Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

--eesti 60x2-- goals/levels!!!

Soovitatud postitused

VIP
haha, hea et sa modeks ei saanud lohh. Tra tee ise selline account ja siis tule siia loopima 3p. Sinu skillerit ei saagi selle kontoga võrrelda. Pane oma suu kinni juba ja ole parem vait 10 aastane nolk.

 

10p kindlalt, mis see teie asi on, mis järjekorras ta neid skille teeb.

Mingi pepu oled tal w? Kriitikat peab ka olema.

Gl w/e u do


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
haha, hea et sa modeks ei saanud lohh. Tra tee ise selline account ja siis tule siia loopima 3p. Sinu skillerit ei saagi selle kontoga võrrelda. Pane oma suu kinni juba ja ole parem vait 10 aastane nolk.

 

10p kindlalt, mis see teie asi on, mis järjekorras ta neid skille teeb.

 

Mida sa pubekas sõelud siin, tema skiller on igati väärtuslikum, kui see botted axx.

Teinekord mõtle, mida sa kirjutad, CD-hacker.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mida sa pubekas sõelud siin, tema skiller on igati väärtuslikum, kui see botted axx.

Teinekord mõtle, mida sa kirjutad, CD-hacker.

kelle skiller?????

minu user ei ole botted niiet seda pole vaja siin teemas öelda.

õppi teemat lugema kui se '' tema skiller on igati väärtuslikum, kui see botted axx'' oli minule.


omfgnofuckingway.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kelle skiller?????

minu user ei ole botted niiet seda pole vaja siin teemas öelda.

õppi teemat lugema kui se '' tema skiller on igati väärtuslikum, kui see botted axx'' oli minule.

 

Kas ma tsiteerisin sind? Ei. - Siis ole vait.

 

Accil pole sul midagi väärtuslikku, raha sul on = väga lebo on suure cashpilega sellist acci teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kas ma tsiteerisin sind? Ei. - Siis ole vait.

 

Accil pole sul midagi väärtuslikku, raha sul on = väga lebo on suure cashpilega sellist acci teha.

 

Skillie võib tal jah olla kerge teha cashpilega aga ega ta neid mille ei ostnud ju.Selleks et selline hunnika raha saada on ta ka vaeva näind...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida sa pubekas sõelud siin, tema skiller on igati väärtuslikum, kui see botted axx.

Teinekord mõtle, mida sa kirjutad, CD-hacker.

 

CD HACKER? Tõmba putsi mees, tra kätte saan löön pea lõhki tatt. Mis CD-hacker nahui ma ei saa aru. GF nonner, tõesti noh.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kena phat, jaksu arendamisel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
haha, hea et sa modeks ei saanud lohh. Tra tee ise selline account ja siis tule siia loopima 3p. Sinu skillerit ei saagi selle kontoga võrrelda. Pane oma suu kinni juba ja ole parem vait 10 aastane nolk.

 

10p kindlalt, mis see teie asi on, mis järjekorras ta neid skille teeb.

 

 

Päris kõva, olen ma kuskil öelnud, et nananana minu skiller on parem kui sul? EI! Ma ei veeda nädalas 150h RSis. Kui raha on siis miks ka mitte, aga järjekindlust omanikul pole. Ning mis puutub sinusse, siis kui ma oleks ka CD-Hacker ja scammer, ei julgeks ma üldse vahvlisse tulla.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Need riided mis sul seal pangas on, need tradeable?:O


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma tean ja et on, aga wut, kuidas sul neid nii palju on?


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
okey gf runescape nüüd ma siis quittin ahhahaaaaaaaaaaaaaa.

sain cleaned gf ja enam ei vici arendada.

 

LOL? Päriselt? Võtan hea meelega acci endale, kui annad!


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

user on müügiks.....tehke pakkumised.

ja cleaned sain flower duelliga:D

võitsin 200m kuni 1b ja siis edasi kaotasin niiet jah poogen myyn maha ja quittin.

 

---------- Post added 15-07-11 at 17:31 ----------

 

irw, alusta otsast peale siis

 

mai vici ma parem teen midagi kasulikku ja õppin arki eksamiteks teeb load ära ja siis vaatab edasi.

 

---------- Post added 15-07-11 at 17:45 ----------

 

http://www.vahvel.net/showthread.php?78525-m%FC%FCn-level63-5x99&p=1117633#post1117633

minu useri müügi teema


omfgnofuckingway.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.