Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Arvutil Kõvaketas läbi. Mida teha ?

Soovitatud postitused

"kõvaketas läbi"

Täpsemalt ei taha rääkida? Läks põlema, viskab erroreid, jäi haamri alla. Samahästi võid teema teha: "arvuti katki, aidake" ja teemasse kirjutad lihtsalt "Ideid?".

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
"kõvaketas läbi"

Täpsemalt ei taha rääkida? Läks põlema, viskab erroreid, jäi haamri alla. Samahästi võid teema teha: "arvuti katki, aidake" ja teemasse kirjutad lihtsalt "Ideid?".

ega ma täpselt ei teagi , vend ütles et on läbi. Arvuti tööle ei läinud , kui mingil imekombel läks viskas Blue screen ette ja hakkas automaatselt restarte tegema . Vend jagab küll arvutites aga ta piisavalt jobu et mind millegi muuga aidata .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Blue Screen ja Restardid ei tähenda, et automaatselt kõvaketas on läbi. Mingi seadistused arvutis on paigast / mingi komponent ei funktsioneeri enam hästi. Kui saaks screeni / texti mis seal blue screenil kirjas on, siis saab täpsemalt teada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Blue Screen ja Restardid ei tähenda, et automaatselt kõvaketas on läbi. Mingi seadistused arvutis on paigast / mingi komponent ei funktsioneeri enam hästi. Kui saaks screeni / texti mis seal blue screenil kirjas on, siis saab täpsemalt teada.

Pigem kaldun arvama, et videokaart on pigem kutu. Mul oli samamoodi viskas bluescreene ette, tegi restarte jne. Hiljem vaatasin, et kaardil oli 1 takisti ära kadunud. Peakski nüüd üles otsima selle ja elektroonikalaboris korda tegema. :P

 

 

Kuidas täpsemalt tööle ei läinud? Arvuti hakkas undama, aga pilti ette ei tulnud?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Pigem kaldun arvama, et videokaart on pigem kutu. Mul oli samamoodi viskas bluescreene ette, tegi restarte jne. Hiljem vaatasin, et kaardil oli 1 takisti ära kadunud. Peakski nüüd üles otsima selle ja elektroonikalaboris korda tegema. :P

 

 

Kuidas täpsemalt tööle ei läinud? Arvuti hakkas undama, aga pilti ette ei tulnud?

 

täpselt , iga mingi 3 sekundi tagant tuli mingi kahtlane hääl . Kui selle plaadi koha lahti võtsin ( vajutasin nuppu) jäi vakka, kuni see ise automaatselt kinni läks ja uuesti undama hakkas .

 

---------- Post added 08-05-11 at 10:55 ----------

 

Blue Screen ja Restardid ei tähenda, et automaatselt kõvaketas on läbi. Mingi seadistused arvutis on paigast / mingi komponent ei funktsioneeri enam hästi. Kui saaks screeni / texti mis seal blue screenil kirjas on, siis saab täpsemalt teada.

 

Mul tegi restarte nii kiiresti et ma ei näinudki mis seal kirjas, mingi pool sekundit nägin blue screeni , rohkem mitte . selle ajaga mai suuda midagi lugeda .

 

---------- Post added 08-05-11 at 10:59 ----------

 

Tõmba Ubunutu live CD, vaata kas seda tahab bootida, või kui vara sinist antakse ?

Kui arvuti käima panen , tuleb see windowsi laadimis koht , kohe peale seda Blue screen , ma ei saa sissegi logida .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Siis on videokaart korras. Proovi safe mode'i(F8 vist klõbista).

 

Miks sul selline olukord tekkis ?

Ei tea , vb arvuti mingi 5-6 a vana ja nüüd tekkis alles esimene tõsisem probleem , varem pole nagu eriti midagi juhtunud . Lihtsalt ühel kenal päeval arvuti ei tahtnud enam käima minna .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Midagi Windoozaga ei teinud, elektrikatkestus, power nupust arvuti kinnipanemine ? Mis SafeMode ütleb ? Sama sinine ?

 

power nupust panin küll kinni koguaeg, sest muidu arvuti kinni ei läinud , kui shut down vajutada ei juhtunud midagi . Ma praegu ei pääse sinna arvuti kallale aga pärast annan teada .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

mis seal ikka , uus arvuti ja asi vask :)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
mis seal ikka , uus arvuti ja asi vask :)

 

Ega mul rahapuud aias ei ole..

