Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

neXus-e kasutamine...

Soovitatud postitused

mul jama ...

panin boti tööle enne viisin mehe varrok east bank aga kui käima panen siis tyyp kontrollib pangast kõik asjad üle ja siis paneb panga kinni ja kõnnnib üldse west varrokis välja ja barbian villagest ka edasi yhesõnaga midagi on valesti ta peaks ju minema kivi raiduma sinna east panga juurest alla ja siis kivid east panka viima...

 

IMPMiner käib korraks barbarian villages selle Miner Dwarfi juures kellelt saab pickaxesi osta ja parandada.....Ei tea mille pärast kuid ole kannatlik, küll see hakkab töötama peale seal käimist:P

 

asi nii ,et kehva scripti valisite. Aga muidu kas videos 3:55 meeldis?

 

Jaa!:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

nyyd peale tänast updati on veel mingi jama :S et hakkab koguaeg klõpsima ühte sama asja panb priva off ja teised asjad kah ja siis jääbki klõpsima priva off :S

Et ühesõnaga kas see on tingitud tänasest updatest ?


rainerirsgp4II.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mul ajab mingi main classi asja:D

tuleb error:

could not find main class.

programm will be exit.

 

sama...kuidas ara saada?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
nyyd peale tänast updati on veel mingi jama :S et hakkab koguaeg klõpsima ühte sama asja panb priva off ja teised asjad kah ja siis jääbki klõpsima priva off :S

Et ühesõnaga kas see on tingitud tänasest updatest ?

 

sama siin see bot hakkab mingi priva off offf off siis clan chat off off ja nii jääbki tegema


estonja%20bow.png

estonja%20bow.png

estonja%20bow.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

kohe

 

seda juhtub 1/3-tik updatidega siis peaks kohe uus ver selle vastu välja tulema. Muidu tehke nii ,et kui app lahti ilusti näete yleval randoms 29/29 vajutage peale avaneb aken selekteeriga public off või mingi taoline oli siis all vajutage nuppu stop

 

 

 

EDIT: Ahjaa pange need käsitsi off siis sest script ei pane. Ja kui te ei saa hiir tõmbab ära siis pange script korra stop. yleval on scripti nimi vajutate parem klõps ja stop ja tööle parem klõps start

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma jätsin ka ükskord ööseks tööle siis tuli see ekraanisäästja ja cheat läks kinni:biggrin: 15 min tegi:ohmy:


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Okei nägin ,et have a problems. Andke mulle rscheata.net-ist scriptide lingid ja saate .classid vastu.

 

http://www.youtube.com/watch?v=wmyH_0JtOVc

 

Video kuidas ma sscripti lisan.....

 

Video lõpp AINULT täiskasvanutele

 

lahe lõpp. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.