Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Bedwetters on parim Euroopa uus bänd! (eesti bänd..)

Soovitatud postitused

Daa,ma ei kuula raadiot , lOl .

Minu meelest ikkagi BedWetters sucks ,muusika poolest,aga noh normaalne,et keegi eestist nii kaugele jõudis ja võitis,kuigi Sunrise Avenue on suht koht rohkem tuntud maailmas,aga noh juusiis ei hääletatud nende poolt,

 

Sunrise Avenue hui on kuulus, praktiliselt ainult saksamaal teatakse neid. Ma muidu ise ei kuula sellist stiili nagu Bedwetters teeb aga see Dramatic Letter to Conscience on täiesti kuulatav :) Aga jah, Justinist on tõesti natuke kahju =\

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sunrise Avenue hui on kuulus, praktiliselt ainult saksamaal teatakse neid. Ma muidu ise ei kuula sellist stiili nagu Bedwetters teeb aga see Dramatic Letter to Conscience on täiesti kuulatav :) Aga jah, Justinist on tõesti natuke kahju =\

 

 

Usumind,sunrise avenue oli neist kõige kuulsam.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tean ammu juba. Hea et eesti ees on :)


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

vähe vale pealkiri pole ?

Voodimärgajad said parima uue heli auhinna .


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei tea ei meeldi üldse Bedwetters:P Muusika pole minu maitse ja välimus neil ka imelik. Emopop peaks nende Muusika stiil olema:P Muidu Gl neile aga mulle nad ei istu mitte kuidagi moodi.

 

 

Ma sinuga samal arvamusel ja ma millegipärast arvan,et nad enam ei jõua ka kuhugi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nad saamad oma riigis kuulsaks nagu LostProphets Suurbrittanias umbes.

 

Eiei;) Lost Prophets on võrreldes BedWettersiga palju parem:D , tšekka videotest palju rahvast neil käib seal ,BedWetters täna oma fännidele,kes igaüks mingi 500 korda nende poolt hääletas,täna sellele saigi selle Mtv nussi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eiei;) Lost Prophets on võrreldes BedWettersiga palju parem:D , tšekka videotest palju rahvast neil käib seal ,BedWetters täna oma fännidele,kes igaüks mingi 500 korda nende poolt hääletas,täna sellele saigi selle Mtv nussi.

 

Jobu sa mõtled neid Pukkelpope mis me vaatasime?

Ega seal aint LostProphets ei olnud;D.

Ja kus juures ma arvan, et me oleme siin ainsad kes LostProphetsit teab:D.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ahh kurat hea et võitis, aga muidu kyll muusikastiil ei meeldi.Aga kui tahavad esinegu, mul suva. Snoop Doog on ikka normaalne mee. Üks westcoasti rajajaid jne. -Loyal to Pac :D

Kuulake 2Paci- "Keep Ya head Up" See on muss. Aga bedwettersil on ju selline muusikastiil ka et sellel pole vist eriti kuulajaid ka, kuigi rohkem vist kui hip-hopil. Aga edu neile!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ahh kurat hea et võitis, aga muidu kyll muusikastiil ei meeldi.Aga kui tahavad esinegu, mul suva. Snoop Doog on ikka normaalne mee. Üks westcoasti rajajaid jne. -Loyal to Pac :D

Kuulake 2Paci- "Keep Ya head Up" See on muss. Aga bedwettersil on ju selline muusikastiil ka et sellel pole vist eriti kuulajaid ka, kuigi rohkem vist kui hip-hopil. Aga edu neile!

Norm vend oled,SnoopDogg(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ongi kurat selle sõjaväe jutuga pani Bedwetters ikka kyll täitsa puusse.Mis selleset riigist siis saama peaks kui keegi enam sõjaväes ei käi???

 

Ei noh liiga äärmustesse pole vaja ka langeda,sest ega need VoodiMärgajad nii vajalikud ka sinna pole.Las teevad oma asja edasi.Neid sõjaväkke minejaid on tegelt küll,aga eks see ole enda asi ju ka,kas sa tahad sinna minna või ei taha.Ise ma pooldaksin kindlasti sinna minekut.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ega need vennad on jahh parajad kondikubud. Ega neist eriti seal asja vist poleks tõesti.Nad oleks seal nagu linnapreilid:D Aga noh ma loodan et sellepärast teised minemata ei jäta et mingitele märgajatele see ei meeldi. Aga no mul endal veel mitu head aastat sõjaväeni aega

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ega need vennad on jahh parajad kondikubud. Ega neist eriti seal asja vist poleks tõesti.Nad oleks seal nagu linnapreilid:D Aga noh ma loodan et sellepärast teised minemata ei jäta et mingitele märgajatele see ei meeldi. Aga no mul endal veel mitu head aastat sõjaväeni aega

 

 

Täpselt.Nende pärast ei tasu minemata jätta.Ega need seal hakkama ei saaks ka,vaata millised nad on.Parajad luud.Aga kes teab!?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.