Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Mida teha kui võõras inimene tahab kakelda?

Küsimus

Endal mul üks mure. Mure on selline et minu kunagine klassivend tahab minuga kakelda. Ise ma pole eiriline kakleja kuigi on kakeldud. Üritasin seda probleemi temaga MSN-is ära lahendada aga vastus et jääb ära jne. Põhjust miks mina ta nii vihale ajanud olen, mina ei tea, kuigi sõber oli kuulnud et keegi oli mingit jama ajanud. Mida Teie sellises olukorras teeksite? Koht kus mina ja elan on kah väike linn, niiet varem või hiljem me kohtume linnavahel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitatud postitused

  • 0
VIP
tra ,mõtled mu nimi sibul112 siin ,kohe venelane?

 

Mine urise omale porgand peeruvahele.

 

keegi pole õelnud ,et sina venelane oled .

loe ennem läbi siis hakka urisema

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Molli andmine ei aita , eriti venelastele . Minuga tuli ka suurem poiss kunagi kiusama . Aga otsi tema nõrkusi ja hakka narrima või midagi . Siis ta peaks rahule jätma :)

Ja siis ükskord tuli mu klassivend ka mölisema . Panin laagris siis molli talle , nüüd möliseb ikka edasi .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

parem oleks ikka ,kui sõnadega proovid ära rääkida ,muidugi kui üksi

aga kui neid mitu on ja arusaadav ,et saad kohe kerepeale siis kerge soovitus,jookse minema:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
parem oleks ikka ,kui sõnadega proovid ära rääkida ,muidugi kui üksi

aga kui neid mitu on ja arusaadav ,et saad kohe kerepeale siis kerge soovitus,jookse minema:D

 

kui juba kord jooksu paneb ja kätte saadakse siis saab rohkem haiget...

parem mine saa kokku las lööb sind siis kui nii väga tahab ( aga sõbrad võta ikka kaasa, kas või, et äkki saad nuga vms siis nad saavad sulle kiiraabi kutsuda) ei tule, peale seda mine traumapunkti ja sealt menti avaldust kirjutama ...ja ta ei tülita sind enam kunagi ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
kui juba kord jooksu paneb ja kätte saadakse siis saab rohkem haiget...

parem mine saa kokku las lööb sind siis kui nii väga tahab ( aga sõbrad võta ikka kaasa, kas või, et äkki saad nuga vms siis nad saavad sulle kiiraabi kutsuda) ei tule, peale seda mine traumapunkti ja sealt menti avaldust kirjutama ...ja ta ei tülita sind enam kunagi ...

Sa oled liiga palju filme vaadanud.. and besides, tegu on mingite 16-aastaste lastega


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
brooklyn ta ei pea alati paremakäega sihtima näkku . kunagi koolis oli siis ma näiteks alustusena lõin vasakuga näkku ja siis paremaga ja siis vsjo

 

This

Made

My

Day

 

Sa oled 10 aastane, sina ainult kallistad oma sõpru.

 

Räägi vanematele, pohhui. Või anna menti, kuradi ahistamine ju?


:ninja:30uuxxi.png:ninja:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
musi ma pole 10 aastane . minu süü pole et sa mingi musclehero netis .

 

10 ja 13 vist erilist vahet pole:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Kui hakkama saad siis pane lõuksi ära, siis enam sind ei tülita. Või maksa mõned eurod löögirühmale teevad drive-by ära ma usun.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Sellejaoks juba 60-nesed. :D


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

mina läheks kohale, vahetpole kas saaks molli või annaks tappa, aga endast annaks parima

usu mind, sellest kogemused tulevadki kui saad tappa

 

aga kõigekergem, et pöial ja nimetissõrm pane U asendisse ja tõmba pauk kõrri, seejärel ta hakkab õhku ahmima ja siis juustest kinni ja põlvega näkku :D

siis jalg kahejalavahelt läbi tal, ja pane tema jala taha ise põlve kõverdades ja tema jalga endapoole tõmmates ja lükka ja seejärel peksa jalaga niikaua kui surnud:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Endal mul üks mure. Mure on selline et minu kunagine klassivend tahab minuga kakelda. Ise ma pole eiriline kakleja kuigi on kakeldud. Üritasin seda probleemi temaga MSN-is ära lahendada aga vastus et jääb ära jne. Põhjust miks mina ta nii vihale ajanud olen, mina ei tea, kuigi sõber oli kuulnud et keegi oli mingit jama ajanud. Mida Teie sellises olukorras teeksite? Koht kus mina ja elan on kah väike linn, niiet varem või hiljem me kohtume linnavahel.

 

ei ole mõtet tüli norida, kui tagajärgedega ei suuda arvestada.

edu ja jaksu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Oleneb mis vanuseklassiga on tegu .

 

Ja ei saa öelda et vägivallaga ei lahenda midagi , omakohus ongi see , mis asjad paika paneb :)

Arvatavasti on see lihtsalt kõva mehe jutt.. Võta paar sõpra kaasa ja saa temaga kokku, proovi temaga asjad selgeks rääkida. Ma olen täiesti kindel, et mingiks kakluseks ei lähe. Kui vanad olete kui küsida tohib?

 

Vägivallaga ei lahendata midagi


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
aga kõigekergem, et pöial ja nimetissõrm pane U asendisse ja tõmba pauk kõrri, seejärel ta hakkab õhku ahmima ja siis juustest kinni ja põlvega näkku :D

Kust seda õppsid? Sensei õpetas sulle we? See mingi hull karate värk vist, finger of death vms?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.