Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Soul'i projekt #52603

Riskida või mitte? Teekond maksimaalseni?  

172 liiget on hääletanud

  1. 1. Riskida või mitte? Teekond maksimaalseni?

    • Jah, julge hundi rind on rasvane.
    • Ei, julge hundi rind on haavleid täis.
    • Mitte midagi ei saa aru, olen vist vales teemas.


Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas

Tõenäosus, et ma suudan maksimaalseni välja minna, on pea olematu. Viimastel päevadel on asi kriitilisemaks muutunud ja pinget on üles kruvinud mõningad uuendused. Foorumites käivad jutud, et RuneFestil räägiti pikalt teemadel, mis puudutavad just botimist ja kuidas vähendada botterite arvu. Eile vastu tänast alustati botterite mutemisega ja bannimisega. Tihedamalt asustatud kohad (hetkel suurem osalt tasuta worldid) on juba tühjaks tehtud. Lisaks sellele suutsin esimese suurema läbikukkumise teha. Mõtlesin, et oleks mõistlik bot tööle jätta ja ise teise linna sõita. Nüüd täna, poolteist päeva hiljem avastasin, et mu kasutaja oli umbkaudselt 27 tundi randomis kinni istunud. Sellele vaatamata otsustasin ma edasi botida. Minu eesmärk on kasutajal saada max cape, ilma selleta on see kasutaja minu silmis another unfinished project. Siinkohal püstitasin ka küsitluse, kus sooviks teie arvamust teada. Kui paljud oleks nõus riskima?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tõenäosus, et ma suudan maksimaalseni välja minna, on pea olematu. Viimastel päevadel on asi kriitilisemaks muutunud ja pinget on üles kruvinud mõningad uuendused. Foorumites käivad jutud, et RuneFestil räägiti pikalt teemadel, mis puudutavad just botimist ja kuidas vähendada botterite arvu. Eile vastu tänast alustati botterite mutemisega ja bannimisega. Tihedamalt asustatud kohad (hetkel suurem osalt tasuta worldid) on juba tühjaks tehtud. Lisaks sellele suutsin esimese suurema läbikukkumise teha. Mõtlesin, et oleks mõistlik bot tööle jätta ja ise teise linna sõita. Nüüd täna, poolteist päeva hiljem avastasin, et mu kasutaja oli umbkaudselt 27 tundi randomis kinni istunud. Sellele vaatamata otsustasin ma edasi botida. Minu eesmärk on kasutajal saada max cape, ilma selleta on see kasutaja minu silmis another unfinished project. Siinkohal püstitasin ka küsitluse, kus sooviks teie arvamust teada. Kui paljud oleks nõus riskima?

 

Raisk , tundub jah, et jagex hakkas midagi tegema. Randomeid on nad vist ka muutnud, sest mul accid jäävad alailma kinni nendesse. :(


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma olen ka lugenud, et varsti on botteritega ühelpool, kuid millegi pärast ma südamest kahtlen selles- Nende numbrid ei oleks enam nii ahvatlevad, kui nii läheks.

Muidugi oleks tore teada, kui suur % on bottereid, kuid seda ilmselt ei saa kunagi teada. Authe/scripte pakkuvad saidid võiksid omapoolse statistika avaldada, kui palju müüdud on etc.

 

Kahtlen, et midagi väga tõsist ette võetakse. Pigem kaldun arvama, et tehakse pisemat sorti suurpuhastus, ning siis läheb kõik vanamoodi edasi jälle.

Ehk peaksid lihtsalt natukene rahulikumalt võtma ja vaatama, mis saab- Merchi raha ja ole lihtsalt vagusi hetkel, ning mõne nädala/kuu pärast lõpeta oma projekt ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kaldun arvama, et pigem bannitakse kõigest need botterid ära, kes goldfarmivad või lihtsalt raha teevad. Autotyperitega on juba ühelpool. Huvitav mis on järgmine samm. Loodan, et ise ma banni ei saa. Kusjuures, korra mul failis bot selle scaperune randomil vms. Peale seda on koguaeg vinksvonks, v.a. see, et bot kuidagi tihedalt crashib. Superheat paneb vahest pange ka. Võtab pangast ored, paneb panka tagasi, siis võtab magebooki vajutab superheati ikooni, et superheatida, märkab, et oresi pole, võtab pangast ored, paneb tagasi ja kõik kordub, kuni ma ise korra aitan. Siis jookseb edasi.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis ajast sina põed banni pärast? Ära tee nalja.

