Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Mida teha kui võõras inimene tahab kakelda?

Küsimus

Endal mul üks mure. Mure on selline et minu kunagine klassivend tahab minuga kakelda. Ise ma pole eiriline kakleja kuigi on kakeldud. Üritasin seda probleemi temaga MSN-is ära lahendada aga vastus et jääb ära jne. Põhjust miks mina ta nii vihale ajanud olen, mina ei tea, kuigi sõber oli kuulnud et keegi oli mingit jama ajanud. Mida Teie sellises olukorras teeksite? Koht kus mina ja elan on kah väike linn, niiet varem või hiljem me kohtume linnavahel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitatud postitused

  • 0

Tõsiselt.

 

Sellest probleemist sa muud moodi ei lahene kui astud talle vastu.

Sa ei teeks seda teemat kui ta sust tugevam ja suurem ei oleks, aga kasuta kavalust ;)

 

Jõudu, kirjuta kui haiglast tagasi v ellu jäid : d


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Arvatavasti on see lihtsalt kõva mehe jutt.. Võta paar sõpra kaasa ja saa temaga kokku, proovi temaga asjad selgeks rääkida. Ma olen täiesti kindel, et mingiks kakluseks ei lähe. Kui vanad olete kui küsida tohib?

 

Vägivallaga ei lahendata midagi


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Arvatavasti on see lihtsalt kõva mehe jutt.. Võta paar sõpra kaasa ja saa temaga kokku, proovi temaga asjad selgeks rääkida. Ma olen täiesti kindel, et mingiks kakluseks ei lähe. Kui vanad olete kui küsida tohib?

 

Vägivallaga ei lahendata midagi

 

Hästi öeldud;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

nhj mis kuradi sõbrad kaasa ? see näitab just välja et see vend kes läheb sõpradega on ise üks Pussy.

Ptsi lähed üksi peale ja taod hambad segi ja ongi rahu majas. Taod vaeseomaks võtate lonksu viina ja ongi " iga roju oma koju "

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Tõsiselt.

 

Sellest probleemist sa muud moodi ei lahene kui astud talle vastu.

Sa ei teeks seda teemat kui ta sust tugevam ja suurem ei oleks, aga kasuta kavalust ;)

 

Jõudu, kirjuta kui haiglast tagasi v ellu jäid : d

 

Suurem on ta küll, aga ma ise arvan et sõnadest ei piisa ja kui läheb kakluseks siis tuleb rusikad käiku lasta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Vägivallaga ei lahendata midagi

 

Mismoodi ei lahenda ? kui vend tuleb talle peale annab tappa mis ta peab üritama sõnadega venda rahustada ? tra mis lohhid siin koos .

 

---------- Post added 14-06-11 at 23:24 ----------

 

Paku talle rune acce jms.. Äkki tahab.

 

Ptsi ega ta mingi ruunipede pole # loodan # ... Jesus fucking christ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Arvatavasti on see lihtsalt kõva mehe jutt.. Võta paar sõpra kaasa ja saa temaga kokku, proovi temaga asjad selgeks rääkida. Ma olen täiesti kindel, et mingiks kakluseks ei lähe. Kui vanad olete kui küsida tohib?

 

Vägivallaga ei lahendata midagi

 

Enda sõpru ma põhimõtteliselt kaasata ei taha, kuna pärast äkki tuleb nendelgi jamasid. Ise olen 16 aastane ja 17 aastane on too kutt kellel minuga probleem on

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Enda sõpru ma põhimõtteliselt kaasata ei taha, kuna pärast äkki tuleb nendelgi jamasid. Ise olen 16 aastane ja 17 aastane on too kutt kellel minuga probleem on

Katsu siis oma vanematega rääkida, ehk võtavad selle teise poisi vanematega ühendust.

 

Enamus kes siin räägivad, et küta lõuksi jne pole tõenäoliselt kaklemisega kokku puutunud, neid pole vaja kuulata.


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Katsu siis oma vanematega rääkida, ehk võtavad selle teise poisi vanematega ühendust.

 

Enamus kes siin räägivad, et küta lõuksi jne pole tõenäoliselt kaklemisega kokku puutunud, neid pole vaja kuulata.

 

Usu mind, see teeb asja kordi hullemaks.. Pärast noritakse veel kauem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.