Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

neXus-e kasutamine...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Täiesti haige :S, scripte ei saa addida ju :( . Kui saab siis kuidas ?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei noh, teed selle stuffi ära paned 6igesse formaati ja paned scripti kausta , aga EI näita listis seda :S


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nii, mingi jama on. Absoluutselt esimene kord kui Nexuse käima panin, funkas ... kuid nüüd ei taha enam tööle minna. Sesmõttes, et logib sisse ja hakkab kõndima, kõnnib natukene ja jääb seisma. 3 scripti olen proovinud (LumbyPminer, Rimmington.Bank.Iron ja Rimmington.Power.Iron) ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nii, mingi jama on. Absoluutselt esimene kord kui Nexuse käima panin, funkas ... kuid nüüd ei taha enam tööle minna. Sesmõttes, et logib sisse ja hakkab kõndima, kõnnib natukene ja jääb seisma. 3 scripti olen proovinud (LumbyPminer, Rimmington.Bank.Iron ja Rimmington.Power.Iron) ...

 

Sama siin mul ei töötagi üldse lihtalt iga scripti puhul kõnnib sama koordinaatide järgi :glare:

 

Ühesõnaga seleta see palun mulle ära miks see sihukest viga teeb? kuidas parandada?

sest õppetust ikkagi sina koostanud.... oleksin vägagi tänulik selles suhtes.

Kui aega on siis msnni [email:j5rec0li]whitetale@msn.com[/email:j5rec0li]

 

 

Tegelikult ma leidsin ise selle vea ülesse http://www.rscheata.net/tp/index.php/topic,14581.0.html

Soovitan teha ka seda updatet eelmistel postitajatel kelledel olid samasugused küsimused nagu minulgi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui sa kasutad nt autominerit siis loogiliselt peaksid arusaama et ta otsib sinu pangast Picaxet või siis auto woodcutter juures axet niiet viska panka vastav asi ja soovitatavalt mittu ja pangas et see oleks esimesel kohal scriptil kulub vähem aega selle otsimiseks

mõned scriptid ostavad ise vajalikku asja kui sul on pangas raha! Niiet proovi näiteks minimise juures picaxet panka panna ! :laugh:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jesus otsi neid siit http://www.rscheata.net/tp/index.php/board,162.0.html kui wc script puudub tuleb sul see osta scriptide tegijatelt või oodata kuni see avaldatakse foorumis :mellow:

 

õpetuses tuleks asendada nexuse downloading link ! vähemalt minujaoks see enam ei tööta

 

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Not Found

The requested URL /lite/lite1711.zip was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tehke stickys:D


<3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.