Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

--eesti 60x2-- goals/levels!!!

Soovitatud postitused

VIP
ma saan surma seal ju

 

Sa ei pea oma phatiga minema sinna,ma saan ka kuskil 15x 1 leveli peal surma(cb 3), väga vabalt jõuab tagasi ning ored üles võtta.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mõttega sa küsisid siis mis skilli teha :D


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mining, aga raudselt teed cookingu

 

löl?!


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ei tee cookingu ja see et miks ma küsisin sellele lihtne vastus: ma ei tea ise kah hahahaaa

ei tegelt fm on suht kiire 99 niiet lasen selle 99.

aga mining=100% kindlalt peale fm.

fmi tahan kuna minule meeldib hd emote sellel:D...ja ma kavatsen varsti hakkata rsmv'si tegema jälle.

ja viimanekord kui ma tegin rsmv siis mul oli vaja 99fm aga ei olnud mitte ühelgi sõbral:(


omfgnofuckingway.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tbh buyablesid oskavad kõik teha 99 kui pixlit on. Tee mõni non-buyable ka siis on juba mida näidata. Sa võisid küll õelda, et mining 100% aga miks teha hiljem? Tee kohe siis


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tbh buyablesid oskavad kõik teha 99 kui pixlit on. Tee mõni non-buyable ka siis on juba mida näidata. Sa võisid küll õelda, et mining 100% aga miks teha hiljem? Tee kohe siis

 

Et teisisõnu, kui ta nüüd oma miningu suudab viia tasemele 99. Siis on tema nolife lvl, sinu jaoks piisavalt respekteeritaval tasemel? Isiklikult olen arvamusel, et ta teab ise mida ta teeb ja täpselt sellel ajal millal ta tahab teha. Edu edaspidiseks, mehel on kindel eesmärk ja acciga on vaeva nähtud. Jätka samas vaimus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.