Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kuidas lööte tüdrukutele külge?

Soovitatud postitused

VIP
kui ma pole sinu poolt olnud, poleks ma öelnud, et ta piff. on küll piff, aga ma ei oleks seda öelnud, kui ma oleks su vastane.

 

See et ta piff on, on lihtsalt tõde.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
on jah, aga kui ma oleks su vastu, siis ma oleks selle tõe enda teada jätnud:)

 

Tore teada. Ma arvan, et kõik näevad, et ta on piff. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
jah, kuid ma ainuke, kes seda ütleb. see näitab, et ma sinu poolt siiski.

 

Haha, ok. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lõpetage see spämm juba.

Valdav osa siit ju tahab, et Vahvel.net keskkond muutuks paremaks, täiskasvanulikumaks..aga nii ei muutu see kunagi.

Keskenduks teema küsimusele?

 

Mina sellele päris otse ei oskagi öelda, küll aga võin muljetada lühidalt.

Mul on olnud kaks suhet: üks, mis kestis poolteist aastat ning teine, praegune suhe.

Esimene suhe algas üsna imelikult - tuttavaks saime üldse läbi interneti, seejärel saime kokku. Kaugsuhe. Alguses käisime kinos, söömas väljas, jalutasime palju, rääkisime juttu. Leian, et sõna "külge löömine" on natukene vale, aegunud väljend .. Kõige lihtsam on ju jääda iseendaks, teha paar nalja ning väga tähtis oleks silma vaadata. Muidugi mitte et kogu aeg jõllitad, vaid vahel lihtsalt vaatad mõned sekundid, naeratad silmadega.

Teine suhe on päris värske, 2 kuud. Klassiõde, kellega ma ei suhelnud 10. klassis üldse. Ma olin üldse siis vaiksem ning suhtes. 11. klassis hakkasid asjad muutuma. Talvel ma lihtsalt tunnis vaatasin Teda, eye-flirt on mega mega hea asi, kui mõlemad osapooled seda mõistavad ja tajuvad. Sellega annab väga palju ära teha. Edasi sain ma tema MSNi ning tänaseks olen ma temaga suhtes.

Väga tähtis on huumorimeel. Kui seda ei ole, on päris raske. No minul on vedanud, mul seda on. Tuleks ära tajuda, mis tüüpi naine on. Näiteks kui talle meeldivad rohkem nilbemad naljad, siis võiks neid teha. Mõni aga võib-olla on selline, kes solvub selliste rohkem nilbete naljade peale. Noh lisaks on veel must huumor, sarkasm, niisama mõne hea nalja rääkimine jne. No kindlasti mitte rääkida mingit pikka anekdooti, kus ots läheb juba meelest ära. Lühike ja tabav on hea.

Aitab küll.

Järgmistele - kui te veel spämmite, teen teile teene: olete 1. septembrini banned. Saate rahulikult interneti kinni panna, õue minna, kluppi minna, pidu panna.

 

Tanel tänab tähelepanu eest.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Taneli post väga asjakohane.

 

Aga nii, mina siis.

 

Saan öelda, et kuni eelmise suve lõpuni ei olnud ma üldse huvitatud pikemast suhtest. Olin küll olnud ühe ja teisega koos, aga ei, see ei olnud see ja sai suhetega kiirelt alati lõpp tehtud.

 

Kuid siis, jaanuaris sai vanemate juurest välja kolitud ja rohkem tsiviliseeritud kohta. Enne elasin metsas totaalselt. Sai hakatud rohkem pidudel käima ja üldse väljas, suvi oli supper. Kuid siis kohtasin ühel peol ühte tüdrukut, kes kohe mulle silma jäi. Tema ei olnud üldse huvitatud vist alguses. Aga siis me suhtlesime pidevalt sama rahvaga ja olime palju aega lihtsalt ühes seltskonnas.

