Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Soul'i projekt #52603

Riskida või mitte? Teekond maksimaalseni?  

172 liiget on hääletanud

  1. 1. Riskida või mitte? Teekond maksimaalseni?

    • Jah, julge hundi rind on rasvane.
    • Ei, julge hundi rind on haavleid täis.
    • Mitte midagi ei saa aru, olen vist vales teemas.


Soovitatud postitused

VIP

Ega väga maha ei jäägi. Mingi 19h-iga aint vms.

Mul tuleb 23.30 kanti 99 ära.

 

Aga gratz.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

opppa,grazzzz,ainult 1 veel :D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Edu viimasega.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ega väga maha ei jäägi. Mingi 19h-iga aint vms.

Mul tuleb 23.30 kanti 99 ära.

 

Aga gratz.

 

18 tundi aga jah võistlus oli ebaaus, sul oli 3 päeva edu.

 

Pure areng.

 

purei.png

 

Sain intro projekti valmis.

 

http://www.youtube.com/watch?v=QOw4w6GkRkg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Miks sa purel 100 Zeali kaupa välja ei võta?

Saad boonus xpd ju...

Nice muidu.

Palju sul pure botib päevas?

 

Ok, huvitav fakt, jätan meelde. :D

 

24/7 rändab Soul Warsis ringi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ja seda ka, et tegelikkuses kui tihedamini välja võtta on rollbacki/bani võimalus suurem kui koguda näiteks 1000 zeali ja siis välja võtta alles. Ma ei tea miks see nii on, aga nii on.


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ja seda ka, et tegelikkuses kui tihedamini välja võtta on rollbacki/bani võimalus suurem kui koguda näiteks 1000 zeali ja siis välja võtta alles. Ma ei tea miks see nii on, aga nii on.

Ja mismoodi see tõestatud on? See on samasugune rumour nagu dicemises, et kui host on mingi 5 potti järjest võtnud, siis on kuuendal eriti suur tõenäosus võita.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ja mismoodi see tõestatud on? See on samasugune rumour nagu dicemises, et kui host on mingi 5 potti järjest võtnud, siis on kuuendal eriti suur tõenäosus võita.

 

Seda asja ei saa küll mingi dicega võrrelda. See ei olegi tõestatud ma tean enda kogemuste põhjal seda, samas on ka tuttavaid kellel samamoodi olnud.


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Seda asja ei saa küll mingi dicega võrrelda. See ei olegi tõestatud ma tean enda kogemuste põhjal seda, samas on ka tuttavaid kellel samamoodi olnud.

 

Ja kes see idioot mõtles välja dicemises sellise asja ?:D Istu sisse see jutt ! Ma isiklikult pole kunagi seda dice game mänginud, aga tõenäosus on tõesti suurem kui rohkem kordi on kaotatud/võidetud et tuleb teatud number vms. Oleneb vaatevinklist täiesti.

 

Vabandust teema reostamaise pärast :D


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ja kes see idioot mõtles välja dicemises sellise asja ?:D Istu sisse see jutt ! Ma isiklikult pole kunagi seda dice game mänginud, aga tõenäosus on tõesti suurem kui rohkem kordi on kaotatud/võidetud et tuleb teatud number vms. Oleneb vaatevinklist täiesti.

 

Vabandust teema reostamaise pärast :D

Mismoodi see võimalik on? Kui on 55x2 mäng, siis on sul iga rollimise korral 45% suurune võimalus võita ning 55% suurune võimalus kaotada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mismoodi see võimalik on? Kui on 55x2 mäng, siis on sul iga rollimise korral 45% suurune võimalus võita ning 55% suurune võimalus kaotada.

 

Tegelikult on väiksem, kuna tavaliselt tuleb 2-4 väikest / suurt järjest, mis vähendab seda protsenti.

 

OT: Väga haige, et hammered pole saanud, edu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mismoodi see võimalik on? Kui on 55x2 mäng, siis on sul iga rollimise korral 45% suurune võimalus võita ning 55% suurune võimalus kaotada.

 

Ma räägin sulle, et ma pole mänginud seda mängu. Ma võtan Dice kui täringut järelikul 1-6 numbrid ja kui veeretab ja ühele numbrile panustada siis ikka juu suureneb tõenäousus, et lõpuks tuleb sama number...


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tegelikult on väiksem, kuna tavaliselt tuleb 2-4 väikest / suurt järjest, mis vähendab seda protsenti.

 

OT: Väga haige, et hammered pole saanud, edu.

Et siis kui sa võtad tavalise täringu endal kodus.... 6 erinevat numbrit. Tahad veeretada NR2, siis on sul selle võimalus 16,66%. Ja tahad öelda, et kui sa nüüd veeretad 5x täringut ja selle hulgas pole NR2, siis kuuendal korral on su NR2 saamise võimalus järsku suurem? Lol. Hästi panete.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Et siis kui sa võtad tavalise täringu endal kodus.... 6 erinevat numbrit. Tahad veeretada NR2, siis on sul selle võimalus 16,66%. Ja tahad öelda, et kui sa nüüd veeretad 5x täringut ja selle hulgas pole NR2, siis kuuendal korral on su NR2 saamise võimalus järsku suurem? Lol. Hästi panete.

 

Mitte kuuendal korral , kes rääkis et 6 veeretamist on ?:D


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Saa aru, siin polegi vahet mitu veeretamist on. Sinu võiduvõimalus ei suurene, see jääb alati samaks protsentuaalselt.

Lihtsalt paar korda veeretades ei näita variatsioon ennast välja. Longterm loksub kõik kenasti paika.

 

Ja Cmxz1, Soul lubas arutleda enda teemas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Et siis kui sa võtad tavalise täringu endal kodus.... 6 erinevat numbrit. Tahad veeretada NR2, siis on sul selle võimalus 16,66%. Ja tahad öelda, et kui sa nüüd veeretad 5x täringut ja selle hulgas pole NR2, siis kuuendal korral on su NR2 saamise võimalus järsku suurem? Lol. Hästi panete.

 

Lol hästi paned, mine w2 evil tree ja vaata kuidas Dragon dyces suurte panuste peale mängitakse, tahad öelda et neil luckib kogu aeg kui nad 5 korda 10+ veeretavad. Idiot.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Saa aru, siin polegi vahet mitu veeretamist on. Sinu võiduvõimalus ei suurene, see jääb alati samaks protsentuaalselt.

Lihtsalt paar korda veeretades ei näita variatsioon ennast välja. Longterm loksub kõik kenasti paika.

 

Ja Cmxz1, Soul lubas arutleda enda teemas.

 

Jawohl

Ich verstand


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lol hästi paned, mine w2 evil tree ja vaata kuidas Dragon dyces suurte panuste peale mängitakse, tahad öelda et neil luckib kogu aeg kui nad 5 korda 10+ veeretavad. Idiot.

:facepalm:

Kui reeglid jäävad mängus samaks, siis sul on alati täpselt sama võiduvõimaluse protsent. Siin ei eksisteeri mingisugust snipemist reaalselt. See on lihtsalt eneselohutuseks inimestele, kuna siis nad arvavad, et võiduvõimalus suurem. Mida tegelikult aga pole.

Samas ma ei imesta, et sa selline põmmpea oled... kui nüüd su poste vaadata.

 

///

Õhtul tuleb mining 99 ära?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

RuneScape update tõttu tuleb level hiljem (2-3H)

 

Loot, mis sain miningut tehes.

 

miningloot.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pole paha.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.