Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

n0tpk by Freddy on tagasi uues kuues! Jookseb 24/7 VPS'il, EESTLASEST OMANIK!

Soovitatud postitused

Annetasin 40m RSGP .. Pmst tuulde läinud raha .. Tõsine Bs ... Nii kaua kui mängind olen on ainuke normaalne asi, mis on suudetud teha - Overloadid lisatud.. Muud mitte midagi..

 

Sa oled mingi urod v? Nahhui sa donated RSGP'd mingisse privasse. Teada on ju, et iga Eesti priva mis tuleb, kestab max 2 nädalat ning source leechitakse.

Ja nahhui sa pead ültse privasse mingit RSGP annetama, privas ju ülilebo asju teenida ja värki. Mis sa tahtsid saavutada lols.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa oled mingi urod v? Nahhui sa donated RSGP'd mingisse privasse. Teada on ju, et iga Eesti priva mis tuleb, kestab max 2 nädalat ning source leechitakse.

Ja nahhui sa pead ültse privasse mingit RSGP annetama, privas ju ülilebo asju teenida ja värki. Mis sa tahtsid saavutada lols.

 

Sa tead, et see source mis on, on koostatud koos est pkeriga ?

 

Mis kuradi leechist sa räägid, kui sa kottigi ei tea siis pole mõtet siia spämmima tulla.

 

2 nädalat ? server juba 1 kuu + üleval olnud


megan_fox_by_jacku157.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa tead, et see source mis on, on koostatud koos est pkeriga ?

 

Mis kuradi leechist sa räägid, kui sa kottigi ei tea siis pole mõtet siia spämmima tulla.

 

2 nädalat ? server juba 1 kuu + üleval olnud

 

kuule türakott,keda kotib isegi kui see on koostatud est pkeriga,iga teine PI source on selline ,mis ei kutsu vabsjee inimesi serverisse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa tead, et see source mis on, on koostatud koos est pkeriga ?

 

Mis kuradi leechist sa räägid, kui sa kottigi ei tea siis pole mõtet siia spämmima tulla.

 

2 nädalat ? server juba 1 kuu + üleval olnud

 

Ta ei teinud seda sourci. Hybridpvp tegi selle ning ma ei usu et ta võtaks kedagi sellist appi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa tead, et see source mis on, on koostatud koos est pkeriga ?

 

Mis kuradi leechist sa räägid, kui sa kottigi ei tea siis pole mõtet siia spämmima tulla.

 

2 nädalat ? server juba 1 kuu + üleval olnud

Sa oled mingi jobi peast v? Hybrid-PVP based source on see kuradi tolgus. Putsi keda kotib kas see on 1 nädal olnud või kuu, niikuinii on 0 players sees.

Ja ära hakka ültse vastu hakkama, sul pole sõna õigustki. Me teame, et sa oled siuke värdjas, kes lööb ownerile külge.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa oled mingi jobi peast v? Hybrid-PVP based source on see kuradi tolgus. Putsi keda kotib kas see on 1 nädal olnud või kuu, niikuinii on 0 players sees.

Ja ära hakka ültse vastu hakkama, sul pole sõna õigustki. Me teame, et sa oled siuke värdjas, kes lööb ownerile külge.

 

Siuke, kes lööb ownerile külge ? Okei, irw. Ma vaevu isegi räägin owneriga, sa tuled siia külgelöömisest rääkima.

Omaarust proovid siin räigelt ärapanna, ise ei tea sittagi.

Oled tavaline 13 aastane klaviatuurikauboi, kellest on mul täiesti pohhui. Ning minuarust on eesti demokraatlik riik, et oma sõnaõigused võid otse putsi panna, ning põhja koreasse oma kuradi riisi kasvatama minna.


megan_fox_by_jacku157.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Siuke, kes lööb ownerile külge ? Okei, irw. Ma vaevu isegi räägin owneriga, sa tuled siia külgelöömisest rääkima.

Omaarust proovid siin räigelt ärapanna, ise ei tea sittagi.

Oled tavaline 13 aastane klaviatuurikauboi, kellest on mul täiesti pohhui. Ning minuarust on eesti demokraatlik riik, et oma sõnaõigused võid otse putsi panna, ning põhja koreasse oma kuradi riisi kasvatama minna.

Kui sa mu vanusest midagi ei tea, siis stfu. Poed ju odavalt, tra nahhuj keda kotib, et see pask on tehtud mingi est pkeriga, kes on jumala tühi koht ja ei tea koodimisest nkn sittagi. Nahhui sa kaitsed seda serverit nii hullult. Me kõik teame, et see on Hybrid PVP based ju.

Ginger.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui sa mu vanusest midagi ei tea, siis stfu. Poed ju odavalt, tra nahhuj keda kotib, et see pask on tehtud mingi est pkeriga, kes on jumala tühi koht ja ei tea koodimisest nkn sittagi. Nahhui sa kaitsed seda serverit nii hullult. Me kõik teame, et see on Hybrid PVP based ju.

Ginger.

 

Ginger? Ok sa siis peaksid olema 190+ lahe. Minuarust sa pingutad siin täiega üle ikka, sa ei oska lugeda, sellest on juba aru saada, mis su vanus on.

Sul pole mõtet seal teiselpool ekraani higistada, et lahe tunduda.

 

Anyways, targem annab järele.

Ei viitsi su tühja möla enam lugeda isegi.


megan_fox_by_jacku157.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Käisin ka eile ühe tiiru sees:D


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

....See source on hybrid-pvp leech, isegi pole viitsinud ära vahetada nende "P" tähte, ma võin inimestele selle source koopia kohe välja releasida, ja teie serveris saab umbes ligikaudu 10 viisil dupeda, olete nii laisad ja ei jaga mittekuimidagi javast, ega fixi dupesi....See on lihtsalt teise inimese server mis on inimestele välja antud, teie ainult vahetasite nime ära ja ongi kõik.

 

---------- Post added 08-07-11 at 14:06 ----------

 

Selle source päris omanik jättis sisse anti-leechi, ma tulen su serverisse sisse spetsiaalse kasutajaga mis on automaatselt co-owner rights ja ma bannin kõik sul seal ära.

 

Ja mitte ükski asi pole seal serveris sinu tehtud, ainult oskasid nime vahetada ja sa ei oska teha korraliku töötavat clientigi, isegi webclienti ei oska teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.