Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

n0tpk by Freddy on tagasi uues kuues! Jookseb 24/7 VPS'il, EESTLASEST OMANIK!

Soovitatud postitused

juba maas ju vms ? mul mingi maru lagg selle serveriga nii kui telen on con lost pilt black :D

 

Täpselt sama asi .. Vahepeal jooksutab lampi ~5'ks sekundiks kinni.. Vanas servus sellist asja polnud .. Ning ma ei usu , et arvuti nõrgaks jääb.. Runescape jookseb korralikult Fixed screeniga välja ..


trooja1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Isegi sisse logida ei saa, c lost, c lost


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

http://uppit.com/4b8q5nek5413/Client_n0tpk.rar LÕPLIK CLIENT (MUUDETUD IP) kuna nüüd on meil uus photonvps

 

 

võite allalaadida ka meie kodulehelt, http://www.n0tpk.com

 

OOTAME TEID MÄNGIMA, LISAME KINDLASTI KA sellise süsteemi, et votemise eest saate raha.

 

LÄHIPÄEVIL LOODETAVASTI LISANDUB WEBCLIENT!

 

 

namelamer.

 

 

Revo sa p**si ei taha minna? Freddy maksis sulle 47 eur + Rsis 35m selle eest, et me saaks failid + õiguse kasutada neid. Õigusega kaasnes ka õigus kasutada nime n0tpk.com, SINA MÜÜSID OMA SERVERI MAHA, ÜTLESID OMA KOHA ÜLES ja on hea olla. Mida sa veel paugud?


manchesterunited4.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eelmisel lehel on kuradima uus client tõmba too ... Aga jah . Renekas on arvatavasti samasugune admin nagu Revo oli .

 

Mida sa jahud siin?

Kas ma võtan freddy köest koodimise eest raha?

Ma kõik koodimised tasuta teinud ma pole talt 1 euri ka mitte selle eest küsinud

Ta pakunud mulle aga ma pole vastu võtnud kui ma oskan ja saan inimest aidata siis ma ka aitan

Sest ma tean et freddy ei ole selline vend et aitan teda serveriga sisi server nädal up ja kõik

Aitan teisi ka koodimisega kui tal teada mida ta serverise tahab jne

Aga et ma mingine revo olen sellist jama mulle ära aja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

-- Est pker -ile Lmao hui ei ole hybridpvp vaata ise: http://www.rune-server.org/runescape-development/rs2-server/downloads/308849-hybrid-pvp-v3-dspk-602-anims-gfx-602-npcs-634-items-summoning-pets-pkp-more.html

(Kohe checkin kas sa ikka aitasid seda teha)

 

Tead mis, hea soovitus, tõmba hyperion ja hakka koodima siis saad võimsa serveri sest ega PI servuga sa kaugele ei jõua.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

see ongi hybr millal ma õelnud et see pole see?

sa ütlesid et see pi aga client on pi src pole

Sa said ise valesti aru:D

nahhui mul vaja koodida seal vaja neid serverid palju kus saab koodida kui oskad

asi selles ma ei mängi seda rsps eriti et ei paku pinget need serverid

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
see ongi hybr millal ma õelnud et see pole see?

sa ütlesid et see pi aga client on pi src pole

Sa said ise valesti aru:D

nahhui mul vaja koodida seal vaja neid serverid palju kus saab koodida kui oskad

asi selles ma ei mängi seda rsps eriti et ei paku pinget need serverid

 

HybridPVP source on DSPK ning DSPK base on PI :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida sa jahud siin?

Kas ma võtan freddy köest koodimise eest raha?

Ma kõik koodimised tasuta teinud ma pole talt 1 euri ka mitte selle eest küsinud

Ta pakunud mulle aga ma pole vastu võtnud kui ma oskan ja saan inimest aidata siis ma ka aitan

Sest ma tean et freddy ei ole selline vend et aitan teda serveriga sisi server nädal up ja kõik

Aitan teisi ka koodimisega kui tal teada mida ta serverise tahab jne

Aga et ma mingine revo olen sellist jama mulle ära aja

 

see et sa oskad igalpool nime muuta, ei tähenda kohe et sa koodida oskad...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Server on maas, kuna vahetasime VPSis Operatsiooni Süsteemi. Võtsin 2008 asmele 2003.

 

Kohe on uuesti server up

 

SERVER ON ÜLEVAL! VPSil on nüüd uus OP süsteem peal! See offline aeg polnud mitteplaanipärane, see oligi nii planeeritud ja ma tegin seda öisel - hommikusel ajal, et vältida suuremat rahva pahameelt.

 

Edu mängimisel :) Nüüd ei tohiks LAGi enam olla.


manchesterunited4.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tra kes ikka mingisse higivanasse PI serverisse tuleb mängima? Need PI serverid on juba ammu läbi mängitud ning väga igavad.

Te tahate playereid, siis sebige üks välismaa kooder ja las teeb midagi teile parem, selle PI serveriga te ei saavuta midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.