Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

DDoS-in Duel arenal [10%]

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Sinul on see vajadust. Pakud siin samahea kui olematu teenust. Sa ikka tead, et see, mida sa siin pakud on DoS, mitte DDoS. Ma vägagi kahtlen, et sul mingi botnet reaalselt olemas on.

 

Kahtle edasi siis taun. Kui sa ei tea mida ja kuidas ma kasutan nahuj on vaja oma vägevaid teadmisi siia näitama tulla? Mine googelda edasi ja tule viska veel mõni fakt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Efkz-ile andsin ühe nõrgema ddoseri kuna tal vähe raha ja mul oli hea tuju. :D

 

Taunik oled meil hoopis sina ja seda ütlevad su enda sõnad. Ma ei ole nii fake nagu sina, seega ma ei vaja ka googlet, et oma teadmisi näidata. Ja nagu sa mainisid, et DDoS pidi üliraske olema, siis eksid taas. Sellega saaks iga inimene hakkama, eriti kui ta teab, mida ta teeb erinevalt sinust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Taunik oled meil hoopis sina ja seda ütlevad su enda sõnad. Ma ei ole nii fake nagu sina, seega ma ei vaja ka googlet, et oma teadmisi näidata. Ja nagu sa mainisid, et DDoS pidi üliraske olema, siis eksid taas. Sellega saaks iga inimene hakkama, eriti kui ta teab, mida ta teeb erinevalt sinust.

 

Jah idioot, ega ma talle enda botneti installe ei anna taun. Minu enda sõnad ütlevad mida? Ma ütlesin, et tegemist on DDoS teenusega ja sa tuled siia paukuma ilma, et midagi teaksid? DDoS ei ole midagi rasket kui sul juba funkav RAT ja palju slave olemas. Kust kurat sa debiilik üldse sellise mõtte peale tulid, et siia kisama tulla?

 

Ja "Efkz-ile andsin ühe nõrgema ddoseri kuna tal vähe raha ja mul oli hea tuju." kasutasin ddoser väljendit ainult sp, et enamus ei jaga siin suht sittagi ja shell booter ei oleks neile munnigi öelnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jah idioot, ega ma talle enda botneti installe ei anna taun. Minu enda sõnad ütlevad mida? Ma ütlesin, et tegemist on DDoS teenusega ja sa tuled siia paukuma ilma, et midagi teaksid? DDoS ei ole midagi rasket kui sul juba funkav RAT ja palju slave olemas. Kust kurat sa debiilik üldse sellise mõtte peale tulid, et siia kisama tulla?

 

Ja "Efkz-ile andsin ühe nõrgema ddoseri kuna tal vähe raha ja mul oli hea tuju." kasutasin ddoser väljendit ainult sp, et enamus ei jaga siin suht sittagi ja shell booter ei oleks neile munnigi öelnud.

 

 

Ok, sain ka siis teada, et botnetil installer on. Enne kui seda sõna kasutad võiksid teada, et botnet töötab IRC kaudu, mitte mingi idiootse installeriga. Ja teadmiseks sulle, kui sa slave saad RATi kaudu, siis tegu on VÄGA ebastabiilse teenusega. Ja tulin ma sellepärast, et sinu idiootsus ei jäänud märkamatuks. Loll, kes vabandust ei leia

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ok, sain ka siis teada, et botnetil installer on. Enne kui seda sõna kasutad võiksid teada, et botnet töötab IRC kaudu, mitte mingi idiootse installeriga. Ja teadmiseks sulle, kui sa slave saad RATi kaudu, siis tegu on VÄGA ebastabiilse teenusega. Ja tulin ma sellepärast, et sinu idiootsus ei jäänud märkamatuks. Loll, kes vabandust ei leia

 

Kas sa oled mu teenust kasutanud,et räägid? Ahnii, botnet käib IRC kaudu ? xD Kle poiss mine googelda veel natuke ja siis tule tagasi xd. Mida rohkem sa räägid seda vähem mul tundub, et sa asjast ülevaadet omad :D

 

 

Tuleb veel midagi ? :D ahjaa, enne kui uuesti postitad tee endale botnet-i mõiste selgeks ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei ole kasutanud sinu teenust, kuid ma olen kokku puutunud RATide ja muu pahavaraga kindlalt rohkem kui sina. IRC Kaudu on 3 korda kergem saata käsklusi kui RATiga. Seega mine googelda ise ja saa targemaks. Seda juttu, mis sulle mingi yahoo vastused annavad ei tasu uskuda. Botnet tee ise endale selgeks, sa ei tea pooli termineid, mida sa siin kasutanud oled.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ei ole kasutanud sinu teenust, kuid ma olen kokku puutunud RATide ja muu pahavaraga kindlalt rohkem kui sina. IRC Kaudu on 3 korda kergem saata käsklusi kui RATiga. Seega mine googelda ise ja saa targemaks. Seda juttu, mis sulle mingi yahoo vastused annavad ei tasu uskuda. Botnet tee ise endale selgeks, sa ei tea pooli termineid, mida sa siin kasutanud oled.

 

Kust kuradi persest sa võtad, et rohkem kokku oled puutunud? Isegi kui oled siis kahju, et sulle midagi külge ei ole jäänud. Obviously sa ei võtnud mu nõuannet uuesti googeldama minna väga tõsiselt ja tulid uuesti siia mingit paska tootma :D

 

Asdron: Tean vägagi hästi mida ja kuidas ma teen ja mis tagajärjed olla võivad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Alati kui taoline teema tuleb siis on garanteeritud, et tuleb sõda selle üle, kes targem on. Ja ma kipun arvama, et sellise teenuse pakkumine pole siin legaalne. Foorumit ikka jälgib keegi ja pärast antakse sinu andmed kuhugi kolmandale isikule ning sul endal tekib jama sellest. Mina soovitan sul teema kinni panna lasta.

Idee poolest on see isegi kaval...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Nojah ega ma ei viitsi vaielda ka enam, ega see ei olegi legaalne. :D Lihtsalt tuleb osata vaadata asja natuke teise nurga alt kui aru saate mis ma mõtlen. :P

Minupärast võib selle teema kinni ka panna aga kui mingi rikka ja lolli venna leiate arenalt siis andke teada ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tean seda sinu jutu järgi. Räägid samamoodi nagu isik, kes avastas sellise asja nagu DDoS ja nüüd arvab, et teab kõike sellest, kuigi ei tea isegi mitte poolt sellest, mis see tegelikult on. Ja tagajärgi sa tõesti ei tea, sest süüdi sind mõista on kergemast kergem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tean seda sinu jutu järgi. Räägid samamoodi nagu isik, kes avastas sellise asja nagu DDoS ja nüüd arvab, et teab kõike sellest, kuigi ei tea isegi mitte poolt sellest, mis see tegelikult on. Ja tagajärgi sa tõesti ei tea, sest süüdi sind mõista on kergemast kergem.

 

Okei boss, ma ei viitsi isegi vaielda sinuga enam. Kao googeldama jälle. Sa tuled jälle oma jutuga, et ma ei tea midagi. Ema õpetas sind läbi IRC kanalite botnet-i haldama ja nüüd tuled "tarka" juttu puhuma siia :D

 

Teema võib lukku panna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.