Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

--eesti 60x2-- goals/levels!!!

Soovitatud postitused

VIP
uuupssssssssssss

 

---------- Post added 22-06-11 at 19:29 ----------

 

20110622-063447.png

 

pole lihtsalt sönu kui ilus acc see on.10bone-i/1hest


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Teema on ülihästi vormistatud. Kasutaja on superilus. Alla 10p on väga väär anda. Niiet 10/10st siis. :)

 

Aga millal Magic 99 oodata on? Sorri, kui kuskil kirjas, ei viitsi tervet teemat läbi lapata.

 

 

 

no more alcohol 4 me relly.

 

I no wut u feel.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
pole lihtsalt sönu kui ilus acc see on.10bone-i/1hest

 

Lihtsalt tohutult raha raisanud mängu peale. Pole midagi ilusat selles imo. + kõik non-buyable skillid on jubedalt madalad. 99 agi / fish etc. ?

Mõtle mis sa päris elus sellega teinud oleks (millid, mis skillide alla oled pannud oleksid maha müünud jne).

 

Aga nojah, eks poiss ise teab mis teeb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Lihtsalt tohutult raha raisanud mängu peale. Pole midagi ilusat selles imo. + kõik non-buyable skillid on jubedalt madalad. 99 agi / fish etc. ?

Mõtle mis sa päris elus sellega teinud oleks (millid, mis skillide alla oled pannud oleksid maha müünud jne).

 

Aga nojah, eks poiss ise teab mis teeb.

 

ole mureta raha mul jätkub:D....hehe

ja neid non buyable skille ma arendan kah tasapisi:P

 

---------- Post added 23-06-11 at 11:47 ----------

 

Teema on ülihästi vormistatud. Kasutaja on superilus. Alla 10p on väga väär anda. Niiet 10/10st siis. :)

 

Aga millal Magic 99 oodata on? Sorri, kui kuskil kirjas, ei viitsi tervet teemat läbi lapata.

 

mage 99 ma ei teagi hehe kuna alchida on suht tüütu:D....ja ma alchin ainult siis kui ma dicen.:D


omfgnofuckingway.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui kellelgi on informatsiooni, et ta nägi sind SW'd bottimas, mis siis saab?

 

6/10st, kerged buyable skillid on 99, lisa punkti saad 10hp eest


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kui kellelgi on informatsiooni, et ta nägi sind SW'd bottimas, mis siis saab?

 

6/10st, kerged buyable skillid on 99, lisa punkti saad 10hp eest

 

hehe kui keegi tuleb ytlema et on näinud korra minu userit soulwaris siis jahm se on suht jama jutt.

kuna ma olen ainult korra sw's käin ja siis kah vaatasin et palju xpsi saab 99 rangega ja se oli mingi 7k niiet jah useless.

aga ma arvan er need non buyable skillid ma lasen varsti ylesse.

wc=easy

fm=easy

fish=kinda easy

cook=easyest

aga ma ei lase neid präägult kuna need on tegelt kah suht easy skillid ja ma arvan et alla nädala läheks cook alla nädala fm sama wc'ga ja ma olen 100% kindel kui ma laseks need skillid kiire meetodiga 99 siis oleks siin terve kari spammereid kes hakkaks ajama et ma mingi bott niiet ma parem lasen tasapisi:D

 

niiet jah kui kellegil tuleb mõtte et ütleks et on mind näinud soul waris siis jah ignoreerige seda kuna user ainult korra sw käin ja see kh et teada xp'd 99 rangel.


omfgnofuckingway.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

fm & cook nonbuyable? :O hästi elame.


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.