Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Foorumis aega veetnud .... (Aeg)

Soovitatud postitused

VIP

Hai.

 

Mõtlesin, et vahvlil võiks siis selline värk peal olla, et igal profiilil võiks näha olla, et kui kaua on teatud inimene foorumis kokku aega veetnud jne. Nagu: " Foorumis olnud xx tundi" vms. Ja selle järgi saaks ka määrata aktivisti staatust vms.

Loodan, et saate aru, mida ma mõtlen. :)

Et mis arvate sellest?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mõttetus. Sellega on kõik öeldud! Aitäh.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minu arvates just huvitav:) ja näiteks kui keegi on xxxx H sees olnud siis saab mingisuguse embleemi.


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

jätad foorumi lehe lahti ja lähed kooli/tööle ja ongi embleem teenitud? hah

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Seda asja saab vältida süsteemiga, mis kontrollib refreshide ja laadimiste järgi (st. kui lähed mingisse foorumisse ehk laed-refreshid lehte, siis läheb kirja 5min). See on ofc näha, kui keegi kasutab autorefresherit vms. Ja see embleem ei tohiks tulla mingi kindla tundide arvu järgi vaid see peaks arvutama, palju keskmiselt Vahvlis päevas aega veedetud on ja siis kui see arv ületab ütleme 8 tundi päevas, siis tuleb automaatselt embleem. Muidu juhtub nii, et paari kuu pärast on kõigil need embleemid, sest tahest tahtmata tiksuks see tundide arv täis, aga sellise süsteemiga jääks ära selline võimalus.

 

See oli vahepeal ne0netis kasutusel, aga ilmselt ei toitnud ära see kedagi ja kaotati ära :D


signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Seda asja saab vältida süsteemiga, mis kontrollib refreshide ja laadimiste järgi (st. kui lähed mingisse foorumisse ehk laed-refreshid lehte, siis läheb kirja 5min). See on ofc näha, kui keegi kasutab autorefresherit vms. Ja see embleem ei tohiks tulla mingi kindla tundide arvu järgi vaid see peaks arvutama, palju keskmiselt Vahvlis päevas aega veedetud on ja siis kui see arv ületab ütleme 8 tundi päevas, siis tuleb automaatselt embleem. Muidu juhtub nii, et paari kuu pärast on kõigil need embleemid, sest tahest tahtmata tiksuks see tundide arv täis, aga sellise süsteemiga jääks ära selline võimalus.

 

See oli vahepeal ne0netis kasutusel, aga ilmselt ei toitnud ära see kedagi ja kaotati ära :D

 

+1, poolt.

Mingi kaitsesysteem tuleb jah luua, muidu muutub asi m6tetuks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jah, võib-olla tõesti on see asi teostav, et kaua ma sees olen aga embleemi küll ei tasu jagada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
See idee kaua sees olnud on hea, aga embleemi vast selle eest andma küll ei peaks..

 

1+

sama arvamus ,et idee iseenesest on väga lahe,aga embleemi selle eest küll andma ei peaks:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei. Ma siis võingi jätta vahvli lehe lahti enda kasutajga ning embleem tuleb. Pole vast vaja ikka...


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pooldan seda, et näitaks kuskil foorumis veedetud aega, kuid olen vastu embleemi koha pealt.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Huvitav pakkumine , ilma selle embleemi osata oleks päris chill ;)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.