Flirti oli tunda, aga ta nagu ikka ei tahtnud, ma järele ei andnud, ning lõpuks hakkasin ka mina talle meeldima. Alguses oli suhe keeruline, ei olnud üldse koos ja nii, kuid siis selle aasta alguses võtsin enda korteri. Enne elasin aasta sõbra juures pmst. Alguses oli tõesti keeruline ja arusaamatusi ja lahkarvamusi oli palju. Kuid mida suhe edasi seda lihtsamaks ja kergemaks läheb.

 

Alguses olime mõlemad sellisel arvamusel, et ehk tüdineme üksteisest ära või midaiganes, aga ei, nii see ei ole. 8ndal juunil saab koos oldud 8 kuud juba. Suhte alguses me käisime pmst ainult koos väljas ja olime niisama, aga nüüd ei suuda üksteiseta ollagi. Pmst päevas 6-12 tundi veedame kindlasti koos. Vanematega saan ka hästi läbi, kuigi ma olen temast mõned aastad vanem.

 

Mulle meeldin talle aeg-ajalt üllatusi teha. kasvõi pisikesi.

 

PS! Kui keegi tahab seda südame kujulist keed, et üks pool ühele ja teine teisele, siis Kristiinest mingi "Gold... " poest saab.

 

Ega ei oskagi midagi öelda, mulle meeldib kõik nii kuidas on ja ei teagi kas paremaks enam annab minna, aga tegelt eks ikka annab. Alati.

 

Sorry, kui teemast veits mööda, aga ma ei usu, et on.

 

Cheers, olge lahedad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Niiiviiiisi :D

 

Ma ei ütleks, et ma ilus oleksin, ahvatlev v ma ei tea üldse, iseloom ka närune, aga...naistele lähen ma peale.

Absull kõik naised kellele "pilgu peale viskan" hakkab midagi toimuma.

Enamasti satume rääkima, vahetame numbreid, msne, PLINGE, mis on kasuks tulnud ja nii see edasi läheb.

 

* Kuidas saada tüdrukuga rääkima v üldse miskit.

Kutsu ta suitsule, küsi kas ta soovib midagi ( suitsu, süüa, juua, midagi mis sa näed, et tema juures puudu on )

* Mis teha edasi?

Küsi nime, facebooki, tel nri, rääkige tavalisest elust, ära hakka enda elulugu talle ette laduma

* Sain ta tel nr, msni vms.

Küsi küsimusi, räägi natukene endast, asi edeneb.

* Räägi talle täiesti suvalisel hetkel...tead, sa meeldid mulle ja sealt läheb jutt kaheks, hea ja halb.

Ja peaksgi tüdruk olemas olema. :D

Aga arvestada tuleb ka sellega, et kõik tüdrukud on täitsa erinevad, et jhm, sai oldud ühega 9 kuud koos kui jäsku oli kõik, ei mingitel suurtel põhjustel ega midagi.

 

Hetkel olen vaba ja olen seni kuni oma korter ja auto jms, ei näe enam põhjust hetkel olla kellegagi koos kui auto ja nii noortega semmin.

Ja kuigi jälle sai ühel peol ühe tüdrukuga koos oldud ja kui ma oleks teda isegi sebima hakanud, oleks ta mu rahule vist jätnud, aga täiesti teistsugune...ma olen külm, "raskestikättesaadav" ja ta lihtsalt ei jäta mind, ala räägib koguaeg jne. Et tuleb ka näidata tüdrukule, et sa suudad iseseisv olla, mitte ei hakka temast sõltuma.

 

Mõtetu tekst, aga tuli tuju kirjutada.

