Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Tõukeratas.

Soovitatud postitused

Sõidab keegi? Endal plaanis osta, kuid ei tea milline on see õige ja milline sobiks algajale.

Olen uurinud Rebel.ee nimeliselt lehelt tõukse, ning seal on mõned müügis.

Päris rikkur ma ka pole, et alustuseks kohe 240€'ne tõuks endale osta. Silma jäi mulle üks 100€'ne tõukerattas, mis mulle välimuselt täitsa meeldib. Razor Ultra Pro Lu on see.

http://rebel.ee/index.php?id=11 - Ülevalt alla neljas.

Ja küsiks ka ära, kas kehakaal võib väga segada tõuksi sõites? 13 aastane, 65 kilo.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tüdines ära küll, aga äkki lihtsalt ei sobinud temale see ala? Kogun suht selle Razori jaoks raha. Paraleel klassivennal ka Razor ja pole kurtnud.

Mingi ~160cm ja mängin vahest jalgpalli, eriti sportlik pole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tellingi vast selle Razor Ultra Pro Lu tulevikus ära. Ma arvan ka, et algajale sobib küll. Ma vaatan Rebeli lehel, et hästi palju Districti asju on seal müüa.

On need ka head? Ja kas minu kaal võib segada trikkide tegemist jms?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

sõidan ise tõuksi ja ei soovita sul osta mingit mgp kohe , + mgp läheb easy katki . pigem osta 150 eurine mgp pro kui tuleb . nitrod jne on algajale mõtetu , kui sa mõnusaid bangereid jne juba teed siis mõtekas . algul rup only !

teksad võivad sul megakitsad ka olla , see ei huvita kedagi , ja soovitan sul osta rup-i . sinna baby scs ja mgp bat wing + yak scat blue . Muid juppe suht m6ttetu osta algajale .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Nüüd natukene tööd teha ja varsti tõuksi raha olemas ja tellin ära :)

Tellin ilmselt selle Razor Ultra Pro Lu ära.

Maksab 99€. On ka üks teine tõuks müüa, 63€, aga seda ei taha, kuna reguleeritav lenks.

Millegipärast mind see häirib VÄGA. Ja kui seda ära vahetama hakata, siis läheb see vahetus päris kalliks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

nii kindlasti osta algul rup lo , kuid oled kindel, et sulle istub nii kitsas lenks? Kui sa armastad kergeid tõukse siis osta kindlasti rup, aga lenksu soovitan osta uue , laiema LENKSU, kui läheb plaan ostmiseks siis vaata et lenksul oleks rebelis kirjas ikka ühildvus sälguga, muidu pead hakkama mingeid jublakaid juurde ostma , vaata et lenks ei oleks ka oversized vaid 31.8 ümbermõõduga, kuna rup lo lenks on ainult 14 inchi lai ehk 35 cm on see väga kitsas. Samas kui oled mingi paks ja haamerdaja siis soovitan osta mgp. ja klenni jutt, et ostsa uus lenks ja baby scs on väga hälvik, kuna scs ei ole suuur lahe klamber vaid seda kasutatakse keermestamata kahvlite ja ilma sälguta lenksude jaoks, keermestamata kahvlitel, on sile toru mitte keermetega. Vahet ei ole mis püksid on , kuisiis vb mingid baggid on siis jääb kuskile kinni või siis lenks jääb kuskile pükstesse kinni, muud vahet ei ole, endale istuvad kitsad rohkem, eilähe mingi talla alla ega sega eriti. Or it summer and we can always wear shorts.


salme.bmp

 

Virgo mu hõumi.

Tibu mu iidol.

Salme mu jumal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Einoh, olen näinud, et paljud tüübid, kes sõidavad kas tõuksi, bmxi või rula, kannavad kitsaid teksasi.

Ah nii lamedad küsimused mul >.

 

Kui näed kedagi kitsaste pükside ja rulaga, siis ära talle silma vaata, muidu tuleb järksu pauk ära ka nagu välk selgest taevast.


30tgec4.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kas keegi võiks mulle müüa triki tõuksi,maksan palju,elan Tallinnas

 

---------- Post added 25-06-11 at 17:19 ----------

 

mulle meeldib rp,wee ,mõlemad razor asjad

 

---------- Post added 25-06-11 at 17:20 ----------

 

aga ise ma sõidan praegu vana ultra razoriga .Tõuks on üldse katki juba

 

---------- Post added 25-06-11 at 17:22 ----------

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui näed kedagi kitsaste pükside ja rulaga, siis ära talle silma vaata, muidu tuleb järksu pauk ära ka nagu välk selgest taevast.

 

Ning kui jalas on veel DC või ADIO originaalid, siis ära 50m läheduses ole. Vansidega nii hull lugu pole, aga peksa saad ikka!!


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei jah. Ise tõuksi ei sõida, aga sõbrad sõidavad. Nad on nüüdseks sõitnud ~1aasta, alustades KÕIK razoritest. See tüütas nad lihtsalt ära ning nad hakkavad hoopis BMX'i nüüd sõitma :P


[align=right:199m3k2y]image.php?type=sigpic&userid=26708&dateline=1309474365[/align:199m3k2y]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui oled rikas , Siis osta kõik paremad jupid , Kallimad :D , Ja pane ise Tõuks kokku :) , Saad uhkeldada , Sul k6ige parem T6ukss siis :D ,

 

Minu poolt siis 1 nali :D Mul elus olnud üks tõuks , ja see ka lagunes lastaaia katusel kokku :D

 

Rattad tulid alt , Kahvel nahhui , :D , Lenks keeviusest lahti :D , Maitea mis juhtus aga kätevahel sõnaotseses mõttes lagunes kokku :D(Väikse hüppega ;D)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vanasti sai ikka lastud sellega mõned trikid.


Master

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.