Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Matemaatika põhikooli eksam

Soovitatud postitused

SUPERVIP
46p, 5 :)

 

Legalize that shit!!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Päris raske oli mata :) Aga hindega olen rahul

eksamid.png

 

Sama täpselt, riks, tõesti eelmise aasta eksam oli oluliselt lihtsam võrreldes selle aasta lihtsustamse ja neljanda ülesandega, mis oli võrrandi koostamine teksti järgi...

Samas lisaülesanded olid lihtsamad, üks oli ruutfunktsioon teine oli püramiid.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

pointse oli 47, kuid jah raskem ta oli, aga see loomulik, sest imo on iga aastaga raskemaks läinud.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Räägite ehk mulle ka mis seal sees oli, järgmine aasta endal ka vaja ära teha. Kuskil ülesandeid pole üleval?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Räägite ehk mulle ka mis seal sees oli, järgmine aasta endal ka vaja ära teha. Kuskil ülesandeid pole üleval?

 

 

Järgmine aasta saate eksamibrozüüri õpetajalt osta, kus on eelmiste aastate tööd, kokkuvõtted teemadest ning vajalikud valemid.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise arvan, et järgmine aasta on veidi kergem, samas olen kindel et järgfmine aasta on murdvõrrand sees!

Olid lihtsustamine, ruutvõrrand(pidi ära korrastama, valemid, koondamine jne), viisnurk v oli mingi trapets vms, pidi ümbermõõdu ja pindala leidma(Pythagoras, puuduvad küljed), võrrandi koostamine(kahe v ühe muutujaga funktsioon, kontroll jne), diagramm vms lugemine ning protsendi arvutamine. Valikutes oli üks püramiidi ülesanne, kus pidi sarnasusteguri leidma ja mingit pindala vms leidma ja teine oli ruutfunktsioon, kus pidi nullkohte ja haripunkti arvutama, koostama ning puntkide järgi ühe kujundi tegema ja selle pindala arvutama. Ühesõnaga raske eksam oli.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ise arvan, et järgmine aasta on veidi kergem, samas olen kindel et järgfmine aasta on murdvõrrand sees!

Olid lihtsustamine, ruutvõrrand(pidi ära korrastama, valemid, koondamine jne), viisnurk v oli mingi trapets vms, pidi ümbermõõdu ja pindala leidma(Pythagoras, puuduvad küljed), võrrandi koostamine(kahe v ühe muutujaga funktsioon, kontroll jne), diagramm vms lugemine ning protsendi arvutamine. Valikutes oli üks püramiidi ülesanne, kus pidi sarnasusteguri leidma ja mingit pindala vms leidma ja teine oli ruutfunktsioon, kus pidi nullkohte ja haripunkti arvutama, koostama ning puntkide järgi ühe kujundi tegema ja selle pindala arvutama. Ühesõnaga raske eksam oli.

 

Nigunii hull lebo on tuleval aastal. :D


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Järgmine aasta saate eksamibrozüüri õpetajalt osta, kus on eelmiste aastate tööd, kokkuvõtted teemadest ning vajalikud valemid.

 

Osta? Me saime küll tasuta.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

putsis eksam


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.