Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

ülemineku eksam, 8kl .

Soovitatud postitused

VIP

Aga, mis sa järgmine aasta eksamil teed?


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
9klassi proovieksami sain ise 4.

8kl mata eksami sain 5.

Suht tore oli 8kl õppida 12 A4 lehte teoreeme sõnasõnalt pähe mingi 2 nädalaga.

9kl eksam ikka väga kerge võrreldes 8kl omaga.

 

Hah mu tuttav rääkis täpselt sama mis sul oli, 12 lk teoreeme. Ma mõtlesin, et päris hull värk..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mata proovieksam tulevasel kolmapäeval ja eksam siis ülejärgmine teisip. Kerge pabin juba sees. Sain kordamis lehe ja 6est kohustuslikust oskasin ainult 2 ära teha :s

 

hmm , mei kül ülemineku proovieksamit ei olnud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Geomeetria, võrrandid, tehted astmetega, võrrandsüsteemid(liitmine,asendus,graafiline(oli vist nii.))

 

Minu arust olid sellised ülesanded kunagi. Teoreeme kui sellist sitta, polnud.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Geomeetria, võrrandid, tehted astmetega, võrrandsüsteemid(liitmine,asendus,graafiline(oli vist nii.))

 

Minu arust olid sellised ülesanded kunagi. Teoreeme kui sellist sitta, polnud.

 

2rgem nyyd teemast k6rvale kaldu. Inglise keel on teemas siiski. :) agajah, matemaatikat teha kyll ei tahaks, seal nii pointless asjad, palju valemeid. :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Meil paar inimest võtisd inglise keele, nad rääkisid et seal oli passive voice, briti ja ameerika sõnad, sis reported speech, conditional sentences, sis need kuhu lähevad the, an, a ja mitte midagi ja see past simpelite ja nende tabel

 

Ait2h, mTse. Esimene asjalik postitus siin, mis mind aitas ka, ;) Suht lebod enamus, passive voice natuke tekitab probleeme. Briti ja ameerika s6nade kohta oli t2na just kordav t66, suht sain aru kll. Mida see conditional sentences endast kujutab yldse ? Muidu teised suht k2pas vnii.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ega ma ise ka väga hästi ei tea, aga mingi if when whetheriga on, aga teie õpetaja ei pruugi sama tööd teha, ta ise teeb selle ikka, nii et kõige parem oleks ikka tema käes küsida?

 

Nojah, v2hemalt tean mida suht oodata vnii, veits kergem 6ppida, :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vedas sul , said valiku eksami tegema.

 

Ma pidin 8ndas komplekseksami tegema.Ehk seal olid järgnevad ained sees : Matemaatika , Eesti keel + Lühikirjand , Geograafia , Keemia , Inglise keel , KEHALINE , Bioloogia.

 

 

8. klassis niipalju eksameid? Äkki enamus ainetes olid lihtsad arvestuslikud tööd? Kuidas sa kehalise "eksamit" tegid?


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
8. klassis niipalju eksameid? Äkki enamus ainetes olid lihtsad arvestuslikud tööd? Kuidas sa kehalise "eksamit" tegid?

 

täiesti võimalik , mingi igast kõhulihased , kätekõverdused , lõuatõmbed ja mingi igast paska veel.


fgjjhdd0.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kompelkseksam = Õpitud ainete ühineeksam, seega mitte niipalju eksameid vaid ÜKS suur eksam, mis hõlmab neid ained, mida õpetaja või kool valib.

 

Klassis tegite kõik koos eksamit, ja kui keegi jõudis Kehalise kasvatuse punktini, siis kargas püsti ja hakkas kätekõverdusi tegema? Või kuidas?


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.