Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Cemty.ee-st natukene.

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Okei pange teema lukku ! Ma ei viitsi kah enam lugeda seda. See oli siis minuviga mitte cemty.ee viga lihtsalt pole mõttet uskuda mis teised ütlevad. Isegi ei tea kes mulle nii ütles et tõsta slotte keegi igatahes steamis oli aga igatahes ma ei taha teisi süüdistada mina olen süüdi .

 

PEACE ! Ja cemty.ee kohta pole tegelikult mull ikkagi midagi halba öelda kuna see oli minu süü :P

 

---------- Post added 09-06-11 at 15:37 ----------

 

Cemty.ee Võiks selle arve kah nüüd maha võtta kuna server läks kinni ja ma saatsin juba 6 eurot sinna ...


sqhjpW

f5VuDf

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Selline küsimus, et miks nüüd CF.ee Eesti parim host sinu jaoks?


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Selline küsimus, et miks nüüd CF.ee Eesti parim host sinu jaoks?

 

See tema asi, mis on Tema jaoks tema arust parim. Palun tegele enda asjadega.


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
rohkem slotte = rohkem ressursse serveri poolt.

 

Aga kas need tulevad siis kah kui server on tühi ? Ta oli praktilislet tühi aga noh vahet pole. Ja kuna ma olen cemty-t muidu maha teinud ? Alguses selles teemas tegin kuna ma vihastasin . Aga tegelikult on ta täitsa korralik host. Ainult mu raha võiks tagasi anda :D


sqhjpW

f5VuDf

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga kas need tulevad siis kah kui server on tühi ? Ta oli praktilislet tühi aga noh vahet pole. Ja kuna ma olen cemty-t muidu maha teinud ? Alguses selles teemas tegin kuna ma vihastasin . Aga tegelikult on ta täitsa korralik host. Ainult mu raha võiks tagasi anda :D
Sa ei oska enda eest ikka seista. Sinusugustelt tulebki raha ära võtta (mitte, et ma sulle halba sooviks, aga vähemalt said ühe kasuliku kogemuse juurde atm ja vb järgmine kord oled targem). Sa oled kõige easym saak üldse Cemtey-suguste jaoks. Sa ei saa arugi, kui sinuga manipuleeritakse ning lõpuks maksad kellegile raha, saades ise selle eest terve hunniku mitte sittagi vastu ja pärast ülesaamist oled õnnelikum, kui enne :)

 

Sul prolly on vaata suht pohui ka, sest ema/isa maksab kõik kinni. Aga vot. Kui sa kunagi peaksid täiskohaga tööl hakkama käima (räägin pigem sellistest 12-tunnistest tööpäevadest ikka), siis vaata, kas arvad pärast samamoodi.


signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Üks pettur, petab teist petturit ja kõik nutavad !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

NB: Ma ei ole pettur .. Kurat ühe päeva tõstan midagi ja kohe pettur ma tean mitme inimese cpanel pw-sid kuna olen aittand neid. Täna sain just ühe juurde mind ei huvita scammimine ma tean paljude sõprade paroole .. Pole kordagi üritanud sees käia (no vb mõnikord ikka olen aga sitta pole keeranud) Ehk saage aru see oli esimene ja viimane kord MA EI OLE PETTUR !


sqhjpW

f5VuDf

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pettur ei ole see, kes käib teiste kontodega sees, tee endale terminid selgeks lapsuke. Pettur on see, kes rikub ntx lepingut, mida sina tegid, ostsid 12 slotise aga tegid 32 slotiseks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ütle mulle keda see peaks kottima, et sul on sinu sõprade paneelide paroolid jms.?

 

Igastahes ma loodan et nad vahetavad need paroolid ära enne seda kui sa neile ka mingit sitta ei keera

or sinu arvates oleks päris vahva lisada enad sõbra serverile paar slotti juurde :P?


-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kõikk on mulle alatti rääkinud et Cemty.ee-d ei saa usaldada ja nii mida mina ei uskunud. Aga näed kõikk minu töö ja vaev läks raisku kuna tegin seda mis pole keelatud ! Kandsin täna raha ära kui see läks kah raisku ! Ehk Cemty.ee on paarkuud sõber ja siis hakkab näkku nussima mulle just tundus et cemtyga hakkan paremini läbi saama aga ei. Saadsin kirja et lepingus pole seda kirjas.. Aga wholaa me juba kustutasime sinu failid. Ei no jah tore arvake ära kas enam rendin sealt kunagi ?

 

Arvan et rendid ikka ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.