Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Dollarite jama Ekuga!

Soovitatud postitused

VIP

Diil oli põhimõtteliselt selline, et Eku kinnitab kasutaja ära. Aga miks see juba kuu aega aega võtnud on ning pole siiani progressi olnud?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul tegelikult polegi vabanust vaja, kui ükspäev leian aega külastan ISE politseid ja räägin teema ära + seda mis laim siin käib, kuna ma olen puhas.

Loodan, et nende mahategijatega midagi tehakse.

 

Irw, kuidas ma selle peale lol-asin :D igatahes, seaduste seisukohalt oled sina Eku pätt poiss, kuna müüa peab tagama oma kauba garantii vähemalt 14-eks päevaks. - Mis sa mõtled et naljapärast kõik TV-shopid karjuvad, et kui sa kaubaga ei rahuldu, võid ta tagastada 14 päeva pärast. Uuri tarbijakaitseseadust JA võlaõigusseadust. Tegelt ma isegi leidsin sealt ühe seukse väikse augu, kust eku saaks puhtalt läbi ronida. Aga kuna ma loomult laizk poiss, siis ütlen vaid seda, mis juba sai õeldud :D


:huh:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lunar - Tra tõmba nahhui ahv, tõsiselt närvi ajavad sellised imejad.

Loom - PayPal jamab ning oli vaja teha CC jne, aega me ka kokku ei leppinud.

prostaker - Ma tean neid seadusiauke, seega probleemi ei tohiks olla, küll ma hakkama saan ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Igasugune järgnev offtopic ning ebatsensuursed sõnad saavad warnitud. Mida te arvate endast olevat? Nagu superman kunagi ütles, vta notebad lahti ja ropenda kus süda ihkab. See siin ei ole koht ropendamiseks.

 

Eku sul on veel aega tund, et Kaljo 'ga mingisgune diil omavahel leida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lunar - Tra tõmba nahhui ahv, tõsiselt närvi ajavad sellised imejad.

Loom - PayPal jamab ning oli vaja teha CC jne, aega me ka kokku ei leppinud.

prostaker - Ma tean neid seadusiauke, seega probleemi ei tohiks olla, küll ma hakkama saan ;)

 

No ma saan aru, et Paypal jamab, aga sellega tegelemine ei võta ometi ju kuu aega aega? Kui sa viitsiks selle teemaga jamada, oleks sul juba kasutaja kinnitatud.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Eku kas sulle sobib selline varjant, et maksad praegu 15€ ja kui dollarid oled tagasi saanud ja asi korras siis teine 15€.

Kui see ei sobi, siis kahjuks lihtsalt banned.

 

To Loom mina sain aasta tagasi oma kasutaja umbes 5 päevaga korda.

Niiet kuu selleks kohe kindlasti ei lähe.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eku kas sulle sobib selline varjant, et maksad praegu 15€ ja kui dollarid oled tagasi saanud ja asi korras siis teine 15€.

Kui see ei sobi, siis kahjuks lihtsalt banned.

 

To Loom mina sain aasta tagasi oma kasutaja umbes 5 päevaga korda.

Niiet kuu selleks kohe kindlasti ei lähe.

 

kaljo aga kui ta banned , äkki enam ei maksagi sulle siis ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eku Viimati foorumis Täna 07:27

Ta on Kaljo sõnumit näinud ning arvatavasti seda eiranud.

Igastahes banned kuniks asjad selged on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.