Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

neXus-e kasutamine...

Soovitatud postitused

Jah iga jagexi update teeb nexsusu boti kasutuks nad muudavad värve ja nii muutuvad kordinaadid iga kord kui tekib -2 või miski taolist ja mees kõnnib mujale on vaja oodata uut nexsus versiooni.

( Nexsus litele tuleb uuendus hiljem välja kui Prole )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jah iga jagexi update teeb nexsusu boti kasutuks nad muudavad värve ja nii muutuvad kordinaadid iga kord kui tekib -2 või miski taolist ja mees kõnnib mujale on vaja oodata uut nexsus versiooni.

( Nexsus litele tuleb uuendus hiljem välja kui Prole )

Well, Jagex värve ja kordinaate nüüd küll ei muuda , vahetab või liigutab ainult tilesi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Well, Jagex värve ja kordinaate nüüd küll ei muuda , vahetab või liigutab ainult tilesi.

 

Well muudab ikka küll ja muidugi tilesid vahetab kah kui küsid kust ma seda võtan et jagex värve vatehab siis pane tähele kui sa kuskil liigud näitkes vaata väikest mini mappi kui mäng hakkab laadima muutub ja kas tumedamaks või heledamaks muudab ka muid värve sest mix srl scriptid vahest ei tööta sest jagex muutis värve see üx põhjus..

 

Kust saaks kiiresti NExuse update?

 

http://www.rscheata.net

Ametlik koduleht

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jah iga jagexi update teeb nexsusu boti kasutuks nad muudavad värve ja nii muutuvad kordinaadid iga kord kui tekib -2 või miski taolist ja mees kõnnib mujale on vaja oodata uut nexsus versiooni.

( Nexsus litele tuleb uuendus hiljem välja kui Prole )

Well muudab ikka küll ja muidugi tilesid vahetab kah kui küsid kust ma seda võtan et jagex värve vatehab siis pane tähele kui sa kuskil liigud näitkes vaata väikest mini mappi kui mäng hakkab laadima muutub ja kas tumedamaks või heledamaks muudab ka muid värve sest mix srl scriptid vahest ei tööta sest jagex muutis värve see üx põhjus..

 

Ma rääksin sellest et jagex updatemisel ei vaheta värve.

 

http://www.rscheata.net

Ametlik koduleht

http://staticimp.com/lite/ .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tsitaat:

Algselt postitas crosshood

Jah iga jagexi update teeb nexsusu boti kasutuks nad muudavad värve ja nii muutuvad kordinaadid iga kord kui tekib -2 või miski taolist ja mees kõnnib mujale on vaja oodata uut nexsus versiooni.

( Nexsus litele tuleb uuendus hiljem välja kui Prole )

 

Tsitaat:

Algselt postitas crosshood

Well muudab ikka küll ja muidugi tilesid vahetab kah kui küsid kust ma seda võtan et jagex värve vatehab siis pane tähele kui sa kuskil liigud näitkes vaata väikest mini mappi kui mäng hakkab laadima muutub ja kas tumedamaks või heledamaks muudab ka muid värve sest mix srl scriptid vahest ei tööta sest jagex muutis värve see üx põhjus..

 

Ma rääksin sellest et jagex updatemisel ei vaheta värve.

 

Värvid muutuvad iga kord kui sa laed klienti või rs laeb uut mapiosa(värvi muutumine pole üldjuhul silmaga märgatav), scaril sellega probleemi pole, on selline asi nagu tolerance - saad öelda palju värv võib varieeruda...(kui värv muutub täiesti ära siis on muidugi probleem, nt. edge update..)

 

Ei tea kas nexusel on, peax olema...


auto enda noku suuremaks , ja sis tule rsi rikkuma, lontrus

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

 

Värvid muutuvad iga kord kui sa laed klienti või rs laeb uut mapiosa(värvi muutumine pole üldjuhul silmaga märgatav), scaril sellega probleemi pole, on selline asi nagu tolerance - saad öelda palju värv võib varieeruda...(kui värv muutub täiesti ära siis on muidugi probleem, nt. edge update..)

 

Ei tea kas nexusel on, peax olema...

Nexusel on kohe kindlalt ja üldsegi ma ei saa aru kuidas saab nexus kasutada kordinaat liikumist kuigi scariga on see peaaegu võimatu kuna heal juhul sa saaksid 2 päevaga banni.

Nexust on kasutatud ühe kasutajaga juba üle 6 kuu.(Ennem scriptisin scari)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

btw nexus 17.2 on cracked...http://www.kyab.asssoft.org/smf/index.php/topic,872.0.html

 

omg, päris hea, eelnevad korrad kui olen nexust proovinud on ta sisse loginud ja kokku jooksnud, seekord hakkas tööle :) Kuid siiski aeglasem kui scar -.-

 

Nexusel on kohe kindlalt ja üldsegi ma ei saa aru kuidas saab nexus kasutada kordinaat liikumist kuigi scariga on see peaaegu võimatu kuna heal juhul sa saaksid 2 päevaga banni.

Nexust on kasutatud ühe kasutajaga juba üle 6 kuu.(Ennem scriptisin scari)

 

Nexus on kõvasti rohkem detectable kui scar...scariga on co-ord map walking täiesti võimalik...

 

KYAB - google it nub

 

edit:

On mul contriputori või supporteri nägu peas? not...

70635013xa3.jpg

 

EDIT:

Tglt on üks jõhker probleem, tegin omast arust kõik -puudub- õpetuse järgi aga compile regex'i käivitamisel jookseb dos ja arvuti kokku hakkab veel hädasignaaliga piiksuma, ja hakkab mingi soka-poda texti pilduma, any idea, anyone?

 

kuna ma pole nexuse koha pealt mingi 1337 siis võix keegi aidata....


auto enda noku suuremaks , ja sis tule rsi rikkuma, lontrus

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
btw nexus 17.2 on cracked...http://www.kyab.asssoft.org/smf/index.php/topic,872.0.html

 

kuna ma pole nexuse koha pealt mingi 1337 siis võix keegi aidata....

 

Hmm ma nüüd kahjuks aidata ei oska aga tean, et lähiajal on lootus uuemaid nexsus versioone kah saada mis crakitud kuna just rs chatas sai ux banni seal kuna crackis neid :D ruleris viskas koppa see :D a niipalju kuulsin siis lubas neid levitama hakata võix küll jah :P

A muideks nexsusu pro täätab kõvasti kiiremini kui lite hetkel testisin prod

 

07jun04103131wf9qi8.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ragex complitimise ajal hakakbki sitta ajama ta näitab iga scripti ja randomi kohta teksiti ja kui lõpus tuleb mingi paljude tyhikutega jne. tekst siis on script vigane. rscheatas pole just levitamise eest esimene inimene kes banni saand on 1337hax on yks kuulsamaid kes selle pärast banni sai.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.