Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kuidas lööte tüdrukutele külge?

Soovitatud postitused

VIP

"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

Ma olen vist ainuke, kes tüdrukut endale pidudelt ei otsi? Ei lähe üldse sellised joomarid, kes igapäev läbustavad, peale.

 

+1 Vihkan neid 13 aastaseid joodikuid kes iga nädalavahetus täis on või siis nädalasees ja ei jõua isegi kooli.


lol.PNGKermo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui mõni tüdruk vaatab, vahet pole kas oled häbelik või mis iganes mine kohe juurde küsi telefoni number ja nagu enams 1miljard inimest alustab sellest, väida et tal on ilusad silmad... Siis on ta meelitatud mis on juba suurem osa sebimisest, kui siis sinuga edasi räägib siis kutsu välja ( sööma,kinno ) niimoodi need asjad käivad. Kui sa nii vana oled et klubis käija siis seal on lihtne kui näed mõnda iludust enda poole vaatamas mine juurde paku et teed jogi välja ja siis räägid juttu. Juutäis peaga jutt peaks libisema igalühel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui mõni tüdruk vaatab, vahet pole kas oled häbelik või mis iganes mine kohe juurde küsi telefoni number ja nagu enams 1miljard inimest alustab sellest, väida et tal on ilusad silmad... Siis on ta meelitatud mis on juba suurem osa sebimisest, kui siis sinuga edasi räägib siis kutsu välja ( sööma,kinno ) niimoodi need asjad käivad. Kui sa nii vana oled et klubis käija siis seal on lihtne kui näed mõnda iludust enda poole vaatamas mine juurde paku et teed jogi välja ja siis räägid juttu. Juutäis peaga jutt peaks libisema igalühel.

 

mida sa päda tead, sa ei oska kirjutadagi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Räägid oma kogemustest? ;P

 

Kõige lihtsam on muidugi tüdrukuid saada kellegi juures peol.. kus on vähe tuttavaid, natuke juttu ja kui sa tal järgmisel päeval meeles oled, on kõik super, saadad koju, saad numbri/msni. Kui msnis sinuga ise rääkima hakkab, on sinust huvitatud. Aga Keitzzi kommentaar on ka 100% tõsi. (Y)

 

+1 Täpselt minu moodi :))


youtube4543.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei löögi, nemad löövad mulle .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei löögi, nemad löövad mulle .

 

70 aastased netiperverdid?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
70 aastased netiperverdid?

 

Jutt on tüdrukutest, mitte mingitest vanaemadest ja vanaisadest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.