Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kas GTA IV veab välja???

Soovitatud postitused

SUPERVIP
On 2 võimalust, kas sa vaatasid oma arvuti andmeid valesti või sa oled puhas idioot GLE.

Sellise prosega ei lähe GTA IV käimagi.

Ma arvan et ta vaatas vist videot arvutis : )

 

Tule taevas appi

Videokaart: Nvidia Geforce 8500GT ((256MB))

Protsessor: Intel ® Pentium ® DUAL CPU E2140 @ 1.60GHz 1.60GHz

 

Selline arvuti seisab mul kuskil maal lakkas , ära pandud minu silmi eest : )

 

Sul ei tule kunagi 1gb ram sealt välja kui ise mängisin siis 1,9gb ram kasutusel

 

Nii et jah, valetame ennast paremaks ? : )

 

saate aru et need kuradi ghz ei loe, kuradi mingi i3 võib olla mingi 2.4 ghz ja P4 näiteks klockitud 3.6 ghz peale, P4 ei ole siis kohe võimsam

ja pmst kui veab siis peaks jooksma low settingutel välja

Jälle inimene kes arvutitest midagi ei tea .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tee videokaameraga vid ja näita fpsi, ning kuidas sa seal ringi kimad..

 

Vabalt, mul i5-2500 @ 3.3ghz (4 tuuma) ja Club3D GTX550 Ti, 4gb ram, võin teha maxi peal video, kui soovid ;)

 

Ma arvan et ta vaatas vist videot arvutis : )

 

Tule taevas appi

Videokaart: Nvidia Geforce 8500GT ((256MB))

Protsessor: Intel ® Pentium ® DUAL CPU E2140 @ 1.60GHz 1.60GHz

 

Selline arvuti seisab mul kuskil maal lakkas , ära pandud minu silmi eest : )

 

Sul ei tule kunagi 1gb ram sealt välja kui ise mängisin siis 1,9gb ram kasutusel

 

Nii et jah, valetame ennast paremaks ? : )

 

 

Jälle inimene kes arvutitest midagi ei tea .

 

Lolljutt, sKz'l on vägagi õigus. Sa tahad tõesti öelda, et P4 3.4ghz > i3 @ 2.4ghz ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jälle inimene kes arvutitest midagi ei tea .

 

Mis asja, Kuidas saab olla Pentium 4, millel on ÜKS tuum ning selle TUUMA kiirus on 3.6GHz kiirem, kui on i3 millel on KAKS tuuma ehk siis ÜHE tuuma kiirus = 2.4GHZ ehk kokku siis 2x2.4GHZ = 4.8GHZ. 4.8GHZ > 3.6GHZ vist.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis asja, Kuidas saab olla Pentium 4, millel on ÜKS tuum ning selle TUUMA kiirus on 3.6GHz kiirem, kui on i3 millel on KAKS tuuma ehk siis ÜHE tuuma kiirus = 2.4GHZ ehk kokku siis 2x2.4GHZ = 4.8GHZ. 4.8GHZ > 3.6GHZ vist.

 

Clock frequency ei tähenda mitte halligi, tra küll. Ääküll et su jutt on enamvähem õige, siis kui sa clockid P4 6ghz peale (tehtav lämmastikjahutusega) ei ole see sugugi kiirem, kui I-seeria protsessorit. Clock ei näita, mis protsessor sul on. I7'd on madalama clockiga kui minu I5, aga nad on paremad (tuumade arv on sama). Tra ausalt, proovige praktikas vms, clock ei näita mitte muffigi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vabalt, mul i5-2500 @ 3.3ghz (4 tuuma) ja Club3D GTX550 Ti, 4gb ram, võin teha maxi peal video, kui soovid ;)
Tee video, filmi kaameraga pane frapsi fps nurka, resu peab olema vähemalt HD. Mul on AMDx6 1075t@3740mhz;4gb 1800mhz mälu ja amd 5870 graafikakaart ning full graafikaga tõmbab ikka mängu väga kokku, fps 20 ringis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Clock frequency ei tähenda mitte halligi, tra küll. Ääküll et su jutt on enamvähem õige, siis kui sa clockid P4 6ghz peale (tehtav lämmastikjahutusega) ei ole see sugugi kiirem, kui I-seeria protsessorit. Clock ei näita, mis protsessor sul on. I7'd on madalama clockiga kui minu I5, aga nad on paremad (tuumade arv on sama). Tra ausalt, proovige praktikas vms, clock ei näita mitte muffigi.

 

Ma ei ole mingi loll. Ega ainult sellest ei sõltu, kuid me räägime siiski p4st ning i3mest. Mis ma hakkan siin igat detaili eraldi võrdlema sul? Ühel on väljalaske aasta mingi '04 teisel '10.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tee video, filmi kaameraga pane frapsi fps nurka, resu peab olema vähemalt HD. Mul on AMDx6 1075t@3740mhz;4gb 1800mhz mälu ja amd 5870 graafikakaart ning full graafikaga tõmbab ikka mängu väga kokku, fps 20 ringis.

 

Ei saa teha Full HD kahjuks, ekraan üle 1600x1200 ei toida.

Muidu mul jookseb maxi peal suht no-lag, aga mingi pärast 10 minutit tikub suhteliselt jube lag sisse, RAM saab täis, ma ei tea kuidas :O 4gb ram... Protsessor käiab mingi 50% peal ja videokaardis oleks veel pisut reservi.

 

Kriitikutele '' :D ,

 

Kui mul oleks 1.5 gb ram

2.4 ghz protsessor

512 mb videokart

 

Kas veaks välja `??

 

Sõltub mis protsessori ja videokaardiga tegu. Kui protsessor on 2 tuumaga või parem, siis kindlasti. Videokaarte vast 512mb'ga väga sittasid pole.

 

Pakun et su protsessor on Core2Duo E8400 vms, seega peaks ilusti vedama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kriitikutele '' :D ,

Kui mul oleks 1.5 gb ram siis sel juhul peaks olema ühe rammi pulga kiirus olema 2000MHZ

2.4 ghz protsessor sel juhul peaks olema l2 cache vähemalt 2mb

512 mb videokart sel juhul peaks kiirus olema vähemalt 800MHZ

 

Kas veaks välja `??

veaks küll ma arvan

 

---------- Post added 07-07-11 at 21:33 ----------

 

Just proovisin, ja no laggita töötab, nii et eksisid.

 

jah ta võib töötada kuna, kui sul on uuem aasta arvuti (2007-2009) sest need elemendid on palju suurema MHZi ja protsessori l2 cachega

aga see oleneb sellest juba, kui palju sul jääb rammi üle xpest.

GTA IV on võimalik isegi jooksutada pentium III arvutite peal, olen vaatanud utubes. Väga HALB graafika ja resolutsioon ka väga madal.


dno.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.