Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

EMT ja Elioni logovahetus maksab 700 000 eurot

Soovitatud postitused

VIP

Ainult kiidusõnu. Aga kõik ei saa olla ka nii positiivne. Nimelt ostsin ma endale kaks aastat tagasi Emt-st telefoni. Järgmisel päeval läksin puhkusreisile ning otsustasin kasutada seal mobiilset inernetti. Kokku olin ma netis läbi telefoni kuskil 10 minutit või veidi kauem. Alles 2 päeva ennem Eestise tagsisõitu tuli Emt-lt mulle sõnum interneti hindade kohta. Jahmusin kui nägin hinnakirja ning kui arve tuli koju siis olin sõnatu. Ma ei ütle, et see kõik oleks Emt süü kuid oleks olnud kena ennem kui ma riiki jõuan saata mulle hinnakiri, et ma oleks teadlik, samas ma oleks võinud ka ise uurida hinnakirja netist.

Mis kõige hullem ja ebameeldivam oli selle juuures see, et olgugi, et mu isa oli selleks ajaks emt klient olnud 7 aastat ning kunagi võlgnemusi polnud, saatsid nad kogu perele sms-i kus ähvardati sulgeda numbrid kui ära ei maksa. Sealjuures oli arve tulemiseni pea 2 nädalat aega + makse oleks pidanud minema nagunii automaatselt pangakontolt maha. See oli minu ja mu pere kõige halvem kogemus Emt-ga 7 aasta jooksul, ning isa isegi kaalus teise võrku üle minemast. Aga lõpuks isa otsustas jääda Emt võrku edasi ning olen siiani Emt klient. Olen väga rahul Emt arenguga ning usun, et jään veel pikaks ajaks kliendiks.


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.