võin mõelda ka programmi müümisele kui tuleb sobiv pakkumine :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ise ka usud et ddos'id w?:D:D

 

Miks ei usu siis?

Väga vabalt saab booteri kätte mis tavalise neti maha võtab.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tean seda trikki, peaks legit olema. Edu.

 

Irw, "peaks legit olema".. vend ddosib teise venna arvutit ja sa räägid et legit. Muidugi bani selle eest ei saa, aga legit kindlasti ei ole. Palun võta kokku ennast.

 

Ot, suht raske on leide tegelt kliente jne, minged sõpru päris ju stakemisel scammima ei hakka, ning ei usu et keegi lisab lambikaid vendi kes tahavad stakeda oma Msni või Skype.. No muidugi kõik on võimalik. 1x juba 1b võidaks oleks päris norm :D Aga edu äriga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Rofl. Mis sa arvad mitu korda sa oma kasutajaga stekeda saaksid ennem kui see banned? Ca 50% suurtest stakedest tehakse vidiga niiet kui sa mõne kuulsa stakeri juutuubi keskkonda satud ei jää sinust midagi alles.

 

Ma ei saa aru mida sa töllad siin, kes krt kasutab enda acci kui glitchib/ddosib? Võib vabalt mingeid lambikaid acce kasutada ja su 50% jutt on küll laest võetud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kusjuures tean sind in game...mine vaata youtube.com vaata palju seal videosid on erinevate kasutajate poolt kes päevast päeva ainult stakevad. Ning kui sa lisad mingi venna endale skype'i ss kus sa saad kindel olla et tema ei kasuta sama nõksu sinu puhul. Minuarust on see üldse mingi hale teema rottidele kes legit stakeda ei oska.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kusjuures tean sind in game...mine vaata youtube.com vaata palju seal videosid on erinevate kasutajate poolt kes päevast päeva ainult stakevad. Ning kui sa lisad mingi venna endale skype'i ss kus sa saad kindel olla et tema ei kasuta sama nõksu sinu puhul. Minuarust on see üldse mingi hale teema rottidele kes legit stakeda ei oska.

 

Kui sa mind ingame tead siis ma ei saa aru miks sa stakemise oskusest räägid siin. :D Ma piisavalt raha endale legit stakenud. ;) Ega iga random tont DDoSida ei oska ja seal on omad nõksud veel, IP-d võid nt enne suurt staket muuta või ta crabberit proxyga petta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Aga kui stakemise kaotan sinu ddosiga kas siis maksad kaotatud summa tagasi?

 

Ei maksa ma sittagi tagasi kui sa ei suuda "c-lost" olevat venda ära peksta obsis. Muidu kutsud oma sõbra ja sured meelega ja siis pean ma kinni maksma midagi w :D?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See oli küll hea lause:D

Ei no kui 100% win rate nagu aru saan? mingi lvl 60ga 50m tehes oleks ka 10% või muutuks?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ütleme nii ,et mis kasu sellest on kui ta ddosib kedagi? Okei melee fight sina saad ddsida ja värki mage boxid asjad enamusel on auto on ja pole vahet kas ta ddosed or not. Ja pole just raske ka ise see programm sebida endale.

 

No, obsis saad ju mage eest samuti pakku pista sinna kus ta attida ei saa sind, ja siis ta laggib välja liht. Efkz-ile andsin ühe nõrgema ddoseri kuna tal vähe raha ja mul oli hea tuju. :D

 

To Lierokev: kõik oleneb sinu skillist kuna sina ise staked ju, mina liht panen ta laggima ja pmst sul ei ole vaja teda ära killida, kui tal c lost tuleb siis peaks automaatne võit olema. Vähemalt nädal-paar tagasi oli.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.