Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kuidas lööte tüdrukutele külge?

Soovitatud postitused

VIP
Minu seltskond? Minu seltskond on mälupulk, õpikud ja mahlapakk..

 

Erinevalt teist ei kaani ma end reedel täis ja ei lähe linnapeale laamendama.

 

Et hea pidu oleks ei peagi ennast täis kaanima ja laamendada pole ammugi vaja :)

Tõesti kui sinu arvates kõik litsid siis ma ei tea, kahju sinust. Või mehed lähevad paremini peale?


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ta on ju Sidrun kui te ei tea.

Juelz-Sidrun-Mingiteineasi-Provedores


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Provedores, mis su mõistusega lahti on? Kas sa oled emalt harjavarrega nii kõvasti vastu pead saanud, et nii debiilset teksti ajad igalpool?

Tule ütle mulle näkku, et minu tüdruk on lits.

Sinule ma julgeks pohhult näkku ütelda, et su eit on lits aga maiteeks seda:). Naisi peab ikkagi austama. Provedores on selgelt pede ja jutul lõpp.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sinule ma julgeks pohhult näkku ütelda, et su eit on lits aga maiteeks seda:). Naisi peab ikkagi austama. Provedores on selgelt pede ja jutul lõpp.

 

Vahet sel on kas julged või mitte. Aga sina juba näiteks põhimõtte pärast juba ei teeks seda. Aga ma väga kahtlen selles, et sa nii väga pohhuilt julgeks.

 

---------- Post added 31-10-11 at 21:28 ----------

 

Sinule ma julgeks pohhult näkku ütelda, et su eit on lits aga maiteeks seda:). Naisi peab ikkagi austama. Provedores on selgelt pede ja jutul lõpp.

 

Vahet sel on kas julged või mitte. Aga sina juba näiteks põhimõtte pärast juba ei teeks seda. Aga ma väga kahtlen selles, et sa nii väga pohhuilt julgeks. Kui julgedki, siis jah, on sul ülbust üleliia, sest sa ei tea mind.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Õllejoojad tüdrukud - Dislike(N)


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tore teada, et sa tuupimisest kaugemale ei näe ja no edu.ee forever alonena. ;)

Samas, vaata enda ema ja kas sa siis ka nii mõtled?

 

Kle, hoia see endale onju? Internetis võid küll siin särada, aga tulevikus vaata, kes istub juhitoolis ja kes teeb tööd.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kle, hoia see endale onju? Internetis võid küll siin särada, aga tulevikus vaata, kes istub juhitoolis ja kes teeb tööd.

 

Njah. Eks see arvamus sul aastatega muutub.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kle, hoia see endale onju? Internetis võid küll siin särada, aga tulevikus vaata, kes istub juhitoolis ja kes teeb tööd.

 

Vabandust sa oled valesti aru saanud, juhid peavad ka tööd tegema :)


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vahet sel on kas julged või mitte. Aga sina juba näiteks põhimõtte pärast juba ei teeks seda. Aga ma väga kahtlen selles, et sa nii väga pohhuilt julgeks.

 

---------- Post added 31-10-11 at 21:28 ----------

 

 

Vahet sel on kas julged või mitte. Aga sina juba näiteks põhimõtte pärast juba ei teeks seda. Aga ma väga kahtlen selles, et sa nii väga pohhuilt julgeks. Kui julgedki, siis jah, on sul ülbust üleliia, sest sa ei tea mind.

Mis maitea sind kallis Martin. Trust kohuke:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Miks vahvellased üritavad naljakad olla, oma RSi naljadega :confuse:?


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.