 

---------- Post added 08-05-11 at 13:48 ----------

 

Midagi Windoozaga ei teinud, elektrikatkestus, power nupust arvuti kinnipanemine ? Mis SafeMode ütleb ? Sama sinine ?

 

Kui SafeMode panin pani minigi pika kirja tekste ja siis tegi restarti jälle .

 

http://www.upload.ee/files/1326357/Video003.3gp.html

 

---------- Post added 08-05-11 at 13:57 ----------

 

vaadake see video see uploadist , ärge graafikat ja hääli pange tähele , see mu telefoniga filmitud (2px)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma arvan, et seekord pääsed sa windows repairi või uuesti installimisega. Power nupp ei ole üldse hea asi... Vähemalt kinni panemiseks.

 

-e- Ketas on ka korras. Seda ma ei tea palju seal bad sectoreid võib olla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui power nupust kinni paned, siis on väga suur võimalus, et mõni tähtis windowsi fail on corrupted. Mis windowsi kasutad?

 

Proovi safe mode ( nagu eelnevalt on soovitatud ).

 

Kas sul on seal installil muidu midagi vajalikku ka millest ilma ei taha jääda? Mõni fail nt?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kui power nupust kinni paned, siis on väga suur võimalus, et mõni tähtis windowsi fail on corrupted. Mis windowsi kasutad?

 

Proovi safe mode ( nagu eelnevalt on soovitatud ).

 

Kas sul on seal installil muidu midagi vajalikku ka millest ilma ei taha jääda? Mõni fail nt?

kui sa videot vaatasid siis nägid et safe mode polnud võimalik , mingid kirjad viskas ette ja siis restart aga eks ma laen windowsi uuesti ja vaatab mis saab , midagi eriti tähtist seal küll ei tohiks olla .

Aa , windows xp muidu . peale uut tõmbamist panen arvatavasti windows 7 peale

 

---------- Post added 08-05-11 at 20:24 ----------

 

A ma ei saa teha ju formatit ega windowsi uuesti tõmmata kui mul arvuti käima ei lähe :D Palju sellise probleemi lahendamine maksma võib minna kuskil arvutiparanduses ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui arvuti käima panen , tuleb see windowsi laadimis koht , kohe peale seda Blue screen , ma ei saa sissegi logida .

 

Selleks, et linux plaadilt käima lasta ei pea sisse logima.

Endal oli sama jama kui nupust kinni lasin, format ja asi korras. Ja soovitan leida Sul mõne sõbra kes seda teha oskab kuna arvutisalongides küsivad tavaliselt mõttetult raha selle eest.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

viga ei pruugi olla kõvakettas absull. arvuti viskaks sulle ette et boot device error, cannot load või midagi sellist.

proovi seda: lülita arvuti käima, vajuta "delete" nuppu, otsi ülesse biossist protsessori ja muu temp. normaalne on, kui on 35-38C.

vaata arvuti kasti seest, kui tolmune/sed on ventilaatorid ja muud asjad, väga tolmused, siis puhasta kuidagi ära. tee Format C ja installi uus windows peale, soovitatavalt linux. kui linuxiga töötab, nagu peab, siis lase windows peale.

 

muide: mis puudutab videot, siis, kui sul oleks kõvaketas läbi, ei suudaks arvuti ka safe mod faile laadida, nagu ta videos tegi.

 

kui sul on vista, siis proovi installida xp peale.

kui on vanem arvuti (pentium 4, mitte 2 tuumaline), siis ära muud peale panegi, kui XP-d.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tee nüüd nii:

http://www.ubuntu.com/download/ubuntu/download

Kõrveta plaadi peale

Pane plaat sisse ja boodi plaadilt, MITTE kõvakettalt kuna sul on windowsi failid NAHKAS.

Kopeeri enda vajalik stoof vms asjad mälupulgale kasutades LiveCD võimalust ja/või installi endale Ubuntu peale.

 

Või kui on Windows XP plaat olemas siis pane see sisse ja lase peale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tee nüüd nii:

http://www.ubuntu.com/download/ubuntu/download

Kõrveta plaadi peale

Pane plaat sisse ja boodi plaadilt, MITTE kõvakettalt kuna sul on windowsi failid NAHKAS.

Kopeeri enda vajalik stoof vms asjad mälupulgale kasutades LiveCD võimalust ja/või installi endale Ubuntu peale.

 

Või kui on Windows XP plaat olemas siis pane see sisse ja lase peale.

Ma praegu ei tõmba midagi , vb varsti saan windowsi plaadi siis vaatan mis teeb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.