Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Cemty.ee-st natukene.

Soovitatud postitused

VIP
igal hostil on omad + ja -

minu arvates on kõik hostid võrtsed peale cf.ee .

 

Sinu jutus on iva, aga minuarust cf on ainult -

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

No mõnesmõttes on se vargus aga. ma muutsin cpnaleist settinguid mis ei ole keelatud miks seal on selline lahter siis kui seda on keelatud puututa ? Ja kus on kirjas et ma ei tohi server.cfg faili muuta ? Ma läksin cPanelist advensded settings ja muutsin maxplayers ära . Ja serveri rr kõik see oli mis ma tegin ma pole häkkinud ega mingit viirusti sinna lasknud ja pool sellest ajast mis mul oli cemty.ee server ei olnud fasdl töökorras kuna ma muutsin selle parooli ära miks mind pole ette hoiatatud et ära muuda seda ?


sqhjpW

f5VuDf

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Smog sa oled tõsiselt loll, rendid CF'ist ja muudad ise slotte suuremaks, kuigi maksad 12 sloti eest, ega see et sa said seda muuta ei tähenda, et see on õigustatud ja tõsiselt oli vaja uus teema nii väga teha eks. Kurat pole sul vaja serverit, kui sa ei tea, et kui maksad 12 sloti eest siis sa ei saa niisama 32 sloti, server lihtsalt võetakse su käest ära kuna sa ei saa loogilistest asjadest aru. Mina parem chilli viru keskuses või solarises.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Miks üldse postitada, kui postitada nõmedusi?


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

smoG mis nüüd järsku juhtus, et CF.ee Eesti parim?


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tooksin välja lepingust sellise punkti:

 

Teenus –Teenuse osutaja poolt Kliendi kasutusse antav Mänguserver vastavalt Kliendi poolt

valitud paketile. Täpsemat infot Teenuse osutaja poolt osutatava Teenuse (ja teiste teenuste)

omaduste kohta on võimalik saada Teenuse osutaja veebileheküljelt http://www.cemty.ee.

 

Niiet kui sa valisid 12 slotise paketi, siis peaks server ka jääma 12 slotiseks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ma arvan et vanem kui sina :)

 

ma arvan ,et mitte

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tooksin välja lepingust sellise punkti:

 

Teenus –Teenuse osutaja poolt Kliendi kasutusse antav Mänguserver vastavalt Kliendi poolt

valitud paketile. Täpsemat infot Teenuse osutaja poolt osutatava Teenuse (ja teiste teenuste)

omaduste kohta on võimalik saada Teenuse osutaja veebileheküljelt http://www.cemty.ee.

 

Niiet kui sa valisid 12 slotise paketi, siis peaks server ka jääma 12 slotiseks.

 

Aga ikkagi ütleme kui ma poleks teadund mis ma teen siis oleks küll suht imelik võtta ära selle eest kuigi ma teadsin mida teen aga ei uskunud et kohe server kinni panti ja kas teie arust oleks selle kahju suurus 6 eurot kui server oli umbes 20 tundi 20 slottivürra suurem kus ei olnud kordagi mängijaid üle 10 ?


sqhjpW

f5VuDf

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keda kotib palju mängijaid oli? Sinu ja CF vahelises lepingus oli kirjas 12 sloti mitte 32.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Õige, et tema server pandi kinni. Me jälgime neid asju kah, et ärge muutke sloti arvu =)


http://www.gamehost.ee - CS, SA-MP, MTA:SA, SMS serverid, TeamSpeak 3, mängud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Aga ikkagi ütleme kui ma poleks teadund mis ma teen siis oleks küll suht imelik võtta ära selle eest kuigi ma teadsin mida teen aga ei uskunud et kohe server kinni panti ja kas teie arust oleks selle kahju suurus 6 eurot kui server oli umbes 20 tundi 20 slottivürra suurem kus ei olnud kordagi mängijaid üle 10 ?

 

Sellsit varianti pole, et kui Sa poleks teadnud, kuna kui sa rendid cemtylt serveri siin enne makset on selline tore nupuke:

 

"*Nõustun lepingu tingimustega https://www.cemty.ee/terms.php: "


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tellime siis kõik omale sealt 10 slotised serverid ja muudame need 30 slotisteks!


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tellige kuulsa IP-ga server sealt ning suunake enda teisele serverile :D Nii tehakse viimasel ajal..


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

keda kotib,sa rikkuseid reegleid ja ära looda nüüd raha tagasi saada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

selline tunne ,et sellele vennale ei taha midagi kohale jõuda.

oled 15 ,aga loll kui lauajalg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas te juba vait ei taha olla selle teemaga? Mida kuradit Te üldse postitate oma offtopicut(tean, et ise teen seda sama hetkel)?!

 

Teema on juba ammendatud ning sMog. sai juba teada mis tegi valesti - miks kõike seda vaidlust teha läbi foorumi?!


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.