Loo põhimõte, JÄÄ ISEENDAKS,


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Põhiline on ikka huvituda naisest, rääkida temast mitte endast nii väga. Aga sa pead hea kuulaja olema. Naistele meeldib endast rääkida palju ja küsida sinu arvamust. Viska väheke huumorit ja kui asi klapib, läheb asi juba looduslikult:)


5193z4.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oh bljät eriline suhte ekspert küll ei ole ja nii ilusaks ma ka ennast ei pea, aga viimasel ajal on üheöösuhted väga kerged tulema. Noh klubis olles näiteks kutsud kelegi tantsima kes silma jääb. Tantsimise käigus viskad paar nalja, et seda teha peabki juu liginema ja kõrva rääkima. Pärast hakkad vaikselt igakord kauem silma vaatama kui naine vaatab vastu ja ei pööra kohe pilku ära siis vaikselt lähened võtad ümbert kinni tantsid temaga vaikselt jälgi et silmside toimiks ja suudled ;)

Olen seda silmaflirti kasutanud ka ilma midagi ütlemata ja toimib ka siis :P

Muidu endal on olnud kaks pikemat suhet, aga ei taha pikka suhet niipea kui omal elamine olemas on :) Praegu tuleb nautida noorust, pidu panna ja olla lihtsalt ägedad ! :)


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oh bljät eriline suhte ekspert küll ei ole ja nii ilusaks ma ka ennast ei pea, aga viimasel ajal on üheöösuhted väga kerged tulema. Noh klubis olles näiteks kutsud kelegi tantsima kes silma jääb. Tantsimise käigus viskad paar nalja, et seda teha peabki juu liginema ja kõrva rääkima. Pärast hakkad vaikselt igakord kauem silma vaatama kui naine vaatab vastu ja ei pööra kohe pilku ära siis vaikselt lähened võtad ümbert kinni tantsid temaga vaikselt jälgi et silmside toimiks ja suudled ;)

Olen seda silmaflirti kasutanud ka ilma midagi ütlemata ja toimib ka siis :P

Muidu endal on olnud kaks pikemat suhet, aga ei taha pikka suhet niipea kui omal elamine olemas on :) Praegu tuleb nautida noorust, pidu panna ja olla lihtsalt ägedad ! :)

 

 

WORD ! :D


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hmm, kust siis alustada.. Olen 18a ja enam-vähem kena poiss vist :D Suhteid mul iseenesest palju olnud pole, rohkem sellised kahe-kolmepäevased sebimised, tüdrukuid on silmapiiril kogu aeg palju olnud.. :D Praegu olen kaks kuud olnud suhtes endast aasta vanema tüdrukuga ja klapp on väga hea, you know what i mean.. ;)

Enne igasuguseid võtteid ja sõna-silmamänge, peaks vaatama üle enda välimuse - tüdrukutele meeldivad poisid, kes enda eest natuke hoolt kannavad.

Et tüdrukule meeldida, ei pea ilmtingimata olema mingi 1. kategooria torsovend või omama s klassi mersut, bemmi. Jää iseendaks, tee nalja, kui tekib sobiv võimalus, kuid mitte tüdruku üle, vastasel korral sa teda arvatavasti rohkem ei näe. Vaata talle silma, kui sa temaga räägid. ENESEKINDLUS on üks põhiomadusi, mida tüdrukud poiste juures hindavad. Ära ole labane. Ole alati sõbralik ja abivalmis. Kuula tüdrukut, tee komplimente, kuid nendega ei tasu ka liialdada :) Kõik peaks olema loomulik, siis on asi õige! :)

 

PS! Kõik need, kes te neid naistemehi kadestate, siis enda kogemuste põhjal võin öelda, et see elu pole nii väga roosiline midagi. Naised otsivad enda kõrvale mehi, kellele nad alati toetuda saavad, kellega koos turvaline oleks ning kes nende eest alati hoolitseks. Seda muidugi veidike hiljem, siis kui see puberteet mõnda aega läbi on, kuid siiski. "Naistemehe" sildiga noormehi ei võeta tõsiselt, neil on küll alati lõbus, kuid tõsist suhet on neil raske leida - needki kipuvad lühikeseks jääma.


Anything you can do I can do better.

Teen fire cape'e!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.