Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[x] Epics Vibe Runescape Coin's Äri [0.30ea]

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas
Kaljo, ei soovita sul temaga äri ajada. Vend pani msnis iga väga segast teksti mulle, kahjuks pole pilti aga ei soovita temaga kindlasti äri ajada mine müü oma 1,3B maha kuskil powerbotis, seal samasugused ülelaskjad nagu sinagi. :)

 

Mis kahtlast teksti ? Kas see on võimalik ,et ma ei olnud nõus kasutama mingit tanelit / dumbyt MM'ina ? Näita siin foorumis koht kus on kirjas, et ''Müümisel peab kasutama Tanelit / Dumbyt MM'ina ''

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
aga , miks sa neid mille siiis amichiele ei müüü ?

 

Ma pole Amichiet veel online näinud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma pole Amichiet veel online näinud

 

Mida sa ikka veel valetad siin? Ah ?

Nii tuuri ajavad sinu sugused lihtsalt...

Mina olen sul msnis blocked ja kui ma palun sul siia foorumisse oma kullast pilt lisada, siis ignod mu post lihtsalt..

Suht mõttetu teema minu arust..

Mina, Tanel ja Yep, kes oleksid kindlad ostjad tema "rahale", oleme lihtsalt ignoreeritud...

Teema kinni vms ?


rainerirsgp4II.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei saa kohe üldse aru sellistest inimestest, milleks on vaja teha teema siia et müüd kui sa ette ei käi isegi OMM. Müü oma kuld siis Amichiele maha ja ongi asi aetud kui sul see kuld üldse olemas on, mida sul nagunii pole. Pole mõtet ajada, et sa ei näe teda sees nagu naer ta on põhimõtteliselt koguaeg sees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma pole Amichiet veel online näinud

 

Ja see ongi põhjus, miks ta on nõus kasutama ainult Amichiet MMina.

 

Amichie on väga harva online. Arvatavasti ta tahab näidata ,et tõesti müüb öeldes ,et on nõus MMiga (tekitab natuke usaldust, samas ise teab ,et amichie pole peaaegu kunagi online)

 

Väidab ,et võib raha näidata (jällegi loodab ,et keegi ei küsi tõestust kuna, muidu sellist asja ei kirjutataks)

 

Kui Amichie on offline siis võib ju öelda ,et käi ette ikka, et kui ta scammer oleks ei oleks ta ju MMiga nõus etc.

 

 

Suht sitt petuskeem ikkagi, feilisid juba pmst kõigega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ja see ongi põhjus, miks ta on nõus kasutama ainult Amichiet MMina.

 

Amichie on väga harva online. Arvatavasti ta tahab näidata ,et tõesti müüb öeldes ,et on nõus MMiga (tekitab natuke usaldust, samas ise teab ,et amichie pole peaaegu kunagi online)

 

Väidab ,et võib raha näidata (jällegi loodab ,et keegi ei küsi tõestust kuna, muidu sellist asja ei kirjutataks)

 

Kui Amichie on offline siis võib ju öelda ,et käi ette ikka, et kui ta scammer oleks ei oleks ta ju MMiga nõus etc.

 

 

Suht sitt petuskeem ikkagi, feilisid juba pmst kõigega.

 

Hea teooria 5 punkti sulle selle eest!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kuule sina Härra Perffektne amichie oli eile / täna online ja mitte keegi ei tahtnud mille ! Panen millid välismaale müüki

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

LOL , sellel tropil pole küll mitte essugi mida müüa :D , peale enda paari udeme , seal allpool :)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ostsin sellelt vennalt RuneScape kasutaja. Kasutaja oli hiljem tagasi tõmmatud. Peale minu mängimist jäi kasutajale umb 700k~ . See oli alles hiljuti. Kus ta need 1.3b nüüd kokku kraapis? Kindel scammer.

Ei soovita isegi siis osta, kui vaja 100k GP talt, ning ta ette käib. Hiljem ikka sul jamad kaelas selle vennaga.

Kordan üle. EI SOOVITA. Aga kui soovid üle saada, siis miks mitte :).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.