Ootame maxed selle aasta lõpuks, edu!


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pigem lase nüüd natuke pausi! Vaata, mis rahad on sul selle acci alla pandud! Teistel jah hea kerge öelda, et lase edasi, kui nad ise pole seda acci loonud! Viska väike paus ja, siis edasi!

 

---------- Post added 02-10-11 at 08:09 ----------

 

Ma olen ka lugenud, et varsti on botteritega ühelpool, kuid millegi pärast ma südamest kahtlen selles- Nende numbrid ei oleks enam nii ahvatlevad, kui nii läheks.

Muidugi oleks tore teada, kui suur % on bottereid, kuid seda ilmselt ei saa kunagi teada. Authe/scripte pakkuvad saidid võiksid omapoolse statistika avaldada, kui palju müüdud on etc.

 

Kahtlen, et midagi väga tõsist ette võetakse. Pigem kaldun arvama, et tehakse pisemat sorti suurpuhastus, ning siis läheb kõik vanamoodi edasi jälle.

Ehk peaksid lihtsalt natukene rahulikumalt võtma ja vaatama, mis saab- Merchi raha ja ole lihtsalt vagusi hetkel, ning mõne nädala/kuu pärast lõpeta oma projekt ära.

 

Botterite arv pidi keskelt läbi olema 75%. Mõnesmõttes on see hea, mõnesmõttes halb. Ise ka hetkel wc-n ja õhtul oli mu ümber kuus inimest nüüd null, ilmselgelt midagi toimub.

 

//Soulile: Tegelt nii kaua, kui paus on nt farminguga, see vast pole eriti legitimine, kui käid päevas 20 min farm tripil! Või nt dung vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma Eriti ei usu 100% liselt ei suuda jacex kunagi botteritest lahti saada, ja sammuti pigem bannitaksegi f2p botterid ära sest nendest pole mingit kasu jacexile :D Membu botid toovad samamoodi raha sisse nagu tavamemberidki :D Ja tänu botteritele on oma 25% ? (kindel pole) rohkem memberi kasutajaid ma usun :D Paar milli lisaraha pole kunagi jama juu :D


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma Eriti ei usu 100% liselt ei suuda jacex kunagi botteritest lahti saada, ja sammuti pigem bannitaksegi f2p botterid ära sest nendest pole mingit kasu jacexile :D Membu botid toovad samamoodi raha sisse nagu tavamemberidki :D Ja tänu botteritele on oma 25% ? (kindel pole) rohkem memberi kasutajaid ma usun :D Paar milli lisaraha pole kunagi jama juu :D

 

true story, eks nad bannivad mõned p2p botterid kh.

kuid botterite protsent ületab kindlalt yle 50%.

ja ennemgi olnud selliseid mass banne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

võtan ise ka veits hoogu msha selle bottimisega ,ööseks panen boti kinni:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nüüd hakka laskma soulwarsis flechi või nsm soulwarsi, randomeid ei ole ja puha.

Poh et sul 99, go for some xp

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Mis ajast sina põed banni pärast? Ära tee nalja.

Ootame maxed selle aasta lõpuks, edu!

 

Enda meelest väljendasin ennast selgelt, et jätkan botimisega. Ma olen juba korduvalt öelnud, et see kasutaja ei huvita mind, kui sellel pole max cape. Mis põdemisest sa räägid? Loe teema läbi, said asjast valesti aru.

 

ja mis kuradi bannimisest te räägite , ma pole ikka banni saanud lasen tuimalt 24/7 ära põe . GO CRAZY

 

Samad sõnad sinule.

 

Kas kellelgi on olemas Livid Farmer auth? Vastu oleks nõus andma teisi authe või siis mingisuguse mõistliku summa gpdes.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kasutaja "allarallar" peaks olema selline ,ta müüb life authe.

küsisin järgi ka ja oli endal plaanis osta

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Palju sul neid skirte on ? :D


daddy.png

 

12770.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kui str ja hp 99 mis edasi purel?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.