Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kuidas lööte tüdrukutele külge?

Soovitatud postitused

SUPERVIP
rs peded koos,mis teha ... enamus 11-12 aastased siin

Typical tree hugger. Mine saa kõigepealt 11 aastasekski.

 

Ontopicuk: Ütleme nii, et I'm better with out plan. Ehk siis loomulikult tuleb see. Kui ma mingi plaani või asja enne välja mõtlen, siis ma nagu nii sellest kinni ei pea, hakkan ikka ja jälle improviseerima, sest leian mingeid ebasobilike jooni oma n.ö plaanis/kavatsuses.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ei tea, kes siin rääkis, et tuupar oled jne. Ma arvan, et sa hakka ise ka mõtlema ümber, sest ilma õppimiseta ei saa sa raha ning ilma rahata ei saa sa ka naisi.

 

 

Vägev arusaam naistest. Need naised, kes on raha peal väljas, võiks ennast õhku lasta. Õige naine on mehe enda pärast koos, mitte raha. Ja tänapäeval ei ole põhiks haridus, vaid enamjaolt tutvus. See on lihtsalt nii. Sa võid 4000€ kuus ka palgaga tööle saada, kui sul piisavalt hea tutvus on, ilma, et sul oleks mingi ulmeharidus.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vägev arusaam naistest. Need naised, kes on raha peal väljas, võiks ennast õhku lasta. Õige naine on mehe enda pärast koos, mitte raha. Ja tänapäeval ei ole põhiks haridus, vaid enamjaolt tutvus. See on lihtsalt nii. Sa võid 4000€ kuus ka palgaga tööle saada, kui sul piisavalt hea tutvus on, ilma, et sul oleks mingi ulmeharidus.

 

True, tänapäeval mängib suht kõrget rolli tutvused.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ja ärge olge need eputrillad, mõelge 80'ndate peale, olge viisakat ja te lähete naistele palju paremini peale : p

Kle aasta 2011 on, Asjad on siin teisiti.. Ole korralik jms, Pane veel ülikond selga, Tahaks näha paljud sinuga siis käima tahaksid hakkata? Mõtle loogiliselt ..

 

Kõigeparem viist vist noorukitele et, Jah osta endale Rula, BMX õpi mingi awesome trikk ära ja juba nad tulevad :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kle aasta 2011 on, Asjad on siin teisiti.. Ole korralik jms, Pane veel ülikond selga, Tahaks näha paljud sinuga siis käima tahaksid hakkata? Mõtle loogiliselt ..

 

Kõigeparem viist vist noorukitele et, Jah osta endale Rula, BMX õpi mingi awesome trikk ära ja juba nad tulevad :D

 

Vana sa oled? 13/14?`

 

Kindlasti lähevad naistele(ma ei räägi 14-aastastest neidudest) paremini peale viisakad inimesed, kellel on midagi viisakamat ja korralikumat kui suur DC pusa seljas, kitsad punased püksid ja rohelised suprad jalas.

Sinu arusaam on väga mööda.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vana sa oled? 13/14?`

 

Kindlasti lähevad naistele(ma ei räägi 14-aastastest neidudest) paremini peale viisakad inimesed, kellel on midagi viisakamat ja korralikumat kui suur DC pusa seljas, kitsad punased püksid ja rohelised suprad jalas.

Sinu arusaam on väga mööda.

Pubekatele rohkem meeldivad sellised "kõvad vennad", kes on mingi retsi sixpacki ja gloobuse suuruse biitsepsiga imo, või siis need skeidipepud. Vähe vanemad juba vaatavad jah selliseid korralike ja viisakaid inimesi.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ei tea, ma ise pole just kõige ilusam(:D), kuid jah, tüdrukutele ma meeldin.

Ei pea olema mingi hullu sixpackiga kõva mees, sisemine iseloom on tähtsam..

Sama siin. Eks ilu peitub siiski vaatajate silmades. Just tänu iseloomule olen saanud tüdrukuid. Üks tüdruk oli ka selline, kellega ma aastaid tagasi üldse läbi ei saanud ja nii, nüüd eelmine aasta käisin temaga.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei löögi külge :)

Tulevad ise : p


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei löögi külge :)

Tulevad ise : p

Eks jah, siuke muskel siis oled selline tutiniiduk. Ega muidu sa ei pumpaks ju. Tänapäeva noored ei oska ikka. See käib nii, võtad ühe Peetri piirituse kaasa ja naised on väga rõõmsad ja soovivad sinuga vahekorda astuda!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Edaspidiselt saavad troll-postitused warni.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vabandust offtopic eest, aga kus mu postitus kadus siit?

 

Moderaator Loom, nimelt oli minu postitus seotud sinu postitusega, kirjutasin sinna

 

+1 kõige arukam postitus üldse.

 

Kui see minu tehtud postitus kedagi häiris siis võiks põhjendada miks

 

Ma ei kasutanud postituse ühtegi häirivat faktorit. Minu postitus ei olnud trollimine ega midagi.

 

Sain teada, et minu postituse kustutas n2pster ja et teise foorumlase postitusele ei tohi +1 kirjutada :D

Kas see on nüüd uus reegel või pole moderaatorid mulle selle eest minu registreerumis päevade algusest hoiatust andnud :)

 

Moderaator N2pster - räägi mis värk on? :)

Muudetud liikme SpY'i poolt
Sooviks teada...

bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vanuses 13-15 vms on sebimine nii, et ajatakse taga nagu hull, ajatakse mingit tühist iba suust välja ja nende arust see ongi armastus, kui hoiavad koheselt käest kinni või istuvad kuskil peol kõrvuti.

Tüdrukut ei peagi sebima ausalt öeldes, kui sa tead, et tema see on õige ning teil asi klapib.


Kõik teavad' date=' et nebulos on NR1 roleplay server eestis ja ka jääb selleks :)[/quote']

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vanuses 13-15 vms on sebimine nii, et ajatakse taga nagu hull, ajatakse mingit tühist iba suust välja ja nende arust see ongi armastus, kui hoiavad koheselt käest kinni või istuvad kuskil peol kõrvuti.

Tüdrukut ei peagi sebima ausalt öeldes, kui sa tead, et tema see on õige ning teil asi klapib.

Golden words, läheb asi nii nagu läheb, see noorepõlve asi nn. vanuses 12-15 pole tõesti midagi erilist..


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
sebimise eesmärk on pumpa saada, mitte armastust otsida. ärge tulge siia midagi armastusest jahuma.

 

Jutt täitsa õige:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.